Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Ви ще не їсте амарант? Тоді ми йдемо до Вас!

Амарант — їжа для вічного здоров’я! Не вірите, тоді ми переконаємо вас в цьому. І будемо орієнтуватися на недавні статті, опубліковані на сайтах в США. Лаконічно, обґрунтовано і дохідливо — чому амарант повинен бути в раціоні всіх людей.
Сьогодні в світі спостерігається чи не повноцінна революція в галузі охорони здоров’я — постійно з’являються нові супер-продукти, над вивченням яких працюють кращі вчені. Мета досліджень — отримати конкретну інформацію про користь для здоров’я!
Деякі продукти, які колись давно активно використовувалися в раціоні в окремих регіонах, несподівано набули великого значення, оскільки дослідження показали їх поживну цінність.
Одним з таких продуктів є насіння амаранту. При його згадці деякі дієтологи все ще здивовано піднімають брови, але таких залишається все менше! І сьогодні можна з упевненістю говорити, що амарант — найкраща їжа для вічного здоров’я.
Та й чи варто цьому дивуватися, якщо рослина змогла вистояти під масовим винищенням іспанців-колонізаторів, пройти період забуття і тріумфально повернутися на столи шанувальників здорового харчування?

Амарант: коротко, але інформативно

Дослідження показали, що амарантове зерно єдине на планеті містить вітамін С. Воно багате мінералами, серед яких:

  • фосфор;
  • магній;
  • калій;
  • залізо;
  • кальцій.

Амарант є «уродженцем» сучасного Перу — саме там він виростав в давнину, але сьогодні вже вирощується в різних частинах світу. Посіви рослини вирощуються в таких країнах, як Китай, Індія, Росія, а також у багатьох державах Африки, Північної та Південної Америки.
Біле і багате кальцієм зерно є основним продуктом у багатьох регіонах світу. Широка доступність і відмінна поживна цінність роблять амарант казковою їжею для вічного здоров’я.

Переваги амаранту: чому Ви зобов’язані включити його в свій раціон

А тепер кілька незаперечних доказів, чому амарант настільки неймовірний продукт. Насіння цієї рослини має масу позитивних властивостей і гарантує організму повноцінне харчування, підтримку життєвих сил і функцій організму.

Високий вміст білка

Амарант сповнений білка. Близько одна чашка приготованого амаранту забезпечить дев’ять грамів білка, що надзвичайно багато.
Білок дуже важливий для регенерації клітин, неврологічних функцій, нарощування м’язової маси і для ефективної роботи всієї системи органів.
Ті, хто піддає тіло високим фізичним навантаженням, просто зобов’язані включити в свій раціон амарант. Оскільки білок вкрай важливий для м’язів.

Не містить глютен

В наші дні страви без глютену стають все більш популярними. Амарант, який насправді не є зерном, це безглютеновий замінник багатьох зерен і борошна.
Борошно з амаранту можна додавати в звичайне пшеничне борошно для підвищення харчової цінності випічки. А ось саме по собі амарантове борошно не дозволяє зробити тісто через відсутність в ньому клейковини.
Також можна використовувати амарантове борошно в супах для отримання більш густої консистенції. Або зерно в каші, оладки і хліб, щоб посилити поживну цінність продуктів.

Здорові кістки

Це чудо-зерно досить багате на кальцій. У ньому міститься приблизно в три рази більше кальцію, ніж зазвичай зустрічається в зернах.
Дефіцит кальцію може привести до різних проблем зі здоров’ям, таким як остеопороз, переломи і погіршення стану кісток. Включення амаранту в щоденне харчування є одним з найбільш ефективних способів збільшення рівня кальцію в організмі і профілактиці кісткових захворювань.

Бореться з гіпертонією

Крім багатства кальцію, білка і мінералів, це зерно також наповнене фітонутрієнтами і волокнами, які контролюють кров’яний тиск.
Більш високий вміст калію в зерні амаранту ефективно скорочує натрій-ефект і, отже, контролює кров’яний тиск.
Включіть цю супер-їжу в сніданок, щоб отримати максимальну користь від першого прийому їжі. Амарант контролюватиме рівень артеріального тиску протягом дня і буде підтримувати активність вашого організму.

Містить лізин

Лізин — рідкісна амінокислота, яка допомагає абсорбції кальцію. Велика частина зерен і овочів не містить лізину в хорошій кількості, але у амаранту досить цієї амінокислоти. До речі, вона також допомагає в нарощуванні м’язів.

Знижує рівень холестерину

Волокно в амаранті пов’язує холестерин, який потім виводиться з організму. Багатий волокном амарант видаляє холестерин з організму, виробляючи більше жовчі для травлення. Підвищене утворення жовчі може означати більш активне видалення холестерину.
Дослідження, проведене в 1996 році російськими вченими, дозволило зрозуміти вплив амаранту на людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями і гіпертонією. За результатами досліджень спостерігалося помітне зниження рівнів ЛПНЩ і тригліцеридів після включення амаранту в щоденний раціон.

Протизапальні властивості

Амарант містить масла і пептиди, що володіють протизапальними властивостями, які зменшують запалення і біль.
Це важливо для запобігання таких небезпечних захворювань, як інсульт, серцеві хвороби та діабет.
Дослідження показали, що пептиди і антиоксиданти, присутні в амаранті, також ефективні при запобіганні пошкодження клітин, які можуть в кінцевому підсумку призвести до раку. Тобто, амарант виконує ще й протиракову профілактику.

Захист від варикозного розширення вен

Флавоноїди, подібні рутину, який присутній в амаранті, підсилюють стінки капілярів, тоді як вітамін С збільшує виробництво колагену, приводячи до зміцнення стінок кровоносних судин.
Це допоможе в лікуванні симптомів варикозного розширення вен, а також запобігатиме цій непривабливій проблемі, яка пов’язана зі старінням.

Здоровий розвиток плоду

Фолат (фолієва кислота), важливий живильний матеріал для росту плоду, міститься в достатній кількості в амаранті.
Майбутні матері можуть захистити дітей від вроджених дефектів, споживаючи амарант під час вагітності.

Підводячи підсумок

Насіння амаранту — джерело вітамінів, мінералів і білків, які необхідні організму, щоб рости і ефективно функціонувати. Його можна використовувати в різних рецептах, таких як приготування каш, різотто, хліба і випічки, енергетичних напоїв і млинців. І все це — через високу універсальність насіння!
А ви вже використовуєте всі неймовірні можливості укріпити і оздоровити організм, які надає амарант?

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-