Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарант працює проти будь-якого вірусу

Міжсезоння, весна і осінь завжди пов’язані з проблемами в стані здоров’я. Це період, коли організму не вистачає вітамінів, йому важко перелаштуватися і тому він гостро реагує на будь-які зміни погоди та екології. На цей час зазвичай припадають і атаки вірусів різних видів, а нещодавно до них приєднався новий. Боротися проти нього можна не тільки за допомогою медикаментозних препаратів.

 

Дослідження і очікування

 

Практично щороку в період міжсезоння ми стикаємося зі спалахом грипу, ГРВІ, викликаними певним видом вірусу. Дорослі страждають від таких захворювань в середньому 2-3 рази на рік, а діти — в 2-3 рази частіше. При цьому штам вірусу, який викликав захворювання, часто відрізняється від уже відомих, сотні схожих збудників. Медики визнають, що список патогенних організмів настільки великий, що діагноз лікарі ставлять лише приблизно на основі симптоматики, а безпосередньо симптоми хвороби підуть раніше, ніж лікар зможе з’ясувати, яким саме вірусом викликане захворювання. Це саме стосується і короновіруса.

Розробкою вакцини проти небезпечного захворювання зайнялися великі дослідницькі центри, наприклад, Інститут з контролю і запобіганню вірусних захворювань в континентальному Китаї, учені з Гонконгу, США, Німеччини, Франції, Австралії, Канади та Ізраїлю. Багато з нових проектів отримали підтримку CEPI, міжнародного об’єднання по боротьбі з епідеміями, яке фінансується за рахунок державних коштів і приватних пожертвувань. Дослідницькі проекти також підтримані американськими компаніями Dynavax і Glaxo Smith Kline, що займаються розробкою речовин, дія яких спрямована на посилення імунної реакції. У цьому ж напрямку ведуться розробки в американських компаніях Johnson & Johnson і Novavax, французькій Sanofi і канадській VIDO- InterVac7. У дослідженнях, спрямованих на розробку вакцини проти короновіруса, бере участь ряд університетів Німеччини, Гонконгу, Ізраїлю, Канади і Великобританії.

Незважаючи на таку активну діяльність в пошуках вакцини проти вірусів нових видів, експерти досить скептично ставляться до успішності дії таких препаратів. Так, німецький епідеміолог Александер Кекуле (Alexander Kekule), який очолює Інститут медичної мікробіології при університетській клініці в Галле, вважає, що вакцина проти коронавіруса, наприклад, надійде на фармацевтичний ринок не раніше 2021 року. При цьому вказується на складності, оскільки геноми вірусів схильні до швидких змін. Тому багато фармацевтичних кампаній роблять ставку на препарати, здатні допомогти організму виробити безпечні вірусні білки. На них імунна система відреагує і виробить антигени, які борються з небезпечними вірусами.

Важливо! Всі наукові розробки спрямовані на посилення можливостей організму протистояти вірусам.

Допомогти організму протистояти вірусам цілком може амарант і засоби та препараті на його основі. Це підтверджено в процесі клінічних спостережень. Ефективність засобів на основі амаранту обумовлена тим, що дана рослина володіє потужнми противірусними властивостями, здатністю зміцнювати імунну систему.

 

Альтернатива чи помічник?

 

Препарати, засоби і продукти на основі амаранту допомагають:

  • швидше усунути порушення в роботі організму;
  • поставити ефективний заслін грибам і вірусам;
  • запобігти розвитку захворювань.

Відбувається це завдяки здатності даної рослини і продуктам її переробки зміцнювати імунну систему. Саме останній аспект, як відомо, покладено в основу всіх розробок, спрямованих на боротьбу проти короновіруса.

Особливо ефективний вплив на організм чинить олія з насіння амаранту, в складі якої міститься комплекс корисних і необхідних для організму людини речовин (вітаміни, мінеральні та біологічно активні речовини). Продукт можна використовувати як антивірусний, антиоксидантний, бактерицидний, імуностимулюючий, протизапальний, протимікробний засіб. Ефективність досягається завдяки наявності багатьох речовин, серед яких особливе місце займає сквален. У амарантовій олії він присутній в рекордній кількості — 8% (при холодному віджимі). Сквален транспортує кисень в глибокі шари тканин, в результаті чого підвищується здатність організму протистояти несприятливим факторам зовнішнього середовища і швидше відновитися після хвороби. Дане органічна сполука працює на підвищення імунітету, знижуючи, таким чином, ризик виникнення різних захворювань.

Присутня в олії амаранту амінокислота лізин допомагає в боротьбі проти різних вірусів. У комплексному лікуванні така олія підвищує ефективність впливу медикаментозних препаратів. Медики рекомендують приймати олію з насіння амаранту в комплексному лікуванні при різних вірусних, інфекційних захворюваннях. З її допомогою швидше відступають:

  • грип;
  • ГРВІ;
  • ГРЗ;
  • ангіна;
  • запалення легенів;
  • бронхіт.

 

Протистояти вірусним інфекціям також допомагають інші корисні речовини, які містяться в амаранті.

 

Перевірено: амарант допомагає

 

Відчути користь амарантової олії, наприклад, можна, приймаючи його протягом двох тижнів по одній чайній ложці (з метою профілактики) за 20-30 хвилин до їжі, не запиваючи. Це рекомендація медиків і людей, які на своєму досвіді переконалися в дії амаранту і амарантової олії, зокрема.

Справитися з початком нежиттю можна, закапуючи в ніс олію амаранту. Це допомагає активізувати імунну систему і швидше впоратися з вірусною інфекцією на її початковому етапі.

За спостереженнями фітотерапевтів, олія амаранту є потужним засобом оздоровлення, лікування та профілактики захворювань, здатна відновити захисні сили організму і нормалізувати всі життєво важливі процеси. Як стверджують консультанти компанії DanikaFarm, за рахунок сквалена і вітаміну Е, присутнього в амарантовій олії в унікальній токотріенольній формі, засіб надає могутню противірусну дію. Фітотерапевти радять приймати олію амаранту по 15 крапель тричі на день з 0,5 чайної ложкою меду або на хліб, за 30 хвилин до прийому їжі. Лікувально-профілактичний курс займає 10-30 днів. Але фахівці зазначають, що прийом амарантової олії не виключає призначення лікаря.

Чимало відгуків можна побачити про позитивні результати прийому інших продуктів переробки амаранту. Зокрема, зазначається користь амарантової витяжки з борошном амаранту. Після курсу, протягом якого було прийнято 600мл засобу, вдалося всю зиму пережити без простудних захворювань. Відзначаються і так звані побічні дії з позитивним ефектом: нормалізується артеріальний тиск і робота серця, зникає свербіж на шкірі при екземі, рідшими стають алергічні реакції.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-