Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Майже універсальні препарати на основі амаранту і приклад однієї з українських компаній

Лікувальні властивості амаранту відомі давно. І якщо спочатку рослина використовувалося як народний засіб, то з часом на її основі стали виробляти засоби та препарати, які включали до складу комплексного лікування при ряді захворювань, для профілактики, а також для уповільнення процесу старіння шкіри і всього організму. Деякі з таких засобів і препаратів вважаються універсальними, оскільки не тільки допомагають вирішити основну проблему зі здоров’ям, але і позитивно діють на інші, так звані больові точки організму.

 

Особливість складу амаранту

 

У амаранті цікаво все! Результати багатьох досліджень дають підстави говорити про багатий, унікальний склад цієї рослини. Так, підтверджено високий вміст в амаранті білків, наявність вітамінів А, С, D, Е та групи В, і мінеральних речовин (до 4%, що більше, ніж у злакових). Амарант завдяки збалансованому складу білків має найбільшу спорідненість з теоретично розрахованим «ідеальним білком». Тому його називають — Суперфуд!

У амарантовій олії містяться поліненасичені жирні кислоти:

  • лінолева;
  • пальмітинова;
  • стеаринова;
  • олеїнова;
  • ліноленова.

Всі незамінні жирні кислоти необхідні для нормальної роботи серцево-судинної системи. Крім того, вони зменшують запальні процеси в організмі, покращують живлення тканин. Такі кислоти в амаранті містяться у великій кількості — близько 77%. Домінує в цьому складі лінолева кислота (50%). Причому її в клітинних мембранах людини в 10 разів більше, ніж омега-3-ненасиченої α-ліноленової жирної кислоти, і це доводить величезне значення лінолевої кислоти і всього класу омега-6-ненасичених жирних кислот для нормального функціонування клітинних і субклітинних мембран.

Але найбільш важливим в складі амарантової олії вважається сквален, який активно бере участь в насиченні киснем всіх тканин організму. Він легко проникає через шкіру і слизові всередину, впливаючи на весь організм. Це потужний імуностимулятор і відмінний протипухлинний засіб, що перешкоджає руйнівному впливу ракових клітин. Високий рівень сквалена міститься в амарантовій олії, і завдяки цьому препарати на основі даного продукту переробки амаранту в свою чергу широко використовуються для виробництва лікарських засобів і препаратів. Вони, зокрема, застосовуються для захисту організму від шкідливого впливу навколишнього середовища, опромінення, сприяють розсмоктуванню злоякісних пухлин. Безпосередньо амарантова олія має гарну загоювальну здатність, і її застосовують при лікуванні важких форм опіків, псоріазу, екземи та інших захворювань, пов’язаних з ураженням шкіри і слизових. Унікальний хімічний склад амаранту визначив великі можливості його застосування в якості лікарського засобу та сировини для виробництва різних препаратів.

 

«Снейк Фарм» і продукція на основі амарантової олії

 

Фармацевтична компанія «Снейк Фарм» вже досить відома на ринку альтернативних препаратів: її продукція представлена в багатьох аптеках України. Тут випускається єдиний в Україні препарат в формі супозиторія на основі олії амаранту «АММАТУІ», і він вже користується популярністю серед людей з проблемами в сфері урології, гінекології та проктології. В ході практики доведено, що даний препарат:

  • відновлює слизову органів малого таза;
  • надає сильну протизапальну дію;
  • прибирає застійні явища в органах малого тазу;
  • сприяє зміцненню імунітету.

