Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарант як потужний антивірусний засіб природного походження

Склад і властивості амаранту зробили його незамінним засобом профілактики різних захворювань у багатьох з нас, особливо у людей, схильних до алергії та складного сприйняття медикаментозних препаратів. У ньому містяться речовини, які допомагають вирішувати найрізноманітніші проблеми при порушенні стану здоров’я. Останнім часом амарант стали частіше включати до складу антивірусних і антибактеріальних препаратів, рекомендованих лікарями під час сезонів гострих респіраторних та інфекційних захворювань.

 

Оцінюємо можливості вірусу

 

Серед усіх відомих вірусів найбільш небезпечним на сьогодні вважається сімейство коронавірусів, яке на травень 2020 року включає 43 види РНК-вірусів, 7 з яких вражають людину. Назва пов’язана з будовою даного об’єкту: його шиповидні відростки нагадують сонячну корону. Світовою проблемою став COVID-19, який викликав пандемію пневмонії нового типу. За статистикою, в структурі ГРВІ коронавірусна інфекція становить в середньому 12%. Але респіраторні захворювання бувають різного ступеня тяжкості — від звичайної застуди до важкої пневмонії з летальними наслідками.

В даний час зареєстровано понад 175 видів лікування, розроблених в ході клінічних досліджень для людей з ГРВІ та ускладненнями. Але при такому розмаїтті відзначаються загальні особливості:

  • терапевтичні стратегії в практиці лікування важких форм захворювання обов’язково включають в себе противірусні препарати;
  • повинні враховуватися індивідуальні особливості організму;
  • необхідно зіставляти між собою переваги лікування кожним з терапевтичних препаратів.

 

З’ясувалося, що навіть при такому підході неможливо виключити ризики від побічних ефектів кожного препарату. У деяких випадках таких ефектів кілька, і вони можуть стосуватися роботи травної системи і нирок, стану шкірних покривів. Тому сьогодні робиться акцент на препарати і засоби, здатні допомогти імунній системі в боротьбі проти небезпечних вірусів.

 

Амарант як безпечна альтернатива багатьом медикаментозним препаратам

 

Амарант багатьма зарубіжними лікарями вважається відмінною, безпечною альтернативою медикаментозним препаратам при різних захворюваннях, в тому числі сезонних. Він визнаний дієвим помічником у лікуванні при запальних захворюваннях дихальної системи (бронхіти, ларингіти, плеврити, пневмонії).

Особливо цінний амарант тим, що містить унікальний білок «лізин», що володіє яскраво вираженими антивірусними властивостями. Оскільки він бере участь у виробленні антитіл, то просто необхідний для підтримки імунітету. При цьому лізин виконує «супутні» завдання: сприяє нормальній роботі серця і кровоносної системи, допомагає зняти симптоми неспокою, оскільки схожий з гормоном радості серотоніном, і, взаємодіючи з рецепторами, блокує відчуття тривожності. Повноцінна робота мозку без участі лізину також неможлива. Завдяки його впливу підвищується концентрація уваги, поліпшується діяльність серцево-судинної системи, можливе запобігання формуванню на стінках судин холестеринових бляшок, а ще — можна поліпшити засвоєння кальцію і уповільнити його виведення з організму, забезпечуючи міцність кісткових тканин і знижуючи ризик переломів.

Організм людини кожен день потребує лизину — 23 мг на 1 кг ваги. Норма споживання амінокислоти для дітей трохи більша, і становить 170 мг / кг (діти активно ростуть, тому потребують підвищеного надходження в організм будівельного матеріалу для білка). У 100 г білка амаранту міститься 6,2 г лізину, і в такій кількості цієї незамінної амінокислоти немає у інших рослин. При цьому цілющими властивостями володіють всі частини амаранту (наприклад, в зерні містяться речовини, що зменшують запалення в організмі).

Захист від вірусних і бактеріальних інфекцій багато в чому залежить від вітаміну С, який також є в амаранті: він стимулює утворення імунних клітин, інтерферону і антитіл. Тому застосування самого вітаміну, засобів, в яких він міститься, скорочує тривалість протікання ГРВІ, наприклад, на 23%. Достатня кількість цього вітаміну сприяє зниженню ризику таких ускладнень, як пневмонія і легеневі інфекції, позитивно впливає на комплексне лікування при пневмонії та грипі (покращує самопочуття, апетит, сон, знижує інтоксикацію).

У амаранті міститься вітамін E, і тут він знаходиться в особливій, токотріенольній формі, і в більшій кількості в порівнянні з іншими видами зернових культур. Завдяки цій особливості антиоксидантні властивості самого вітаміну стають сильнішими. Крім того, токотріенольній склад амарантової олії, наприклад, здатний підсилювати дію присутнього там сквалена (його тут в рази більше, ніж в оливковій, гарбузовому і лляній олії), який насичує киснем тканини і володіє імуномоделюючими властивостями.

