Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарантова олія при псоріазі: особливості використання, показання та протипоказання

Дерматологічне захворювання під назвою псоріаз проявляється у вигляді своєрідних бляшок і плям, що виникають на різних ділянках шкіри. Не дивлячись на те, що недуга не є інфекційною, вона здатна доставити масу проблем і незручностей людині. Зокрема, негативно позначаючись на привабливості — найчастіше псоріатичні бляшки виглядають відштовхуюче.
Як стверджують медики, псоріазом страждає близько 3% всього населення планети, але переважна частина хворих — це молодь, люди у віці до 25 років. Найчастіше основними причинами недуги є:

 • генетична схильність;
 • особливості імунітету;
 • особливості екології в регіоні, де проживає хворий;
 • проблеми з психологією;
 • кілька перерахованих складових в комплексі.

Зверніть увагу! Псоріаз не є інфекційним захворюванням. Він не передається при контакті з хворим — ні при дотиках, ні повітряно-краплинним шляхом, ні статевим шляхом.

Існує кілька перевірених способів лікування захворювання. Конкретний метод вибирається в кожному окремому випадку лікарем. Однак на окрему увагу заслуговує застосування амарантової олії, у складі якої є багато речовин, які допомагають перемогти недугу.

Чому амарантова олія хороший вибір при лікуванні псоріазу?

Обумовлено це особливими складовими даного природного, повністю натурального продукту — це:

 • сквален (8%) — дана речовина являє собою унікальний поліненасичений вуглеводень в рідкому вигляді, який нормалізує обмінні процеси, покращує відновлення шкірних тканин;
 • вітамін Е — знімає запалення, забезпечує антиоксидантну дію, покращує стан судин і серцево-судинної системи в цілому, зміцнює імунітет, покращує появу нових клітин на пошкоджених ділянках шкіри і т.д.;
 • поліненасичені жирні кислоти — активізують обмінні процеси, знімають запалення, покращують імунний захист, очищають організм від різноманітних токсичних речовин та їхніх сполук;
 • фітостерини — недостаток цих речовин провокує негативні, часом навіть деструктивні процеси в організмі, виникають порушення в роботі ендокринної системи, виявляються проблеми з гормональним балансом. Фітостерини з олії амаранту забезпечать повноцінний захист різних систем організму, тим самим позбавляючи його від різноманітних імунних порушень;
 • фосфоліпіди — забезпечують ефективне регулювання процесів метаболізму, покращують загальний стан печінки, приводять у норму ліпідний, вуглеводний обміни;
 • провітамін А — основна позитивна властивість полягає в регенерації клітин і стимулюванні імунітету, в тому числі гуморального. Відповідно до проведених досліджень провітамін А незамінний при лікуванні псоріазу;
 • вітамін D — має благотворний вплив на шкіру, її клітини, покращує імунний захист організму, а також запобігає розвитку інших дерматологічних недуг;
 • безліч макроелементів і мікроелементів (серед яких цинк, фосфор, мідь і т.д.) зміцнюють імунітет, судини, оптимізують процеси кровообігу.

І це далеко не повний перелік складових амарантової олії — ми назвали тільки ті, що мають найбільший позитивний вплив при лікуванні шкірного захворювання.

Ефект амарантової олії при лікуванні псоріазу

Застосування амарантової олії при псоріазі обумовлено тим, що вона не тільки живить, але і істотно зволожує шкіру, тим самим нейтралізуючи лущення, знімаючи запалення і повноцінно борючись з сухістю покриву.
Також олія запобігає ймовірності появи інфекції, стимулює відновлювальні процеси пошкоджених ділянок шкіри.

Зверніть увагу. Позитивно позначається застосування олії і на нервовій системі. Що також важливо в боротьбі з шкірним захворюванням.

Протипоказання і побічні дії

Якщо олію використовувати правильно, то воно принесе безсумнівну користь, проте слід пам’ятати і про можливі побічні дії продукту, а також протипоказання.
Так, побічні дії найчастіше викликані надмірним застосуванням продукту, що в підсумку призводить до алергічних проявів на поверхні шкіри.
Побічні дії амарантової олії можуть виникнути і при зловживанні у разі прийняття продукту всередину організму. В цьому випадку діагностуються:

 • сильна нудота, можливо — з блювотою;
 • головні болі і запаморочення;
 • сильна печія;
 • розлад роботи шлунку.

Зверніть увагу. У більшості випадків всі описані побічні дії проходять самі після припинення прийому олії.

При зовнішньому застосуванні олії протипоказань практично немає — хіба що тільки у пацієнта є індивідуальна непереносимість того чи іншого компонента, але таке зустрічається рідко.
При прийомі всередину обережність слід проявити тим, у кого є такі захворювання:

 • жовчнокам’яна хвороба;
 • виразка 12-палої кишки;
 • холецистит;
 • мочокам’яна хвороба;
 • патологічні зміни в роботі підшлункової залози.

Зверніть увагу. Всі перераховані вище недуги насправді не є абсолютними прямими протипоказаннями.

Перед прийомом олії потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем, який і визначить ймовірність ризиків.

Як використовувати олію амаранту при лікуванні псоріазу?

При лікуванні псоріазу амарантову олію слід приймати не тільки всередину, але і наносити на пошкоджені ділянки шкіри. Тільки в такому випадку можна досягти максимального ефекту і позбутися від захворювання якомога швидше. Також слід чітко дотримуватися певної схеми лікування.

Перший метод лікування

1. Перші сім днів потрібно випивати за півгодини до прийому їжі по чайній ложці олії (двічі в день) і змащувати олією уражені ділянки тіла, попередньо наносячи її на вату або стерильний бинт (від двох до п’яти разів на день).
2. Далі протягом трьох місяців все робите так само, тільки прийом олії всередину потрібно здійснювати тричі на добу.
3. Протягом наступних трьох місяців змащуються пошкоджені ділянки шкіри, а замість вживання продукт двічі в день закапується в ніс (по одній краплі).

Другий метод лікування

Олія приймається вранці і ввечері по одній маленькій ложці всередину за півгодини до прийому їжі. Повний курс лікування — три місяці.

Зверніть увагу. Якщо діагностовано псоріатичний артрит, продукт приймається двічі на день по дві ложечки, а також наноситься масажними рухами на хворі суглоби.

Третій метод лікування

Відмінний результат можуть дати і масляні компреси. Продукт наноситься на пов’язку, а та прикладається до пошкодженої шкіри і утримується близько півгодини. Після зняття компресу залишки олії, якщо такі є, можна просто промокнути серветкою.

Порада! Щоб зберегти олію якомога довше, необхідно правильно зберігати її. Закритий флакон зберігається при температурі навколишнього повітря не вище +25 градусів. Відкритий зберігати слід не більше одного місяця і при температурі близько 4 градусів. Наприклад, поставивши на полицю холодильника.

Підводячи підсумок

Амарантова олія може стати справжньою панацеєю при псоріазі. Як стверджують ті, хто вже спробував олію, вона дійсно допомагає вирішити проблеми зі шкірою.
Однак перед її застосуванням рекомендується додатково проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути ризиків і неприємних наслідків.
Замовити олію ви зможете на сайті — тут прийнятні ціни, оперативна доставка і високий рівень обслуговування!

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-