Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Використання амарантової олії в профілактиці вікової макулярної дегенерації

Кожен з нас знає, що з віком гострота зору знижується. Причин, що призводять до настільки відчутного погіршення якості життя існує безліч, починаючи від старих травм і закінчуючи хронічними захворюваннями. Однак, найскладнішою хворобою, яка не піддається лікуванню, є вікова макулярна дегенерація.

У чому ж полягає проблема?

Захворювання вражає центральну область сітківки (макули), без нормального функціонування якої неможливе існування центрального зору.
Залежно від варіантів перебігу виділяють дві форми вікової макулярної дегенерації: суху і вологу.

В їх основі лежить порушення в роботі антиоксидантної системи очей, в результаті чого утворюються, так звані «друзи» — нерозщеплювані сполуки, що складаються з липофусцина, які і призводять до атрофії пігментного епітелію сітківки. Різниця між двома формами захворювання полягає в тому, що якщо для сухої характерний процес рубцювання в області відкладення сполук, то для вологої — утворення і ріст додаткових патологічних судин, які намагаються таким чином «підгодувати» ділянки атрофії.

Як запідозрити?

Існує ряд симптомів, які дозволяють запідозрити захворювання у Вас або близьких:
— поява дефектів (чорних плям) в полі зору;
— зниження гостроти зору і наявність спотворень зображення, що порушує виконання дрібних маніпуляцій на близькій відстані (наприклад: неможливо одягнути нитку в голку);
— зниження гостроти зору поблизу і вдалину;
— спотворення рівних ліній;

— погіршення сприйняття кольору.
У разі виявлення одного або декількох симптомів у себе або близьких слід терміново звернутися до лікаря.

Які заходи профілактики варто приймати?

Ефективного лікування вікової макулярної дегенерації немає. Захворювання є інвалідизуючим і завжди призводить до сліпоти. Профілактику захворювання доцільно починати всім, хто досягнув 40 років, незалежно від статі і віку. Синтетичні препарати і вітаміни намагаються стабілізувати обмінні процеси в організмі шляхом проведення антиоксидантної терапії.
Далеко не всі лікарські засоби і біологічно активні добавки ефективні у своїй дії, а їх компоненти не завжди органічні.

Застосування амарантової олії рівнозначно прийому стандартного вітамінного комплексу, що призначається з метою профілактики. Незаперечними перевагами його прийому є те, що в його склад входять поліненасичені Омега-3 жирні кислоти, які дозволяють стабілізувати клітинні мембрани і роблять утворення друз неможливим. Амарантова олія містить каротиноїди рослинного походження (лютеїн і зеаксантин), які на відміну від синтетичних аналогів легше засвоюються в потрібних організму кількостях. Зміст вітамінів і мікроелементів також органічно збалансовано. Кальцій і магній, якими багата олія, зміцнюють стінки судин сітківки, що знижує ламкість судин і покращує живлення тканин ока. Вітамін Е, природний антиоксидант, який міститься в амаранті особливої ​​тріенольної форми, дозволяє зменшити кількість вільних радикалів, а в комбінації з цинком, яким багатий продукт, покращує обмінні процеси в тканинах ока. Сквален, з легкістю всмоктуючись у шлунково-кишковому тракті і беручи участь в синтезі вітаміну Д, стимулює імунну систему людини на належному рівні і підвищує опірність до інфекційних агентів, безпосередньо впливає на сітківку очей.

Дві ложки амарантової олії на стандартну миску салату і Ви отримуєте повний вітамінно-мінеральний комплекс, необхідний Вашому організму протягом доби. Його ніжний горіховий смак дозволяє підкупити навіть самого вишуканого гурмана. Не дивлячись на наявність легких ноток лікарських трав в шлейфі горіхового аромату, олія не гірчить. Текстура рідка і не має настільки ненависної багатьма в’язкості. Колір варіює в рамках коричнево-жовтої палітри. У сирому вигляді олію можна приймати в їжу протягом 3-4 місяців.
Амарантова олія гіпоалергенна. Однак, для осіб з підвищеною гіперчутливістю, схильністю до алергічних реакцій, рекомендовано починати використання амарантової олії з зовнішнього застосування. Так протягом трьох днів наносять краплю олії на зап’ястя і дивляться за реакцією організму. Якщо не відзначається зміни забарвлення шкірних покривів, свербіння, наступні три дні приймають по 2 краплі олії всередину. Якщо ніяких алергічних реакцій немає, амарантову олію використовують, як соняшникову або оливкову олію, замінюючи їх. У разі появи свербежу, гіперемії, набряку слизової оболонки або інших симптомів у осіб схильних до алергії, слід припинити прийом олії і звернутися до лікаря.

З обережністю слід застосовувати амарантову олію людям з хворобами шлунково-кишкового тракту (холециститом, панкреатитом, виразкою, колітом) внаслідок легкого проносного ефекту, який може послужити поштовхом до загострення основного захворювання.
Амарантова олія дозволяє не тільки попередити розвиток настільки грізного захворювання сітківки, як вікова макулярна дегенерація, але і допомагає збагатити раціон комплексом необхідних вітамінів і мінералів, що значно підвищує якість життя і зміцнює здоров’я на роки вперед!

 

 

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-