Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Як відкрити привабливі перспективи або досвід НВК «Амарант»

Продукція науково-виробничої компанії «Амарант» зайняла провідне місце на українському ринку. Незмінним попитом користується олія зародків амаранту виробництва даної компанії, а крупа визнана кращою фахівцями, тими, хто сам займається вирощуванням амаранту, і не перший рік працює в даній сфері. До слова, олію із зародків амаранту поки що не випускає ніхто більше. Але досягнуте — лише частина втілення серйозних планів.

 

Запорука успіху — серйозне ставлення до справи

Саме серйозне ставлення до справи вважає головним директор НВК «Амарант» Андрій Шведов.
— Основна політика компанії — незалежно від того, косметику ми робимо, крупи, пластівці, олії і так далі — виключно серйозно ставитися до дотримання технологічного процесу.
— Технологія вами розроблена?
— Так, вся технологія розроблена нами. Ще раз кажу, незалежно від того, робимо ми олію, гель від опіків або крупу, в основі у нас лежить якість. Якщо я можу намазати цим свою дитину або дам своїй дитині це їсти, значить, будь-яка мати, будь-який батько можуть це зробити. Ось такий сімейний підхід і лежить в основі.

Завдяки ось такому сімейному підходу в компанії налагоджений випуск кількох видів продукції, і переконатися в цьому можна просто зараз, зайшовши за посиланням, яке завжди готові запропонувати в НВК «Амарант» https://shvedov.biz.ua.

 

Складові високої якості продукції

Дійсно, продукція торгової марки «Шведов» (Shvedov) відрізняється високою якістю. Важливою умовою досягнення такого рівня є якісна сировина, тобто зерно.
— Ми не вирощуємо амарант. Ми зерно купуємо, і зерно виключно органічне. Другий рік у нас тільки органіка.
— Берете зерно тільки у великих виробників?
— У різних. Ось в цьому році ми брали на західній Україні: хлопці хороший амарант вирощують. Щось допрацьовуємо. І знову-таки: сьогодні у нас не так просто зерно лежить на складі в залишках. Там контролюється вологість, працюють прилади, які знімають вологість в приміщенні. Ми підтримуємо завжди стан сировини в підготовленому, хорошому вигляді.
— Ви зерно купуєте про запас?
— Так. Є проблема з цим, зерна завжди не вистачає. Але я думаю, що в цьому році завдяки Асоціації його вже буде досить.
— З виробниками зв’язуєтеся через Асоціацію або вас знаходять?
— Ми працюємо виключно через Асоціацію. Ми довіряємо агрономам, їх знанням. Якщо самостійно хтось дзвонить і каже, що ось, мовляв, хотіли б продати зерно, виростити для вас, кажу: «ось є Асоціація амаранту, звертайтесь, отримайте консультацію по вирощуванню і прийміть рішення, чи можете, чи готові це зробити, і потім, коли вже виростите, тоді будемо розмовляти про покупку, переробку». Тому я завжди людей, які займаються агрономією, вирощуванням, виробників, відправляю до Олександра Дуди (голови Асоціації виробників амаранту і амарантової продукції).
— Ви приймаєте амарант в переробку на давальницьких умовах?
— У новому сезоні 2019-2020 буде перший досвід такого співробітництва з виробниками.
— А які умови співпраці?
— Бартер. Міняємо насіння амаранту на готову продукцію з обов’язковим дотриманням якісних показників і пропорційності виробленої продукції. Наприклад, якщо ви мені привезли 10 тонн насіння амаранту сорту Харківський з показниками за жирністю 6 і скваленом не нижче 6, то натомість ви отримаєте такої ж якості олію з тими ж показниками.
— Якщо говорити про терміни придатності вашої продукції — олії, крупи, наприклад …
— Практика показала, що протягом року крупа зберігається при правильному зберіганні, і навіть не в холодильнику. У нас на арбітражному зберіганні лежать зразки виготовлення початку минулого року. Нічого поганого з ними не сталося: не завелося там нічого, ні запах не змінився, ні смак.
— Крупа не гірчить?
— Там нема чому гірчити. Що стосується олії зародків амаранту. Ось ми її виготовляємо вже три роки повних. У мене є зразки трирічної давності, і зберігалися вони просто в кабінеті, їх відкрили, — нічого не змінилося. Правда, їх аналізи ми не робили, але за смаковими якостями нічого не змінилося. Але точно можу сказати, що якщо людина відкрила пляшку олії амаранту, п’є її і зберігає в холодильнику, то боятися нічого.
— Тобто, олія в холодильнику не втрачає своїх властивостей, не світлішає?
— Ні. Якщо вона, звичайно, в закритому вигляді. Сквален може, звичайно, потроху виходити. Тому ми рекомендуємо олію за 30 днів вжити. Але якщо хтось через рік знайшов у себе закриту пляшку амарантової олії, повірте, нічого не змінилося.
— Відсоток сквалена який в олії, в крупі є?
— У крупі сквалена взагалі немає. Для того щоб будь-яка крупа зберігалась, з неї треба забрати олію. Ми забираємо практично всю олію (там олії в залишку 02-01 відсотка), тому говорити про те, що в крупі є сквален, це неправильно. Якщо у кого-то він залишився, продукт буде швидше псуватися.

