Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарант загнутий: загальна інформація і цікаві спостереження вчених з Великобританії

Крім культурних і декоративних видів амаранту (перші використовуються в їжу людьми, а другі — яскраві квіти, прикраса саду) існують і дикорослі сорти, здатні нашкодити фермерам. До таких відноситься амарант загнутий або Amaranthus retroflexus L. Сьогодні ми хочемо розповісти докладніше саме про нього. Представивши на ваш суд думку британських вчених. І хоча в останні роки словосполучення «британські вчені» стало мемом, що зародився в результаті недобросовісного використання обороту журналістами, насправді в Великобританії працюють дійсно кваліфіковані фахівці.

Чому ми вирішили розповісти про дикий сорт, що є бур’яном? Все просто! Нас зрідка звинувачують в тому, що ми нібито пропагуємо рослину, яка здавна в нашій країні прирівнювалася до бур’янів і використовувалася в годуванні домашніх тварин. Хоча люди просто не розуміють, що є різні сорти.

До речі! Amaranthus retroflexus L загнутий в нашій країні називають щирицею.

Розповідь про амарант загнутий дозволить нашим читачам зрозуміти, який же вид рослини є бур’яном. Дана інформація допоможе розібратися в сортах і не плутати між собою дикорослі і культурні види.

Також інформація буде корисна фермерам і городникам, вимушеним постійно боротися з бур’янами.

Дослідження британських вчених: що вони розповідають про амарант загнутий

Аналіз амаранту загнутого або Amaranthus retroflexus L проводили британські дослідники W. Bond, G. Davies, R. Turner в Ковентрі, Органічних садах Ритона. Цим дослідженням вже кілька років, але це не робить їх менш цікавим.

Амарант загнутий є багаторічний бур’яном, який росте на оброблюваних землях і в місцях збору відходів різного типу. Він вважається вихідцем з Північної Америки, але сьогодні поширюється по всьому світу.

Амарант загнутий (або амарант звичайний) потрапив до Великобританії різними шляхами, в тому числі його могли перенести перелітні птахи. Найчастіше він зустрічається в більш теплих посушливих районах Британії, наприклад, у Східній Англії. Він любить пухкі грунти, багаті азотом.

Зверніть увагу! Можливо, саме любов до азоту і пояснює те, що щириця або амарант загнутий любить рости не тільки на городах, а й навколо ферм, в місцях, де складується гній. До речі, українські городники помітили і таку тенденцію — після удобрення землі гноєм спостерігається активне виростання щириці.

Зрілі рослини амаранту загнутого використовуються як корм для тварин, але молоді рослини, з’їдені в великих кількостях, можуть бути отруйними для домашньої худоби.

Зелене листя містить оксалати і високий рівень нітратів. Вівці, свині і велика рогата худоба, особливо молоді телята, можуть постраждати від надмірного споживання цієї рослини.

Тим не менш, у багатьох частинах світу він використовується як зелений овоч, а насіння подрібнюється, щоб зробити борошно.

Рослина в цілому і залишки амаранту можуть надавати аллелопатичну дію на проростання і зростання інших рослин — тобто, виділяти певні хімічні сполуки, що перешкоджають розвитку та поширенню інших рослин. Він накопичує високі рівні цезію 137 і стронцію 90 і може використовуватися для біоремедіації забрудненого ґрунту.

Біологічні характеристики

Період цвітіння амаранту загнутого досить тривалий — з липня по вересень, в залежності від кліматичних особливостей регіону.

Квіти в основному запилюються вітром, але може статися деяке запилення комахами. Насіння дозріває з серпня по жовтень (знову-таки — в залежності від кліматичних особливостей регіону).

Мінімальний час для розвитку насіння становить 30 днів від початку періоду цвітіння. Середня кількість насінин на рослину становить 117 400 одиниць, але на великій рослині може бути понад 229 000 насінин. У близько розташованих рослин менше насіння. Маса 1000 насінин коливається від 0,340 до 0,439 г. Насіння на рослинах, які дозрівають раніше в сезоні, важче насіння на рослинах, які дозрівають пізніше. Насіння можуть залишатися навіть в перезрілому суцвітті, тобто, не висипатися самостійно.

Свіже насіння з різних популяцій звичайного амаранту може відрізнятися за своїми характеристиками проростання, але відмінності зменшуються під час сухого зберігання.

У лабораторних дослідженнях мінімальна температура схожості становила 10 °C. Максимальне проростання відбувалося при 35-40 °C. Температура 40 °C привела до проростання стиглого насіння незабаром після збору врожаю. Оптимальна температура схожості стає нижчою в міру дозрівання насіння.

У польових умовах звичайне насіння амаранту не проростає до тих пір, поки температура не почне рости в кінці весни або початку літа. Основний період появи розсади відбувається з травня по серпень, але деякі сіянці можуть з’явитися в квітні.

