Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Новий напрямок в переробці амаранту і досвід одеситів

Мова йде про переробку сухої вегетативної маси амаранту шляхом екстракції. В результаті застосування унікальної технології видобуваються біологічно активні елементи, кількість яких часто виявляється більшою, ніж в зерні. Деякі речовини можна отримати шляхом екстракції тільки з сухої вегетативної маси.

 

Трохи про сам метод

 

Екстракція трактується як засіб вилучення речовини з певного виду сировини за допомогою відповідного розчинника. Для цього застосовуються розчинники, які не змішуються з нею. В результаті можна отримати чисту речовину без будь-яких домішок, в концентрованому вигляді. Даний метод широко застосовується в ряді галузей, фітотерапії. У сучасній фармації, наприклад, процес екстракції став одним з етапів приготування екстрактів і настоянок, індивідуальних препаратів.

Результатом екстракції стає отримання збагаченої рослинної олії. Як з’ясувалося в ході досліджень, така олія в порівнянні з вихідною рослинною сировиною містить в собі більше біологічно активних речовин. Таким чином, при переробці амаранту можна отримати натуральну вітамінізовану рослинну олію, і даний продукт затребуваний в харчовій промисловості, а також в медицині, косметичній промисловості, у виробництві кормових добавок.

Дослідники відзначають безсумнівні переваги даної технології. Це:

  • низькі робочі температури;
  • висока рентабельність;
  • простота апаратури і доступність її автоматизації;
  • отримання цінної рослинної олії з високим вмістом вітаміну Е.

 

Тому закономірно, що методом екстракції зацікавилися фахівці підприємства ТОВ «Нейт Ойл» з Одеської області.

 

Компанія «Нейт Ойл» і новий напрямок в її діяльності

 

Виробництво олій і жирів з рослинної сировини, в тому числі амаранту,сушіння рослинної сировини стали основними видами діяльності української компанії «Нейт Ойл». В результаті переробки сировини тут отримують жири і жиророзчинні компоненти, які йдуть, переважно, в косметологію і фармацевтику.

На підприємстві задіяне високопродуктивне обладнання власної розробки. Незважаючи на те, що компанія зареєстрована лише у 2018 році і вважається молодою, вона оновлюється, удосконалюється, прагне освоювати виробництво принципово нових видів продукції. Так, в нинішньому році підприємство зайнялося екстракцією сухої вегетативної маси, і запущено нове виробництво.

Про це в інтерв’ю розповів технічний керівник проекту Олексій Карпунов.

Зазначу, що співрозмовник відразу підкреслив можливість створення та існування проекту за підтримки партнера — Максима Мартиненка, фактично — керівника проекту. При цьому він − людина творча і готова до змін.

Надає допомогу Осецкий Олександр Іванович, доктор фізико-математичних наук, професор інституту кріомедицини і кріобіології. Можна навіть сказати, що його допомога почалася набагато раніше, ніж фактичний початок реалізації нового проекту. Матеріали напрацьовувалися протягом майже 50 років.

— Він став родоначальником даного виду екстракції. Всі наші установки виготовлені на базі його розробок.

На думку співрозмовника, при переробці амаранту велике значення має сорт рослини, взятої в роботу.

— Якщо там нічого немає, то нічого і не буде. Ми ж не чарівники. Ми «витягуємо» 99%. По-науковому те, що ми витягуємо, називається «ліпідна фракція». Але якщо там нічого немає, то ми нічого і не витягнемо. Тому сорт від самого початку має визначальне значення, і це Харківський-1 і Лера. Щодо інших погані показники. Причому, у Лери олійність вегетативної маси не набагато нижче, ніж зерна. Крім того, ми беремо з неї хлорофіл і величезну кількість каротиноїдів. У неї більше активних речовин.
Можна говорити про вихід готової продукції, тобто скільки сировини ви взяли і скільки готової продукції одержали?
— Залежно від сорту. І якщо з зерна, то 5-7%, а якщо з вегетативної маси, то 5%.

Ми закупили лабораторію, включаючи хроматограф. Думаю, ми єдині з виробників олій, у кого є лабораторія повного циклу, починаючи від вхідного контролю сировини (перевірка на вологість, засміченість), і закінчуючи готовою продукцією. У нас на всіх етапах є об’єктивний контроль.

Тепер (після переобладнання) загальна площа підприємств, які займаються екстракцією, 600 кв метрів. Все робимо за євростандартами.

— Де свою продукцію плануєте реалізовувати?
— По-перше, ринок України, але тільки перевіреним партнерам, в яких ми впевнені, що вони не будуть «бадяжити», і вони вже відомі. Також ведемо переговори з Канадою, Китаєм, європейськими товариствами.
За вашими підрахунками або розрахунками, яка олія краща — з зерна чи з вегетативної маси?
— Нехай цим фармацевти займаються …
— А Ваша особиста думка …
— Мені здається, що з вегетативної маси олія корисніша. Адже в зерно потрапляє тільки те, що є в листі … Зерно, як сховище, і все там концентрується. Але в листі є те, що ніколи не потрапляє в зерно. Ось, припустимо, каротиноїди. Листя сорту Лера червоного кольору і цей колір йому надають каротиноїди.

