Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарантова олія і лікування онкологічних захворювань: результати досліджень

Про неймовірні властивості амарантової олії ми вже розповідали в різних статтях на нашому порталі. Зокрема, мова йшла про те, як амарантова олія здатна допомогти при лікуванні жіночих хворіб, при позбавленні від псоріазу, при лікуванні цукрового діабету.
Неймовірні корисні і лікувальні властивості амарантової олії багато в чому пов’язані з унікальним компонентом під назвою сквален, який міститься в його складі. Про нього також детально розповідається в тематичній статті.
Але найголовніше, що слід сказати про сквален — він допомагає навіть в лікуванні онкологічних захворювань. Що підтверджується дослідженнями, котрі проводили з використанням амарантової олії. Про їх результати розповідається нижче.

Ефект при лікуванні гострих лейкозів

Для досліджень задіяли 40 пацієнтів, у яких діагностували лейкоз різних типів і форм. Вік хворих становив від 16 до 68 років, а загальний термін спостереження пацієнтів склав один рік.
Лікування препаратами з амарантовою олією велося в стаціонарі протягом 12 тижнів:

 • пацієнту призначили препарат — 2 мілілітри;
 • вводився препарат перорально;
 • періодичність прийому — 4-5 разів на добу.

Спостереження за пацієнтами велося протягом тримісячного курсу, а також ще 9-ть місяців після закінчення курсу прийому амарантової олії. Періодично бралися аналізи, проводилися дослідження, як крові, так і кісткового мозку.

Що являє собою гострий лейкоз?

Це небезпечне, онкологічне і неймовірно швидко прогресуюче захворювання, що вражає кістковий мозок. При ньому спостерігається надмірне накопичення незрілих клітин крові:

 • в кістковому мозку;
 • крові;
 • деяких внутрішніх органах.

По суті, відбувається своєрідне впровадження пухлинних клітин в кістковий мозок і його заміщення. Що призводить до нестачі:

 • еритроцитів;
 • лейкоцитів;
 • тромбоцитів.

Явними симптомами даної онкологічної недуги є:

 • підвищена кровоточивість;
 • швидка стомлюваність людини, постійна слабкість;
 • блідість;
 • схильність до різних інфекційних захворювань.

Зверніть увагу. Перераховані симптоми можуть проявлятися і при інших недугах! Однак при будь-яких їх проявах необхідно якомога швидше звернутися за допомогою до лікаря.

Існує кілька методів діагностування захворювання:

 • огляд кваліфікованим лікарем;
 • аналізи крові, в тому числі — біохімічні;
 • аналізи і дослідження спинного мозку;
 • інші види досліджень, в тому числі цитогенетичні.

У деяких окремих випадках у хворого з симптомами гострого лейкозу можуть брати на дослідження рідину з спинного мозку, що дозволить оперативно виявити наявність пухлинних клітин. Або встановити їх відсутність. Такі дослідження спинномозкової рідини дозволяють лікарю розробити максимально ефективну програму лікування.

Результати клінічних досліджень

Зокрема, лікарями проводилися дослідження, як клінічні, так і параклінічні, за результатами яких було встановлено, що найкращий ефект при лікуванні лейкозів проявляється, якщо мова йде про такі види захворювань, як:

 • плазмообластний;
 • лімфообластний.

Так, вже через 14 днів після початку регулярного прийому препарату, повністю вдалося перемогти симптоми інтоксикації організму. Хоча, як показали результати аналізів, рівень бластів у кістковому мозку залишився незмінним.
Зате результати аналізу крові показали істотне підвищення таких складових, як:

 • тромбоцити;
 • еритроцити;
 • до фізіологічних значень підвищилася активність трансамінази і креатинфосфокінази.

Зверніть увагу. Зниження бластів йде досить ефективно і швидко. Але найголовніше, що сквален і сама амарантова олія не надають побічних реакцій, а також не викликають будь-яких ускладнень. На відміну від хіміотерапії.

Уже через місяць після початку прийому амарантової олії відновлюється склад білої і червоної крові. І він не змінюється протягом наступного року!
Всі клінічні симптоми, характерні для лейкозів, знімаються в перші 14-20 днів після початку прийому амарантової олії і не проявляються протягом найближчого року.

Висновки, зроблені після проведення досліджень

Результати досліджень дозволили медикам зробити вражаючі висновки про справжню дію сквалену і амарантової олії.
Зокрема, при щоденному прийомі 4-5 разів на добу 2 мл препарату вдалося домогтися усунення всіх симптомів недуги, але без негативного, отруйного впливу на внутрішні органи і системи життєдіяльності організму.
Так, результати показали, що від прийому амарантової олії не страждають:

 • печінка;
 • нирки;
 • нервова система.

Зверніть увагу. Крім того, не спостерігається пригнічення росту червоної крові, тромбоцитів, що неминуче в разі хіміотерапії або при прийомі будь-яких гормональних речовин.

Навпаки — проявляється абсолютно протилежна реакція. Тобто, всі порушені хворобою фізіологічні показники практично повністю відновлюються.

Лікування лейкозів інших форм

Дослідження ефективності амарантової олії проводилися і при лікуванні інших форм лейкозів.
Результати — фактично ідентичні, але лише з невеликим відхиленням. Так, для досягнення зазначених вище показників потрібно трохи більше часу. Якщо вище говорилося, що перші реальні результати досягаються вже через 14 днів, то в даному випадку необхідно 1 місяць. Показники крові, а також всіх біохімічних параметрів прийшли в норму в середньому через 2 місяці. А для усунення бластів знадобилося близько 100 днів.
Зате ніяких ускладнень, негативних реакцій і побічних проявів виявлено не було.

Амарантова олія і онкологія: підбиваючи підсумок

Роблячи висновок з усього вищевикладеного, можна сміливо говорити, що амарантова олія і сквален, що міститься в ній, є відмінним засобом в якості протипухлинного препарату. І найголовніше — він не викликає будь-яких ускладнень, побічних ефектів і практично не має протипоказань.
Результати проведених досліджень складно переоцінити. Адже, можливо, зовсім скоро людству буде представлений новий, ефективний препарат, який допомагає боротися з онкологією.
У наступній статті ми розповімо докладніше, як потрібно приймати амарантову олію в якості додаткового препарату при лікуванні ракових захворювань.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-