Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Розробили Інтернет-сервіс фотосепарації зерна в Україні

Сервіс працює за адресою photoseparator.com.ua. Кожна компанія, що надає послуги з очищення насіння сільськогосподарських культур на фотосепараторі може розмістити інформацію про себе на мапі України, а кожне підприємство, зацікавлене в ідеальній якості насіння може замовити послуги в своєму регіоні за прийнятною ціною.

Сучасні фотосепаратари комплектуються, переважним чином, RGB-камерами (red-green-blue), які успішно розрізнять кольоровий та прозорий матеріал (скло, мінерали). Фотосепаратори набули своєї популярності в Україні на сортуванні рису, кондитерського насіння та ядра соняшнику, пшона, амаранту, горіхів та гарбузового насіння. Але вони знаходять своє застосування і на інших культурах, які мають підвищенні вимоги якості.

Метою проекту є створення інтерактивної карти з компаніями, що надають в Україні якісні послуги з очистки насіння на фотосепаратарі. Ви можете вибрати підприємство, що надасть послуги, за регіоном, культурою, та брендом фотосепаратора, а також можете зробити замовлення, яке автоматично буде надіслане компаніям за Вашими уподобаннями.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-