Хлорофіл досить корисний, але він ніколи не буде в зерні, оскільки вироблення хлорофілу — це безперервний процес, а зерно як кінцевий пункт.

Або взяти сквален. Якщо в зерні його 5-10%, наприклад, то тут − 0,5-1%, але процес безперервний, і в зерні сквален вже накопичується. У листі склад багатший, але всього по трохи. Так, в будь-якій олії не менше 500 хімічних сполук. Лабораторія показує 10-15.

— З ким співпрацюєте щодо поставки вам сировини — з великими компаніями, дрібними фермерами, одноосібниками?
— З усіма потроху. Дуда Олександр (голова Асоціації виробників амаранту і амарантового продукції) нам дуже допомагає.

 

Ще раз про каротиноїди та інші корисні речовини

 

Як відомо вже, листя амаранту сорту Лера містять в собі велику кількість каротиноїдів. Близько 60 з цих пігментів (наприклад, бета-каротин) вважаються провітамінами, попередниками вітаміну А (ретинол), що виникають в процесі обміну речовин. Вони захищають клітини людського тіла від руйнівної дії вільних радикалів. З каротиноїдів в організмі людини синтезується вітамін А, який сприяє швидкому загоєнню ран, надає потужну протизапальну дію.

Практикою доведено, що вітамін А відіграє основну роль у формуванні імунітету, в процесах росту і вироблення організмом людини стероїдних гормонів, в роботі органів зору та функціонуванні репродуктивної системи, а також в процесах природного синтезу колагену і кератину. Крім того, даний вітамін необхідний для нормального функціонування зорового апарату, для здоров’я шкіри і слизових оболонок. Він позитивно впливає на нормалізацію рівня цукру в крові і бере участь у формуванні кісткової тканини і зубної емалі.

За даними досліджень, каротиноїди грають велику роль в профілактиці онкологічних і серцево-судинних захворювань, катаракти та інших дегенеративних і генотоксичних порушень. Крім того, вони безпечні і перспективні для створення лікувально-профілактичних засобів.

Величезна роль також флавоноїдів, одержуваних з амаранту шляхом екстракції. Як показують дослідження, деякі представники даного класу є більш ефективними, ніж звичайні ліки, при серцево-судинних хворобах. Вони також послаблюють прояви атеросклерозу і не тільки у людей, але і у тварин, беруть участь в регулюванні кров’яного тиску, в придушенні розвитку ракових клітин. Дана група володіє відмінними антиоксидантними властивостями і в 50-100 разів ефективніше вітамінів С і Е, і її представники захищають нас і від хвороб, і від старіння.

Особливу потребу в флавоноїдах організм відчуває:

  • при швидкій стомлюваності і слабкості;
  • в період стресу;
  • при будь-яких травмах, особливо супроводжуваних кровотечами;
  • при підвищеній крихкості капілярів, проблемах з тиском, порушеннях кровообігу;
  • при запальних захворюваннях шлунка і кишечника;
  • при необхідності пристосовуватися до зміни сезону, особливо з тепла на холод.

У кожен з таких періодів в роботу включаються певні речовини. Всього відомо понад 6500 різновидів біофлавоноїдів.

 

Роль амаранту у зміцненні здоров’я

 

Багато виробників амаранту і амарантової продукції, прихильники введення таких продуктів в профілактичне і лікувальне харчування стверджують: «амарант — не панацея». У цьому впевнений і вже знайомий нам Олексій Карпунов. На його переконання, амарант є лише частиною великого комплексу — харчування, профілактики, лікування і всього способу життя.
— Здоров’я — це мозаїка, і амарант — це лише вкраплення. Якщо погана вода, погане повітря, людина мало рухається, їсть багато солодкого, багато жирного, то хоч пий амарант, хоч не пий … Ось я пропив амарант і мені стало трохи краще.

Загалом, я рік тому змінив своє життя кардинально. Раніше займався спортом і зараз досить активний спосіб життя веду, ось сьогодні пробіг … в кроках це 46 тисяч або більше 30 кілометрів. У мене свій режим, харчування … У мене, наприклад, в раціоні немає цукру взагалі. Але виявилося, що у мене і тиск, і ще там щось … Зараз у мене тиск 120/80. Я п’ю олії, але це десь 10% …

Так, амарант допомагає, наприклад, від хронічної втоми. Але … Це лише один із засобів для людини, яка за собою стежить. Якщо людина байдуже до себе ставиться, то їй ніякий амарант не допоможе.

В цілому — це гідна рослина, і вона повинна займати своє місце в раціоні. Я вважаю, що раз або двічі на тиждень кожна людина повинна їсти кашу амарантову, в день випити грам 5 (максимум) амарантової олії.

Але немає панацеї. Я позбувся гіпертонії не тільки за допомогою амаранту. Так, треба було шию (шийні хребці) поставити на місце. А далі довелося відмовитися від солодкого і борошняного, і це виявилося проблемним. Але поступово став відновлювати тиск. Мені в мої 60 років, сподіваюся, це вдалося. Багато факторів впливає на здоров’я.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-