Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарантова олія: як не купити підробку?

Амарантова олія давно славиться своїми цілющими властивостями. Вона оптимально підходить тим, хто страждає від проблем зі шкірою, а також тим, хто мріє повернути своєму волоссю колишню красу.

Але не потрібно думати, що цей унікальний продукт здатний впливати лише на зовнішні незначні проблеми, адже це не так. Амарантова олія рятує від безлічі важких захворювань, які складно піддаються консервативному лікуванню.

Ще пару десятків років назад про даний продукт взагалі мало хто чув. Сьогодні ж існує безліч виробників амарантової олії, які готові надати нам продукт на будь-який смак і гаманець. Але не варто забувати, що не кожен з них дбає про своїх споживачів: є чимало таких, кого зовсім не хвилює ні власна репутація, ні репутація унікальної рослини.

Звичайно, купивши підробку під амарантову олію, ви не зможете оцінити всіх її корисних властивостей. Добре буде, якщо вона просто нічого не зробить, а якщо зашкодить …

У цій статті постараємося максимально докладно розібрати, як же не попастися на виверти недобросовісних продавців і не придбати щось під виглядом амарантової олії.

Крок 1: мета придбання

Перше, що необхідно зробити тим, хто бажає придбати амарантову олію, це визначитися з метою її покупки. Цей продукт можна використовувати для:

 • профілактики вірусних захворювань, як зміцнення імунітету, як засіб, який нормалізує холестерин та інше;
 • лікування всіляких шкірних захворювань. Вона прекрасно підходить тим, хто страждає від псоріазу, екземи та навіть випадіння волосся;
 • профілактики і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи;
 • відновлення після інсульту;
 • використання в якості радіопротектора при радіотерапії, яка використовується в лікуванні онкологічних захворювань.

Як бачите, варіантів використання амарантової олії безліч і від того, для чого вона потрібно конкретно вам, буде залежати і вибір засобу.

Важливо: пам’ятайте, що навіть такий чудовий продукт як амарантова олія не є панацеєю. Ні в якому разі не можна замінювати традиційне лікування нею одною!

Крок 2: вибір типу олії

Існує кілька варіантів виробництва амарантової олії. В результаті кожного з них виходить інший, відмінний від інших продукт.

Чиста амарантова олія виробляється методом холодного віджиму. В такому засобі рівень вмісту сквалену досить високий — 6-8%. Даний тип олії оптимально підходить для:

 • профілактики та лікування проблем шлунково-кишкового тракту;
 • лікування серцево-судинної системи;
 • відновлення після інсульту;
 • проходження радіотерапії.

Купажована (змішана) амарантова олія найкраще підходить тим, хто просто хоче зміцнити власний імунітет і створити «бар’єр» для вірусних захворювань.

При підборі купажованої олії дуже важливо враховувати вік і масу тіла людини, яка буде її вживати. Чим більша вага, тим вищим повинен бути вміст сквалену. З віком ситуація абсолютно протилежна — чим старший вік, тим більш «слабку» потрібно використовувати олію.

Екстракт амарантової олії (СО2-екстракція) містить максимальну дозу сквалену — 12,5% і вище. Цей варіант найкраще використовувати при лікуванні всіляких шкірних проблем, а також під час проходження радіотерапії.

Крок 3: вибираємо на смак, колір і запах

З різновидом олії ми вже визначилися. Тепер залишилося лише підібрати найкращу з цього виду. Основними критеріями якості амарантової олії, які може оцінити непрофесіонал, вважаються такі показники продукту як смак, запах і колір.

Почнемо з запаху:

 • чиста амарантова олія повинна мати специфічний і рідкісний запах, який трохи нагадує аромат бурякової гички;
 • екстракт амарантової олії майже не має запаху;
 • купажована (змішана) також майже не пахне, так як в якості наповнювача зазвичай використовують кукурудзяну дезодоровану олію.

Тепер колір — він в першу чергу буде залежати від кольору вихідної сировини, тобто самого зерна амаранту, і способу приготування олії. Холодний, гарячий віджим, «масляна екстракція» і екстракція СО2 створюють різні відтінки: від світлого до досить темного (результат повторного віджиму макухи).

Смак також залежить від того, яким методом була вироблена олія:

 • холодний віджим надає продукту досить специфічний і не дуже приємний смак;
 • купажування додає амарантовій олії присмак основного наповнювача (як уже було сказано раніше, найчастіше в якості нього виступає кукурудзяна олія), це робить продукт досить приємним до вживання;
 • СО2-екстракція практично повністю позбавляє олію будь-якого смаку.