Після лікування, в схему якого входять свічки від «Снейк Фарм», відзначається позитивний терапевтичний ефект. Про це говорять численні відгуки вдячних клієнтів на сайті компанії. Більше про компанію та її продукцію дізнаємося з інтерв’ю з Євгеном Яницьким, керівником «Снейк Фарм».
— Компанія була заснована в кінці 2016 року. З 2017 року компанія почала активно працювати. Освоїли випуск свічок на основі олії амаранту «АММАТУІ» і з 2018 року — «АМАВАГ» (з додаванням олії гарбуза). Показання до застосування «АММАТУІ» — це гінекологія (запальні захворювання, відновлення після різних маніпуляцій на шийці матки, при мікротравмах, профілактиці розривів при пологах і для швидкого відновлення після них), урологія (простатити) і проктологія (тріщини і геморой прямої кишки). «АМАВАГ» усуває атрофічні та дистрофічні стани слизової піхви в пре- і пост- менопаузальному віці, а також після хіміотерапії, променевої терапії.
— Хто розробляв склад свічок, технологію їх виробництва? І чому саме на основі олії амаранту?
— Розробником є я. Я маю досвід практикуючого лікаря 10 років і більше 15 років працював в фармацевтичному бізнесі, почавши зі звичайного медичного представника, і дійшов до заступника комерційного директора. З 2013 року у мене з’явилося бажання щось робити своє, і почав пробувати. Перші спроби були не успішні. І тут я звернув увагу на Амарант. Це рослина з Великої літери! Було вивчено багато матеріалів про амарант, що були у вільному доступі і в наукових бібліотеках. Особливо імпонувало те, що амарант росте на території України. І навіть є українська асоціація амаранту. Хотілося максимально нівелювати ризики, пов’язані із закупівлею і транспортуванням сировини з інших країн. Було прийнято рішення щось з ним робити, щоб це було корисно людям, як засіб для лікування і профілактики. Хотілося створити саме український продукт. На той момент я вчився в одній бізнес-школі, і нам намагалися донести, що важливо бути професіоналом, бути першим, і працювати на благо нашого / українського / продукту, підтримувати нашу економіку.

Ідея була. Потім був процес створення свічки — консультації у фахівців в галузі фармації, пошук виробництва з високими стандартами якості.

— Це стосується складу. А технологія виробництва?
— Це так звані технічні умови, і ми їх розробляли саме в напрямку свічок. Зараз на ринку дуже багато свічок, і вони в 90% випадків мають хімічний склад і водну основу (поліетиленгліколь або ПЕГ), які майже не розчиняються в місці введення, вимагають попереднього змочування кип’яченою водою, мають властивість витікати і можуть викликати роздратування замість того, щоб його знімати.

У наших свічках ми використовуємо олію тільки холодного віджиму, запатентовану жирову основу німецького походження, завдяки чому супозиторії починають розчинятися в місці введення і добре всмоктуються слизовою оболонкою, так як в клітинах організму є ліпідна (жирова) мембрана, яка краще засвоює жири, а не інші водорозчинні речовини.
— За період виробництва свічок доводилося допрацьовувати рецепт?
— Тільки один раз довелося допрацювати. І це не для того, щоб підвищити ефективність, а щоб додати показання для застосування, тому додали трохи обліпихи.

Відкривши опис свічок АММАТУІ, можна звернути увагу, що є окремо рекомендації «Для неї» і «Для нього». Але при цьому у них багато спільного, і тут, зокрема, протизапальна дію, зміцнення судин.
— Свічки АММАТУІ універсальні. Їх можна вводити ректально і вагінально. Тому дана форма випуску підходить і чоловікам, і жінкам. Причому, якщо вводити ректально, то свічки демонструють ще кращий вплив. Все це — в залежності від показань, щоб речовина швидше потрапляла в місце запалення. Для жіночого здоров’я їх можна вводити вагінально перед пологами. Це допомагає полегшити пологи, а також — уникнути розривів. Застосовувати свічки рекомендується також для нормалізації жіночого здоров’я після пологів.
— Інші види продукції у вас є?
— Працюємо над цим, але поки тільки свічки.
— У вас працює команда медиків, так?
— Так. Працюємо, в основному, з лікарями.
— Як Ви ставитеся до самолікування? Людині обов’язково керуватися призначеннями лікаря? Або можна, прочитавши відгуки, самостійно придбати і використовувати?
— Якщо говорити про нашу продукцію, то клієнт може придбати сам — по одній простій причині — вони безпечні. Наші свічки можна використовувати вагітним і годуючим жінкам. За продукцію інших компаній нічого сказати не можу.
— На вашому сайті помітила, що у вас багато партнерів-аптек. Труднощі були в налагодженні контактів? Адже не всі радо приймають когось новенького …
— Звичайно, були. Аптеки — це великі локомотиви, які вже набрали свої швидкості руху, і якщо застрибувати на ходу, це завжди складно. Намагаємося знаходити спільну мову.