Імунна система для нормальної роботи повинна отримувати і вітаміни групи В, а дефіцит будь-якого з них відразу позначається на стані здоров’я. Наприклад, нестача вітаміну B2 (рибофлавіну, лактофлавіну) відразу відкриває шлях вірусам, що викликають захворювання дихальних шляхів. Змінити ситуацію на краще допомагають олія та інші продукти переробки амаранту, попутно відновлюючи уражену слизову, утворення антитіл, підтримуючи роботу щитовидної залози, зміцнюючи здоров’я зору.

Амарант допомагає легше і швидше перенести захворювання, пом’якшити прояв побічних явищ, пов’язаних з прийомом медикаментозних препаратів. Так, якщо все-таки довелося застосувати антибіотики, треба бути готовим до порушення стану мікрофлори. Прискорити процес її нормалізації можна за допомогою амаранту, адже споживання його клітковини, наприклад, має позитивний вплив на функціонування шлунково-кишкового тракту, його мікрофлору.

 

Засоби на основі амаранту для зміцнення імунної системи

 

Здатність амаранту, його олії та інших продуктів покладена в основу всіх розробок, спрямованих на боротьбу проти коронавіруса, оскільки мова йде про необхідність зміцнити імунну систему. Вони допомагають:

  • швидше усунути порушення в роботі організму;
  • поставити ефективний заслін грибам і вірусам;
  • запобігти /зупинити розвиток захворювань.

Звичайно, першим помічником при вірусних і простудних захворюваннях вважається амарантова олія. Вона має протизапальну, бактерицидну, протигрибкову, антимікробну і противірусну дію, і рекомендована в комплексному лікуванні при різних вірусних і грибкових інфекційних захворюваннях. Цей засіб допомагає при грипі, ГРВІ, ГРЗ, ангіні, тонзилітах, ларингіті, фарингітах, запаленні легенів, бронхіті, в комплексному лікуванні туберкульозу. Хороші результати дає застосування цієї олії при запаленні лімфовузлів. У комплексному лікуванні поєднується зовнішнє застосування даної олії з внутрішнім її вживанням, — щоб допомогти організму впоратися з інфекцією і підвищити імунітет. При цьому підвищується ефективність терапевтичного лікування, а також знижується негативний вплив ліків. Приймати олію можна по 1 ч л 2-3 рази на день за 30 хв до прийому їжі протягом місяця. Курси можна повторювати 2-3 рази на рік.

Також розроблено і виготовлено чимало засобів, харчових добавок на основі самої рослини і олії з її насіння. Серед них «Віта-біол» — комплексний фітопрепарат, який має імуностимулюючу, протизапальну дію і володіє спазмолітичними, знеболюючими та бактерицидними властивостями. Цей засіб сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем, і попутно — підсилює протипухлинний захист і обмінні процеси, нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції, зменшує прояви цитостатичної терапії. Крім того, «Віта-біол» регулює діяльність серцево-судинної і дихальної систем, нормалізує рівень лейкоцитів, підвищує опір організму інфекційним захворюванням. Позитивний результат досягається завдяки дії підібраного складу, де не тільки амарант, а й чага, червона конюшина, елеутерокок, чистотіл.

«Пектофіт — Амарант», в самій назві якого повідомляється про головний компонент, активізує антиоксидантний захист організму і підвищує опірність організму інфекційним (включаючи вірусні) захворюванням. Даний засіб є джерелом незамінних амінокислот, в тому числі лізину, який відомий своїми антивірусними властивостями. Його вживання також сприяє поліпшенню периферичного кровообігу, функцій кори надниркових залоз, гостроті зору, пам’яті і концентрації уваги. Така добавка відмінно підходить для підвищення загальної опірності організму, а також для профілактики онкологічних захворювань.

Справжньою ударною силою вітамінів вважається «Амарант ФОРТЕ». Він рекомендований Інститутом громадського здоров’я ім. А.Н. Марзєєва НАМН України. Засіб сприяє зміцненню імунної системи, ефективному очищенню організму від шлаків, солей, важких металів і радіонуклідів, сприяє опірності організму бактеріальним і вірусним інфекціям, а також регулює гормональний баланс та зміцнює нервову систему людини, покращує роботу мозку, знижує ризик утворення тромбів, має антисклеротичну дію , відтворює структуру печінки, запобігає передчасному старінню.

В цілому, всі засоби і продукти на основі амаранту здатні значно зменшити ризик ураження інфекцією та зміцнити здоров’я всього організму.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-