Саджанці з’являються найкраще на глибині від 5 до 30 мм. Нижче 40 мм проростання насіння набагато менше. Проростає краще в глині, ніж в піщаному грунті.

Звичайний амарант — це рослина С4 з точки зору фіксації вуглецю під час фотосинтезу. Він росте краще при більш високих рівнях температури і освітленості. Саджанці чутливі до морозу.

С4-рослини

 

Інша інформація про амарант загнутий

Також британські вчені досліджували ступінь проростання амаранту при його висіванні в поле — наприклад, там, де росте озима пшениця або ярий ячмінь. Зокрема, проводились 5-річні спостереження. Було встановлено, що спостерігається зниження рівня врожайності зернових культур.

Крім того, рівень проростання щириці склав всього лише 8% від усього посівного фонду.

Насіння, зарите в грунт з глибиною 20, 56 і 107 см, дали проростання 11, 36 і 48% відповідно через 10 років, але жодне насіння не проросло після 16 років.

У деяких експериментах по «похованню» насіння могло проростати через 40 років, в інших життєздатність губилася всього через 5 років.

До речі! Через 30 місяців сухого зберігання при низьких температурах насіння зберігало повну життєздатність.

У звичайних умовах поширення і висівання насіння амаранту загнутого здійснюється за допомогою:

  • вітру;
  • опадів;
  • сільськогосподарської техніки;
  • компосту;
  • стічних вод.

Амарант загнутий є ще однією із складових частин дикого пташиного корму, що реалізується в магазинах Великобританії. Його насіння в природі переносяться птахами і тваринами. Також в результаті досліджень було встановлено, що насіння амаранту присутнє у воді, що використовується для зрошення полів.

Зверніть увагу! Насіння, яке зберігається в воді протягом 33 місяців, давало 9% проростання при випробуванні.

Деяке насіння амаранту як і раніше зберігало свою життєздатність після 2 тижнів компостування валків при температурі від 50 до 65 ° C, але через 4 тижні всі вони загинули.

Є дані, що насіння виживає навіть при травленні в організмі корів, овець і коней. Мабуть-життєздатне насіння було знайдене в зразках коров’ячого гною.

До речі! Ймовірно, це ще одна причина, чому щириця активно росте в місцях складування гною.

У сухому грунті нагрівання насіння до 60 або 70 ° C протягом 7 днів мало вплинуло на життєздатність насіння. У вологому грунті при такій же температурі життєздатність поступово знижувалася протягом 7 днів до приблизно 5%. При 50 °С життєздатність була знижена до 44%, але при 40 ° С зниження рівня життєздатності практично не було виявлено.

Як боротися з амарантом загнутим

Кращий спосіб уникнути поширення щириці — проводити повторне культивування грунту, а також запобігати висіванню насіння. Невелика кількість молодих саджанців в саду і особистому городі знищується за допомогою прополювання, ротаційної обробки.

Звичайне насіння амаранту вразливе до соляризації грунту, але сіянці відносно стійкі до ультрафіолетового випромінювання.

Товста мульча, що покриває грунт, зменшує схожість насіння в полі. Було встановлено під час тепличних тестів в США, що кукурудзяна клейковина (CGM) (є побічним продуктом кукурудзи, може також використовуватися як природний гербіцид), що застосовується в якості обробки поверхні, і використовувана при обробці грунту, знижує загальний розвиток амаранту до 99% при інтенсивності нанесення 324, 649 і 973 г на квадратний метр посівної площі.

На закінчення

Як бачите, щириця, звичний для наших широт бур’ян, має деяку зовнішню схожість з культурним амарантом. Однак вона несе велику загрозу для будь-яких зернових, культурних рослин.

Щириця загнута здатна покривати великі ділянки грунту чи не суцільним килимом, пригнічувати уповільнені сходи культурного амаранту та інших рослин.

Що цікаво, молоді сходи щириці досить схожі на сходи культурного амаранту, що призводить до певних труднощів при прополюванні та проріджуванні посівів.

Однак відмінності все-таки є — сходи культурного амаранту мають більш яскравий, червоний окрас, а тому боротися з бур’яном все ж можна!

Хоча слід зазначити і той факт, що щириця звичайна при близькому розташуванні до культурних рослин, перезапилюється з амарантом, що завдає суттєвої шкоди врожайності і чистоті сорту.

З усього сказаного вище робимо простий висновок — амарант загнутий і культурні сорти цієї рослини хоч і представляють одну родину, мають деякі подібні показники, але все-таки відрізняються за своїми властивостями, характеристиками. А в посівах культурних сортів щириця — явний конкурент, який заважає розвитку рослин, понижуючи врожайність.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-