Труднощі були в тому, що навіть багато лікарів не знали, що таке амарант. Коли ми вийшли на ринок, то тільки близько 2% лікарів знали, що таке амарант. Решта мали мінімальне уявлення про цю рослину та її властивості. Ми перші, хто зробив таку продукцію, і поки залишаємося кращими!
— Будь-який інвестпроект вимагає вкладень. Як швидко ваш проект почав себе окупати?
— Через рік.
— Зараз ви ж вкладаєте гроші в розвиток, правильно?
— Так, вкладаємо, і готові до інвестицій, якщо це необхідно. Ми рухаємося, але якщо внести додаткові, необхідні кошти, то темп руху буде ще швидшим.

— Можете сказати про чисельність працюючих у вашій компанії?
— До 30 осіб. Заморозити зарплату собі і партнерам можна, а працівникам — ні, оскільки вони не отримують від компанії якихось відсотків, дивідендів. Заморозити їм зарплату — це некоректно.
— У вашій родині використовувалася або використовується продукція вашої компанії?
— Звичайно, постійно, тільки трохи в іншому напрямку. Ми розуміємо можливості наших свічок і у нас виникають ідеї нестандартного застосування, оскільки свічка має хорошу форму і жирову основу, нею дуже добре змащувати невеликі рани, використовувати як ту ж гігієнічну помаду, особливо, коли тріскаються обвітрені губи. Навіть якщо отриманий опік, то можна взяти таку свічку-помаду і змастити. Стан покращується і больовий процес нейтралізується, тому що біль — це запалення. За рахунок того, що в одній свічці на основі амаранту є велика кількість сквалену (20 мг сквалену на одну свічку), то вона дуже добре знімає запалення. Це за даними наших досліджень.
— У вас лабораторія є в компанії?
— Якщо я буду в своїй лабораторії такі дослідження проводити, це буде некоректно. Дослідження проводилися в незалежній лабораторії.
— Чи вживаєте самі амарант або продукти його переробки — олію, крупи?
— Звичайно. Варимо кашу …
— І ваші відчуття від вживання амаранту … Ви аналізували роботу свого організму?
— Розумієте, у мене організм здоровий, і я не можу сказати, що щось змінилося.
— На сезонні захворювання як ваша сім’я реагує?
— З позитивним настроєм.
— Сировину для своєї продукції берете через Асоціацію?
— Частину − так, частину — безпосередньо у постачальників.
— Серед постачальників сировини великі підприємства чи …
— Великі. У них повинні бути сертифікати якості на продукцію. Але ми потім все одно перевіряємо. Нам важлива мікробіологічна чистота сировини і те, як довго вона буде зберігати свої лікувальні властивості.
— Якщо порівнювати обсяги виробництва в 2016 році і зараз …
— В середньому, в три рази збільшилися. Продажі є в кожному регіоні. Залежно від того, де лікарі знають про нашу продукцію, про амарант.
— Зараз такий час — і криза, і пандемія, але деякі люди намагаються почати бізнес …
— На даний момент — це можливості. Можливо, до цього хтось неправильно вів свою бізнес-стратегію, і на даний момент думає, чи закінчувати все, або вкладати шалені гроші. Треба вміти бути експертом в своїй галузі. Бізнесмен повинен вміти прораховувати ризики, розуміти, коли, куди і скільки потрібно, а далі вже приймати рішення. Я сам зараз перебуваю в такому становищі: у мене два проекти тільки запущені … Як би я вчинив? Я вважаю, що треба розвиватися. Були вже кризи — 2008, 2014 року … І теперішня криза — це можливості.

Українська компанія «Снейк Фарм» вишукує можливості для розвитку і реалізовує їх. При цьому вона використовує виключно вітчизняну сировину, а отримані кошти залишаються в країні і стають частиною нашої економіки.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-