Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

У міжсезоння можна допомогти собі амарантовою олією, стверджують користувачі

Міжсезоння є важким періодом для організму. Тому так важливо підготуватися до цього і провести профілактику. Прихильники здорового способу життя вважають за краще робити її за допомогою олії амаранту холодного віджиму. Вона вважається найдорожчою, але і найціннішою для організму. Саме цей продукт, за твердженням споживачів, здатний дійсно допомогти відновитися після зими і будь-якого сезону та забезпечити організм необхідним запасом всіх корисних речовин, зробити більш комфортним перехід від одного сезону до іншого.

 

Які зміни в організмі вказують на необхідність підтримки?

 

амарантова олія для імунітету

Організму завжди складно перебудуватися в перехідний період між сезонами. Через стрес, викликаний поганою погодою, «неправильним» часом, часто виникає депресія, відзначається сонливість. Це вказує на нестачу кисню, і чим раніше поповнити його запаси, тим м’якше пройде адаптація.

Кожен період міжсезоння має свої особливості. Наприклад, напередодні зими організм накопичує жирові запаси, а після неї не поспішає них позбутися. Часто виникає відчуття голоду і прагнення «що-небудь з’їсти», а це незмінно призводить до проблем з травленням і роботою шлунково-кишкового тракту. За зимовий період в організмі накопичується багато шлаків, як побічних «продуктів» споживання жирних страв.

Щоб не перевантажувати організм жирами і очистити його, рекомендується вводити в організм більше вітаміну D який є сильним антиоксидантом, а також потрібні кислоти Омега-3, клітковина, вітаміни E і групи B. Тому закономірно, що виникає бажання поповнити запаси організму корисними речовинами. Їх дія допоможе зміцнити імунітет і відновитися. Отримати необхідні речовини можна різними шляхами, але краще це зробити за допомогою натуральних продуктів, серед яких важливе місце відводиться саме високоякісній амарантовій олії.

 

За що ми цінуємо амарантову олію?

 

амарант як джерело сквалену

Щоб зрозуміти, чому багато хто віддає перевагу амарантовій олії холодного віджиму, має сенс розглянути, які речовини в ній переважають і є найбільш значущими. Але спочатку кілька слів про те, чому краще віддати перевагу продукту, отриманому шляхом пресування подрібненого амарантового зерна. Незаперечною перевагою такої олії є те, що в ній зберігаються корисні властивості самої сировини. Іншими словами, в цій олії холодного віджиму зберігаються всі цілющі властивості амаранту, здавна відомого як «Золоте зерно Бога», «їжа богів», а його зображення було у давнину символом безсмертя. Сьогодні тільки олія, отримана методом холодного віджиму, може вважатися натуральною 100% амарантовою олією.

Саме метод холодного віджиму дозволяє забезпечити олію амаранту високим відсотковим вмістом сквалену. Це поліненасичений вуглеводень, який для досягнення балансу захоплює відсутні у ньому атоми з будь-якого джерела, перш за все з води. При цьому вивільняється кисень, який надходить в клітини і забезпечує їм дихання. Сквален легко проходить крізь клітинні мембрани і активно працює, виконуючи велику оздоровчу роботу:
• сприяє виведенню з організму шкідливих речовин;
• знижує рівень холестерину в крові,
• перешкоджає розвитку атеросклерозу;
• допомагає запобігти інфаркту;
• зупиняє розвиток пухлин;
• зміцнює місцевий і загальний імунітет.

Довгі роки найбагатшим джерелом сквалена вважалася печінка акули (1%), але, як з’ясувалося, в амарантовій олії його майже в 8 разів більше. Слід також визнати, що ця сполука присутня в інших рослинних оліях, серед яких відносним лідером можна визнати оливкову: в ній міститься 0,7% сквалену. Але це дуже мало, якщо порівнювати з амарантового, де вміст сквалену сягає 8%.

Амарантова олія багата також іншими корисними речовинами. Це:
• вітаміни E, D;
•жирні кислоти;
• фітостероли;
• каротиноїди;
• фосфоліпіди;
• магній;
• калій;
• фосфор;
• мідь;
• кальцій;
• залізо.
Такий багатий набір допомагає організму відновитися, і це особливо важливо після сезону, коли не вистачає сонця і вітамінів. Необхідно також зробити запаси перед новими можливими випробуваннями.

 

За яких проблем і як приймати амарантову олію?