 

Озираючись на початок шляху до амарантового продукції

Виробництво олії з зародків амаранту братами Андрієм і Сергієм Шведовими почалося з глибокого вивчення теми, з питань на зразок «що було, що є і що буде». Сам Андрій Шведов розповідає:
— Ми з 1996 року з братом займалися виготовленням та реконструкцією млинових комплексів. Нам це було цікаво, і 20 з гаком років віддали обладнанню, яке виробляє борошно, і на основі цих знань почали шукати варіанти, як добути олію із зародків амаранту.
— Чому амарант?
— Була якась передача, і там розповідали, яка це дивовижна рослина. Ми подивилися на її ядро, на структуру, на інші дані, і вирішили, що зможемо забрати звідти зародки. Зробили креслення, почали робити обладнання …

Сьогодні взяти будь-який продукт, поставити поруч з амарантом — по мікроелементам, по корисності, то амарант або дорівнює або краще.
— Раніше бачила в інтернеті, по-моєму, ваш інвестпроект, — ви запрошували інвесторів …
— Так, тема актуальна як і раніше.
— Ви не самі інвестуєте?
— Те, що могли інвестувати, вже проінвестували, все працює. Тепер є нові проекти, фінансово ємні, перспективні. Їх треба фінансувати, і за допомогою нових інвесторів.

 

У перспективі — втілення нових проектів

Нові проекти НВК «Амарант» завжди розраховані на тривалу перспективу, не тільки на те, що необхідно тут і зараз, а й на те, що буде приносити користь і сьогодні, і завтра.
— Сьогодні дуже актуальна тема екстракції зеленої маси амаранту. Це вийде виготовлення преміксів для добавки порошку для годування птиці та великої рогатої худоби.
— Тобто, вже кормовиробництво?
— Так, добавка для корму з листа амаранту.
— Можна сказати, що в планах — переробка амаранту повністю?
— Так, звичайно.

Другий цікавий проект, з яким можна працювати зараз. Розроблено гель гідрофільний для насичення серветок, які згодом можуть використовуватися для запобігання сонячних опіків, опіків будь-якої форми і лікування при опіках. Обладнання поставити треба, формула у нас є, упакували серветки. Це серветки, просочені гідрофильною субстанцією на основі олії амаранту. Вони ефективно знімають біль при опіках. Олія амаранту також допомагає при опіках, але ми додали інгредієнтів, щоб краще знімати біль.
— Формулу, рецептуру засобів самі розробляєте?
— Так.

У перспективі компанії − реалізація планів, запуск нових проектів. Окремі з них пов’язані з контрактним виробництвом, як, наприклад, випуск косметики на основі олії амаранту. Є теми, які вимагають продовження.
— Не змогли ми в цьому році поставити елеватор для отримання амаранту. Тема як і раніше жива, лежить інвестиційна пропозиція у мене на столі. Там сума вкладень становить майже три мільйони євро. Серйозний проект, він у мене прописаний в форматі інвестиційної пропозиції — розширеного техніко-економічного обґрунтування з описом.

І ще з приводу проектів. Сьогодні ми працюємо над проектом, який, я сподіваюся, буде потужним, — вивчення амаранту закинутого з точки зору лікування шкірних захворювань і особливо псоріазу. Є вже дуже непогані результати щодо псоріазу та дерматиту.

— Ви самі, в сім’ї як олію вживаєте?
— У рідкому вигляді. Я змішую в літровій пляшці в 800 гр амаранту і 200 гр олії чорного кмину. Відкрив холодильник, випив ковток цієї олії, і так щоранку.

— На українському ринку ви, як товаровиробники, бачите себі конкурентів?
— Якщо ринок розділити на дві частини — офіційний і підпільний, то на офіційному ринку я бачу перспективні команди. Що стосується нелегального ринку, ринку підробки, це дуже серйозне питання, яке потрібно піднімати і на рівні Асоціації, і на рівні міністерств, і в охороні здоров’я. Підробки знищують людей насправді, а якщо не знищують, то забирають останню надію на одужання.
— Що б Ви могли сказати новачкам, людям, які збираються освоїти виробництво, пов’язане з амарантом?
— Нічого не боятися. У нас вже досить знань накопичилося, — я маю на увазі і Асоціацію, і 10-15 компаній, які знаннями і всім охоче діляться. Зрозуміло, що ніхто своїх секретів технологій може не відкривати, але завжди готові допомогти. Молодим вже не потрібно бити собі ноги і голови об косяки, як набивали ми. Хоча нехай набивають.
— Власний досвід краще?
— Звичайно. Якби ми орієнтувалися тільки на досвід 2010 року, коли почали займатися цим, вивчати, якби орієнтувалися тільки на знання Воронезького інституту, де серйозно вивчали амарант, то сьогодні ми б не були там, де ми є. Знали б тільки половину, і половину не справжню.

Проекти компанії «Амарант» успішні, продукція користується довірою і попитом, але при цьому Андрій Шведов акцентує: амарант — не панацея від усіх бід, і в жодному разі не можна відмовлятися від призначення лікаря. Це, на думку Шведова, є єдиним методом, який допоможе боротися проти фальсифікації.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-