Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Максимально зберегти посіви амаранту для одержання високого врожаю

Твердження про невибагливість амаранту не означає відсутності піклування про його сходи. Він потрібний, якщо ми хочемо отримати міцні рослини, які дадуть хороший урожай. Важливо також, щоб вирощений урожай був вигідно реалізований, тобто відповідав сучасним вимогам. Однією з умов такої вимоги вважається застосування біологічних засобів захисту рослин.

 

Виростити амарант без хімікатів

 

Впевнено пропонувати переробникам вирощений урожай амаранту можна, якщо знаєш, що він вирощений без будь-яких шкідливих домішок. Тобто, передпосівна обробка, догляд за посівами повинні проводитися без застосування гербіцидів та інших хімічних засобів захисту рослин від хвороб і шкідників. Мова йде про застосування біопрепаратів, і вони дійсно допоможуть отримати екологічно безпечну сільгосппродукцію, а також — зберегти навколишнє середовище.

Доведено практикою, що застосування біопрепаратів для захисту рослин має ряд переваг перед хімічними засобами захисту рослин. Зокрема, це:

  • висока біологічна активність до сприйнятливих видів шкідників;
  • загибель шкідників в наступні фази розвитку і в період розвитку наступних поколінь;
  • вибірковість дії;
  • безпека для комах-запилювачів;
  • безпека для теплокровних тварин і людини;
  • відсутність фітотоксичності та впливу на смакові якості;
  • можливість застосування в різні фази вегетації рослин;
  • відсутність ризику накопичення токсичних речовин в навколишньому середовищі.

Слід зазначити, що біопрепарати, як правило, діють повільніше в порівнянні з хімічними. Але після їх застосування комахи швидко припиняють харчування, інтенсивність пошкодження рослин значно знижується.

 

Безпечні препарати

 

Найбільшою довірою користуються препарати для захисту рослин, перевірені протягом багатьох років. До такої категорії належать і засоби, що випускаються українською компанією БіоЦентр. Їх надійність і безпека перевірені на практиці багатьма рослинниками, фермерськими господарствами і великими сільськогосподарськими підприємствами, зацікавленими у випуску здорової продукції. Важливо і те, що фахівці Центру консультують фермерів і рослинників, займаються супроводом застосування препаратів.

Найкраще, якщо догляд за амарантом починається ще до посіву насіння в ґрунт, і тут на першому місці MAX 600 SS * Це водорозчинний порошок, в складі якого є понад 50% органічних речовин, 16% калію, від 1,5% амінокислот. Даний препарат підвищує врожайність, збільшує стійкість рослин до захворювань, стимулює розвиток кореневої системи, поділ клітин, обмін речовин, дає антистресовий ефект. Його використання також сприяє поліпшенню родючості ґрунту.

Для харчування і стимуляції росту фахівці БіоЦентру радять застосовувати АгріфлексАміно. Препарат являє собою комплекс з 18 видів вільних амінокислот (43%), отриманих з рослинної сировини, і 17% органічного азоту. Такий склад при внесенні препарату в ґрунт не тільки запобігає дефіциту мікроелементів, але є також додатковим джерелом незамінних амінокислот. Він призводить до поліпшення обмінних процесів, досягнення водного балансу рослини, підвищує опірність несприятливим факторам навколишнього середовища.

BREXIL MIX розроблений для позакореневого підживлення, відмінно підходить рослинам, які висіяні на пухких, органічних або кислих ґрунтах. Це унікальний комплекс мікроелементів в хелатній формі, тобто близький до природних речовин, забезпечує дбайливе і ефективне мікроелементне живлення рослин. Препарат активно засвоюється рослинами, в ґрунті переходить в легкорозчинні з’єднання, екологічний і безпечний.

Заморозки, екстремальні температури, град, посуху амарант перенесе з найменшими втратами, якщо попередньо буде оброблений таким антистресовим агрозасобом як МЕГАФОЛ. Це біостимулятор росту, до складу якого входять рослинні амінокислоти (28,0%), і його застосування підвищує врожайність та якість продукції, стабілізує потрібні показники в несприятливих умовах.

Запобігти захворюванням рослин можна за допомогою біологічного препарату ТРИХОДЕРМІН виробництва БіоЦентр. Він перешкоджає розвитку і розмноження фітопатогенів, що поширюються через рослинні залишки та ґрунт, і призначається для боротьби з комплексом грибних і бактеріальних захворювань рослин. Цей препарат рекомендується застосовувати ще по сходам.

Слід подбати також про запобігання нанесенню шкоди поширеними шкідниками. Серед таких шкідників переважають різні види блішок і довгоносики. Саме вони являють собою найбільшу загрозу для сходів амаранту, оскільки можуть не тільки нашкодити, а й повністю знищити посіви. Проти цієї групи шкідників рекомендується проводити обприскування комплексом препаратів. Це АКТОФІТ і БІТОКСИБАЦИЛІН, а при органічній технології вирощування — БІТОКСИБАЦИЛІН М. При великій кількості шкідників проводиться повторна обробка (через 5-7 днів після першої).

Проти різних видів попелиці проводиться обприскування розчином такого універсального препарату як ГАУПСИН М, що має фунгіцидну дію. Він володіє антибактеріальними, антивірусними властивостями, діє практично на всі види шкідників, і може застосовуватися при самих різних захворюваннях рослин. При цьому препарат безпечний для навколишнього середовища, не пригнічує життєдіяльність рослин, не накопичується в ґрунті, гарантує отримання безпечної і чистої продукції.

Рекомендується також подбати про нейтралізацію шкідників, які залишилися в ґрунті з минулих років. В цьому випадку підходить ЛЕПІДОЦИД М. Він захищає від широкого спектру шкідників, і при цьому не викликає у рослин звикання. У препараті міститься білковий токсин, який протягом чотирьох годин призводить до повного паралічу ШКТ шкідника, а протягом доби — до його повної бактеріальної інтоксикації. Він безпечний для навколишнього середовища, не шкодить людям, тваринам і всім комахам, крім лускокрилих (метеликів).

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-