Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарантова кулінарна книга — «Amaranth CookBook»

Запрошуємо до участі у національному проекті щодо популяризації та розвитку українського суперфуду – різноманітної їжі з амаранту. Наша країна з кожним роком висаджує все більше цієї неймовірно-корисної та цінної культури, але ще досить багато жителів нашої країни не чули про неї. Скільки ж всього смачного й суперкорисного пропонують наші виробники, використовуючи крупу, зародки з амарантового зерна, листя та олію амаранту! Сьогодні ця продукція активно завойовує іноземні ринки. Та нам би дуже хотілося, щоб саме в Україні амарант набув найбільше слави, бо він того вартий. Тому асоціація виробників амаранту ініціювала збір оригінальних рецептів від поціновувачів органічної їжі. Усі ваші нотатки, пости в соцмережах, відео та фото, що ви надішлете, увійдуть у народну амарантову збірку – кулінарну книгу «Amaranth CookBook».

Суперфуд – це їжа з великим вмістом поживних речовин, що вирощена та перероблена з урахуванням рекомендацій щодо органічності. Амарант в Україні вирощується з дотриманням норм щодо мінімального вмісту хімічних добрив при посіві та упродовж достигання врожаю. Тому амарантова продукція містить лише повний набір компонентів, що володіють загальнозміцнюючими, дієтичними речовинами, ідеально засвоюваними людським організмом. Про користь амаранту при вирішенні проблем зі здоров’ям та збільшенню  тривалості життя перегляньте наш матеріал, натиснувши на посилання.

Чому саме рецепти про амарант?

Українські споживачі заслуговують на те, щоб отримувати правдиву інформацію про дієтичні продукти власного виробництва. Амарант – це культура, що отримала друге життя для того, щоб оздоровити українців та надати їм силу для здійснення своїх позитивних мрій. А наші багатовікові традиції землеробства дозволяють виробляти цілюще зерно, олію та амарантову зелень у об’ємах, здатних задовольнити зростаючий попит у нас та за кордоном.

Амарант на кухні

Наші амарантові спонсори.

Щоб втілити в життя цей проєкт, ми домовилися з виробниками продукції про надання зразків активним учасникам проекту, які зважаться на приготування оригінальних та смачних страв. Серед них підприємство НПК «Амарант» з Миколаєва, що надіслало амарантову крупу та пластівці. Також ми готові надати для реалізації ваших ідей амарантову олію тм «Жива крапля», червоний амарантовий чай з листя сорту «Лєра», борошно тм «Амарант України», крем-мед тм «Honey Energy» та іншу продукцію з амаранту.

Що потрібно, щоб прийняти участь у проекті «Amaranth CookBook»?

1. Надіслати нам будь-який варіант страви, що ви вже публікували у вільному доступі в мережі Інтернет.
2. Після узгодження вашої кандидатури, надати контактну інформацію для відправлення вам зразків, з яких ви хочете приготувати нову страву. Ви можете вирішити перед відправленням, що саме вас зацікавило для створення унікального рецепту. Але можемо надіслати і майже увесь перелік амарантових зразків.
3. Після ваших експериментів вам потрібно зафільмувати відео процесу чи фото. До цього додати свій текстовий опис, де буде вказана технологія приготування та усі складники рецепту.
4. Надіслати нам ці матеріали, де будуть вказані також: а) ПІБ автора рецепту, б) назва страви, в) ваш акант у соцмережах чи інший варіант контактної інформації, г) ваші враження від споживання амаранту.
5. У разі надання більше 1-го рецепту, ми готові обговорювати умови співпраці з вами на комерційній основі.

Де купити амарант для приготування каші

Хто може прийняти участь у колективному створенні народної кулінарної книги про амарантові рецепти?

Та будь-хто. Нам не важливо, скільки вам років та чи є у вас великий досвід у кулінарії. Ми, в  першу чергу, звертаємо увагу на вашу пристрасть приготування амарантових страв, і не важливо, де ви живете та яку маєте професію. Головне, щоб нам було досяжно передати вам зразки продукції для реалізації ваших кулінарних задумів. З радістю приймемо до лав шанувальників амаранту майстрів кулінарії та залюбки розглянемо створення нового блюда від аматорів. Якщо матеріал буде викладено зрозуміло, з ілюстрацією, а ще краще з відеосупроводом, то він, однозначно увійдє в проєкт «Amaranth Cookbook». Також питання — якщо ви володієте інформацією про обладнані кулінарні студії для запису в м. Дніпро та у м. Київ – напишіть, будь ласка, нам у Messenger: https://www.facebook.com/olexandr.duda.amaranth.

Чи можна віртуальний варіант книги переглянути іншими мовами?

Звичайно, ми вирішили, що дуже важливо перекладати текст відео-рецептів на англійську мову за допомогою субтитрів, щоб про наші українські амарантові рецепти дізналося якомога більше людей у світі. Для вас це теж можливість отримати більше переглядів щодо вашого смачного хобі чи професії, якщо ваша робота пов’язана з кулінарією, кондитерською справою чи розробкою технологій у харчовій промисловості.

Приєднуйтеся до нас на YouTube-каналі  «Amaranth CookBook» та у групі на фейсбуці.

Чекаємо на ваші яскраві та апетитні пропозиції. Все буде #амарант

 

 

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-