Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Експозиція на виставці «Зернові технології», семінар

Маємо дві гарні новини, обидві пов’язані з виставкою «Зернові технології», яка відбудеться 19-21 лютого в МВЦ (м. Київ). Мою пропозицію щодо об’єднання зусиль з популяризації амаранту та пофракційної технології підготовки сильного насіння підтримав Л.В. Фадєєв.

Нам близька тема підготовки сильного насіння через наступні причини:
1) ми чистимо, калібруємо посівний матеріал амаранту;
2) два з чотирьох каскади лініії з підготовки насіння амаранту (м. Дніпро) саме виробництва підприємства «Завод «Фадеев Агро», (м. Харків), а перед їх придбанням ми майже рік вивчали ринок, об’їздили всю Україну та вибрали найкраще;
3) завдяки підготовці сильного насіння, сільгосппідприємства, що сіяли в минулому році амарант, отримали прибавку врожаю близько 20%.
Тому, якщо на виставці шукатимете амарант, знайдете експозицію і самого Леоніда Васильовича і навпаки, пошуки обладнання для очистки врожаю та підготовки посівмату приведуть до амаранту та мене 

Друга новина — в перший день виставки (19 лютого о 13:00) проведемо вже третій щорічний семінар з вирощування та переробки амаранту в конференц-залі №16 (павільйон №3 МВЦ). Участь безкоштовна. Запрошуємо!

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-