 

засіб для відновлення пошкоджених тканин

Відзначимо, що амарантова олія допомагає впоратися з такими проблемами, як дерматит і травми шкірних покривів. Відбувається це завдяки дії сквалена, вітаміну Е, лінолевої кислоти і магнію, оскільки вони мають бактерицидну, ранозагоювальну, противірусну та протизапальну дію, і це дуже позитивно впливають на пошкоджені тканини.

Завдяки високій концентрації речовин, які здатні зупинити запальні процеси у внутрішніх органах, амарантову олію рекомендують при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Мікроелементи, що містяться в продукті, обволікають слизову, виявляють свою ранозагоювальну дію і захищають внутрішні органи від впливу токсичних сполук. Тому допомога амарантової олії відчутна при таких захворюваннях, як виразка, гастрит, коліт, холецистит, панкреатит, цироз печінки.

Фосфоліпіди, фітостероли і сквален сприяють поліпшенню ліпідного обміну і нормалізації кількості глюкози в крові. Властивості цих складових амарантової олії завжди відчувають на собі люди з такими проблемами, як цукровий діабет II типу і ожиріння.

Корисні амінокислоти і мінерали, що містяться в амарантовій олії, сприяють врегулюванню серцевого ритму, надають силу і еластичність серцевим м’язам. Тому люди, у яких діагностували гіпертонію, стенокардію, варикоз, ішемічну хворобу серця, або перенесли колись інсульт або інфаркт, кожну осінь і весну приймають курсом амарантову олію для поліпшення стану свого здоров’я. Доведено, що даний продукт благотворно впливає на серцево-судинну і кровоносну систему, перешкоджає запальним процесам, знижує ризик виникнення тромбів, сприяє розширенню судин і зміцненню їх стінок.

Щоб запобігти появі цим та іншим захворюванням, рекомендується приймати олію амаранту по 1 чайній ложці під час кожного прийому їжі. Оздоровчий або профілактичний курс проводять зазвичай протягом місяця. У лікувальних цілях олію амаранту рекомендується приймати по 1 чайній ложці 1 раз на день, за 30 хвилин до їжі, і так протягом 15-20 днів. Але в цьому випадку краще порадитися з лікарем, який може скорегувати дози та частоту прийому олії з урахуванням індивідуальних особливостей вашого організму.

 

Об’єктивно, за відгуками споживачів

 

амарнтова олія як ефекттивний засіб для імнітету

Вважається, що на підставі відгуків можна дати об’єктивну оцінку продукту або послуги. Щодо амарантової олії побачимо з боку споживачів спочатку недовіру, а потім — здивування з приводу досягнутих результатів, захопленість, прагнення поділитися своїм досвідом. Останнє стосується, зокрема, дозування. Так, деякі зі споживачів, досягають відмінного результату, приймаючи олію амаранту всередину натщесерце вранці по 1 столовій ложці. В даному випадку мова йде про рішення серйозних проблем з гормональним фоном, і, як зазначається, «ефект помітний». Причому сталося це «перший раз за довгий час, без застосування гормональних препаратів, тільки на цій олії». При цьому сама олія «не дуже жирна, швидше легка».

Чимало захоплених відгуків стосується і застосування амарантової олії при серцево-судинних проблемах, особливо у літніх людей. Зокрема зазначається, що якщо раніше серце «горіло», то після курсу прийому амарантової олії «можна спати на лівому боці».

Вживаючи олію амаранту в оздоровчих цілях, споживачі також відзначають у себе позитивні зміни: «менше випадає волосся, завжди гарний настрій, шкіра не пересушується». Помітивши позитивні зміни, багато людей продовжують вживати амарантову олію, але вже додаючи в салати, каші.

Відзначається ефективність амарантової олії і при зовнішньому застосуванні. Наприклад, стверджується, що олія допомагає при нежиті і будь-яких зовнішніх проблемах: «мазала нею опік — допомогло реально, зажив швидко», «якщо протягом дня часто змащувати нею прищ, то на другий день він зникає і шкіра стає чистою». Власниці жирної шкіри відзначають, що ця олія ідеально для них підходить. Практикується також додавання амарантової олії в крем, молочко для тіла, а також в засіб для масажу від целюліту. Застосовують цю олію і для відновлення структури нігтів та волосся. При цьому наголошується, що «ще ні з одною олією такого не було. За порівняно невеликий термін — у шкіри вже здоровий вигляд! »

Відзначимо також, що багато споживачів перед застосуванням амарантової олії всередину радилися з лікарем.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-