Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Розпочато реалізацію посівного матеріалу амаранту

Шановні колеги!

Вирощування та переробка амаранту в світі з кожним роком набирає обертів. Наразі в Україні з амаранту виготовлять олію, борошно, крупи, пластівці, макарони, панірувальні сухарі, хліб, фармацевтичні препарати та косметичні засоби, суміші для дитячого харчування, прикормки для риб, корми для сільськогосподарських та свійських тварин, попамарант, екстракти, фіточай, трав’яні гранули тощо.  Попит на сировину для переробки спонукає збільшення посівних площ амаранту і у нас.

Провідні господарства отримують 2-3 т/га товарного насіння. Вже третій рік поспіль ціна на нього знаходиться в межах 25 000 грн/т (та 35 000 грн/т — органічного).

Технологія вирощування не є складною, але вимагає чіткого дотримання усіх агротехнічних заходів в перші 1,5 місяці розвитку рослин амаранту. Норма висіву на 1 га — 1 кг (це близько 1 млн насінин). Спектр сівалок, що можуть посіяти амарант, достатньо широкий: зерно-трав’яні, овочеві, широкорядні пневматичні (діаметр вісівного диску — 0,7 мм), посівні комплекси. У разі неможливості висіяти саме 1 кг на га, додають наповнювач — манку.

Пропонуємо насіння (еліту) сортів: Харківський-1, Лєра, Сем, Студентський та Ультра. На сайті ХНАУ можна ознайомитися з їх характеристиками.

Окрім посівного матералу, фахівці Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції готові надати повний консультативний супровід вирощування амаранту. Допоможемо угласти угоди на викуп врожаю з переробними підприємствами.

Телефонуйте:

096 3444438 — Дуда Олександр Миколайович;

097 3853369 — Вовченко Олена Олександрівна.

Харківський-1

Лєра

Студентський

Ультра

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-