Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарант і амарантова олія при онкології: корисні властивості і рекомендації щодо використання

Серед безлічі позитивних властивостей рослини амарант і продуктів, одержуваних з нього, особливо варто виділити його здатність боротися з онкологічними захворюваннями.
У попередній статті ми докладно описували результати клінічних досліджень, проведених над хворими гострим лейкозом, яким протягом трьох місяців кілька разів на день давали олію амаранту. І результат перевершив всі очікування — докладніше читайте: «Амарантова олія і лікування онкологічних захворювань: результати досліджень».
Коротенько відзначимо, що амарант надає не тільки відмінний профілактичний вплив, перешкоджаючи утворенню ракових пухлин, але і відмінно бореться з пухлинами, які вже утворилися .

Зверніть увагу. Потрібно розуміти наступне — лікування амарантовою олією не такий вже і швидкий процес. Тому очікувати моментального результату не варто. Але щоб прискорити вплив, рекомендується використовувати 100% олію амаранту, не розведену іншими оліями.

Чому амарантова олія корисна при лікуванні раку?

В першу чергу це обумовлено високим вмістом унікального продукту, яким є сквален. Спочатку його виявили в жирі, хрящах та інших органах акули. І лише недавно встановили наявність сквалену в амаранті — але тут його приблизно в три рази більше, ніж в акулячих «продуктах».
Саме сквален бореться з пухлинами, а також не допускає їх розвиток, істотно підвищуючи стійкість організму до різних інфекцій. Захищає він і від радіаційного випромінювання — зокрема, підвищує захисні властивості організму при проведенні хіміотерапії, забезпечуючи швидке відновлення організму.
Природно, позитивно на хворого на рак впливають і інші складові амаранту і продуктів, одержуваних з нього:

 • жирні кислоти, як мононенасичені, так і поліненасичені;
 • арахідонова кислота;
 • фосфоліпіди;
 • вітаміни D, E;
 • жовчні кислоти;
 • безліч мікроелементів і мінералів, серед яких фосфор, магній, кальцій, залізо і т.д.

Особливості впливу амарантової олії при лікуванні онкологічних захворювань

Головна особливість позитивного впливу амарантової олії при прийомі всередину під час лікування онкології полягає в тому, що відбувається відновлення формули крові. А це допомагає хворим уникнути так званої внутрішньої катастрофи і підвищує їх шанси на виздоровлення.
Адже, як відомо, причиною смертності при онкології в першу чергу є інтоксикація організму, а не сама пухлина. Амарант, а точніше — сквален, не тільки знищує пухлину і перешкоджає її повторній появі, але і бореться з інтоксикаціями, відновлює кров, про що ми також розповідали в статті: «Амарантова олія і лікування онкологічних захворювань: результати досліджень».

Як приймати амарант при лікуванні раку

В першу чергу відзначимо, що амарантова олія, яка приймається всередину, дозволяє відновлюватися організму після виснажливої ​​хіміотерапії.
Нею рекомендується обробляти ділянки шкіри в тих частинах тіла, де знаходиться ракова пухлина. Це не тільки знизить негативний вплив хіміотерапії, але і дає можливість суттєво підвищити дозу опромінення, не побоюючись появи радіологічних опіків.

Амарантова олія при онкології

Як вже говорилося вище, для більшої ефективності необхідно використовувати 100% олію амаранту, що не розбавлена іншими рослинними оліями, які отримуються з цілющих лікарських трав.
На повний курс лікування може знадобитися від одного до семи літрів чистої олії — все залежить від ступеня онкології, органу, який вражений раковими клітинами.
Одна з рекомендацій щодо приймання всередину амарантової олії при раку наступна — потрібно випивати по дві великі ложки олії три рази в день перед їдою.
Якщо ж мова йде про рак стравоходу, лікування якого передбачає опромінення, то в такому випадку рецепт прийому амарантової олії наступний:

 • маленька ложка олії тричі на день;
 • приймати олію потрібно протягом усього курсу лікування за допомогою опромінення;
 • для закріплення результату і профілактики рекомендується пити олію в зазначених обсягах ще три тижні після закінчення курсу лікування.

Зверніть увагу. Онкологія останнім часом все частіше вражає жінок, зачіпаючи чисто жіночі органи. Для профілактики раку яєчників необхідно раз в день приймати по столовій ложці амарантової олії.

Коктейль з амаранту

Хорошим методом боротьби з раком буде і зелений коктейль, що отримується з амаранту. Для його приготування необхідно зібрати зелене листя рослини і віджати з нього сто грам соку. Щоб сік став смачнішим, його приємніше було пити, в нього слід додати трохи:

 • яблучного;
 • мандаринового;
 • апельсинового;
 • бурякового;
 • морквяного;
 • ананасового;
 • томатного;
 • ківі;
 • грушевого;
 • сливового соку.

Зверніть увагу. Не варто змішувати фруктові та овочеві соки. Для отримання суміші вистачить трьох, максимум чотирьох видів соку різного типу.

Суміш соків потрібно пити протягом всього дня, поступово збільшуючи об’єм.

Паста з амаранту

В цілому, сік досить корисний, проте є один істотний недолік. У шлунку кислота діє на нього таким чином, що хлорофіл вкрай швидко розпадається.
Тому, для підвищення ефективності рекомендується із зеленого листя амаранту готувати своєрідну пасту — перекручуючи її, наприклад, на м’ясорубці. Що в підсумку дозволить забезпечити організму надходження безлічі корисних речовин.

На закінчення

Амарант в цілому і амарантова олія, а також листя амаранту можуть надавати істотну допомогу при лікуванні онкологічних захворювань, які досить часто призводять до смертельних наслідків.
Як показали дослідження, сквален, який входить до складу амаранту і його продуктів, дійсно ефективно бореться з пухлинами, перешкоджає їх розвитку, поширенню. Крім того, прийом продуктів амаранту відновлює склад крові, прибирає інтоксикацію організму. І допомагає відновлюватися тілу і органам після утомливих курсів хіміотерапії.
Однак, при виборі амаранту для лікування онкологічних захворювань ні в якому разі не можна відмовлятися від призначень, зроблених лікарем. Адже кінцевий успіх безпосередньо залежить від комплексного впливу на захворювання!

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-