Дуже важливо звернути увагу також на склад, а саме на сукупність природних ненасичених жирних кислот, токоферолів, фосфоліпідів і сквалену. Як правило, вся ця інформація наводиться на упаковці або самому флаконі з амарантовою олією.

Як відрізнити оригінал від підробки?

Тепер ви знаєте, як вибрати відповідну саме під ваші цілі амарантову олію. Але розберемося, як же в цьому виборі не нарватися на підробку.

Для цього обов’язково зверніть увагу на такі фактори:

 • Натуральну амарантову олію, як правило, не розливають і не продають в пластиковій тарі. Це пов’язано з тим, що такі флакони сприяють прискоренню окислення олії і як наслідок втрати практично всіх корисних властивостей. Якісна амарантова олія повинна продаватися в скляній пляшці;
 • Але і скло не завжди говорить про справжність продукту. Обов’язково зверніть увагу на обсяг флакона. Він не повинен перевищувати 100 мл. Справа в тому, що при частому відкриванні олія також починає окислюватися і саме 100 мл — той обсяг, який можна встигнути використати, не давши продукту окислитися;
 • У продавця повинен бути сертифікат на його продукцію. Врахуйте, що часто під виглядом амарантової олії холодного віджиму може реалізовуватися продукт, отриманий методом СО2-екстракції. Але це не найстрашніше. Набагато гірше те, що подібні олії ще й дуже сильно розбавляють іншими, що не тільки істотно знижує корисні властивості продукту, але і нівелює їх зовсім;
 • Не купуйте чисту амарантову олію, продавець якої запевняє, що її в жодному разі не можна вживати всередину. Якщо чуєте таку заяву, можете бути впевнені, що вам під виглядом чистого продукту пропонують засіб, отриманий методом СО2-екстракції (саме його не можна вживати всередину). Це не погано, якщо не суперечить вашим цілям.

Натуральну амарантову олію, не те що можна, а потрібно вживати в їжу, адже вона володіє величезним комплексом корисних властивостей.

Вибравши амарантову олію, необхідно дуже чітко дотримуватися рекомендацій її виробника щодо того, як продукт приймати. Обов’язково прочитайте інструкцію до застосування, так як тільки в ній буде вичерпна інформація (якщо ви не натрапили на підробку, звичайно).

Ще один момент, на який хотілося б звернути увагу: дана амарантова олія коштує досить дорого. З цієї причини у покупця просто немає права на помилку і йому не варто брати цей засіб просто тому що хочеться спробувати, не розібравшись в його властивостях.

Обов’язково зверніть увагу на всі чинники, які були описані в цій статті і тоді амарантова олія вас не розчарує.

6 комментариевЗалишити коментар

Доброго вечора! Чи можна приймати амарантову олію дітям і у яких пропорціях?

Lina, 02.01.2019

  Доброго дня, Lina! Дітям до 1-го року олію давати не можна. Дітям старше одного року давати олію потрібно з обережністю, оскільки дитячий організм може відреагувати алергічними реакціями. Школярам досить однієї чайної ложки в день. Дуже рідко в дитини може виявитись особиста непереносимість амаранту. Перед прийомом олії амаранту слід проконсультуватися у лікаря якщо дитина має захворювання печінки, жовчного міхура, жовчовивідної системи, підшлункової залози і нирок.

  Світлана, 03.01.2019

Доброго дня! Амарантова олія якого виробника найкраща?

Nina, 02.01.2019

  Доброго дня, Ніна! Вся продукція представлена на нашому сайті дуже хорошої якості. Всього в Україні більше 30 виробників, ми відібрали найкращих. Представлена в магазині олія — першого холодного віджиму без домішок інших олій. Вміст сквалену — 5-6%. Олія виробника «Eco-olio» коштує у нас дешевше, ніж в інших магазинах, так як ми дуже тісно співпрацюємо з виробником (компанією «Rich Oil»). Найпривабливіша за ціною (і дуже хороша за якістю) — олія ТМ «Диво-амарант». Це наш спільний проект з компанією «Rich Oil» (вони виробляють олію під нашим брендом).

  Світлана, 03.01.2019

доброго дня, як у вас можна замовити амарантову олію і за якою ціною.

валентина, 25.01.2019

  Доброго дня, Валентина! Амарантова олія представлена у нашому магазині, є варіанти різних виробників, замовити можна безпосередньо на сторінці магазину http://shop.amaranth-health.com

  Світлана, 27.01.2019

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-