Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарант, як один з чинників здоров’я та довголіття

Сучасним людям інколи здається, що раніше все було краще. Люди жили довше, їли більш різноманітну та смачнішу їжу, майстри були більш талановиті, дівчата гарніші, а чоловіки сильніші. У чомусь це так і є. Але за даними вчених, сто чи двісті років тому, насправді, все було не так  райдужно. І селяни й робітники здебільшого тяжко працювали на виснаження, тому не могли дуже довго жити. Щоб насичувати свій організм, вони вживали висококалорійну їжу, яка б давала змогу витримати фізичне щоденне напруження.

Сучасні люди потерпають вже більше від проблем психологічного напрямку: стреси, емоційний тиск, інформаційні подразники та неякісна їжа та малорухливий спосіб життя. Виходить, і у давні часи й зараз люди живуть не в ідеальних умовах. І, якщо колись чоловіки та жінки не мали вибору, крім як важко працювати й підіймати родини з великою кількістю діточок, то сьогодні вони стикаються з іншими причинами поганого самопочуття. Але сьогодні ми маємо більше волі й вибору щодо способу життя, цікавої роботи, фізичної активності, режиму дня та корисної їжі. І ті щасливці, що знайшли свій шлях до довгого та щасливого життя, дивують науковий світ. Такі люди виглядають на кілька десятків років молодше й сяють здоров’ям та молодістю. І не треба думати, що вони живуть лише у багатих розвинених країнах.

Рецепти довголіття у кожного народу свої, але принципи для усього людства однакові, ось головні з них:

 • Вживання органічної  їжі з високою  харчовою цінністю. Наголошуємо – це продукти, що мають дуже різноманітний склад вітамінів, амінокислот, мікроелементів, протеїну. Тобто все те, що підтримує стабільне оновлення організму на фізичному рівні.
 • Активний спосіб життя собі у задоволення.  Тримати себе у формі не виснажливими вправами, а такими, що підходять людині відповідно її статури, віку, статі та типу характеру.
 • Психологічна гігієна. Сюди можна віднести те, що сучасники не повинні себе обмежувати у спокійних моментах відпочинку: відпустка не менше 2-х разів на рік, сон не менше 8-и годин (чи відповідно індивідуальної норми), комплекси вправ для релаксу, приємна сімейна атмосфера та успіх у шлюбі, дружні довірливі стосунки, почуття власної значущості.
 • Ну і особливу роль відіграє  те, що кожен з нас повинен мати свою улюблену справу. Реалізація творчого аспекту кожної особистості робить життя повнішим на відчуття. Своя справа, спортивне хобі, художні ремесла, співи тощо гармонізують кожного, хто знаходить час для своєї пристрасті.

Амарант допомагає підтримувати здоров'я

Основні фактори успішного та здорового життя

У цьому матеріалі ми детальніше зупинимося на першому пункті, так, як наша компанія має за мету надати українцям один з самих цінних та поживних продуктів для людського організму. Але усе по-порядку. Уряд кожної країни  проводить заходи щодо забезпечення громадян органічними продуктами.  У Африці та Японії – це батат і морепродукти,  у країнах Середземномор’я – це оливки, а у Скандинавії  набули популярності овочеві салати, які чудово вирощуються у теплицях протягом всього року. Українці ж невідривно сидять на «вуглеводно-ковбасній дієті».  Лише деяка частина наших співвітчизників вирішили левову частку свого меню замінити на нутрицевтики. Це і харчова продукція, що надає максимальну користь організмові, до яких відноситься і амарант. Це не просто універсальна їжа, амарант  стає  профілактичним, а інколи лікувальним засобом для багатьох захворювань сучасного людства.

Роль амарантової продукції у відновленні організму після різних захворювань:

 • Постачання організму високоякісним білком. У період стресу та запалення, які супроводжуються будь-які види хвороб, наш організм активно синтезує білок, який потрібен для відновлення фізіологічної норми органів. Звичайно, що у такий час наше тіло потребує більше їжі з високим вмістом білку, а найбільше – рослинного походження. Амарант стає у нагоді та стає першим у списку білкових продуктів для його швидкого поповнення, як для дорослих, так і для підлітків чи літніх людей.
 • Допомога у знятті спазмів. Деякі хвороби починаються зі спазмів внутрішніх органів, для швидшого зняття яких потрібен магній.  Лікарі рекомендують у таких випадках вживати мінеральну воду з природним вмістом цього мікроелементу. У зерні амаранту магній теж присутній — 55 мг на 100 грм. Отже, щоб ваші органи запрацювали правильно, крім спеціальних ліків з Mg, ви повинні включити в їжу страви з амаранту.
 • Наявність амінокислот гарантує активне відновлення при різних захворюваннях, що супроводжувалися тривалим виснаженням. Одна з амінокислот під назвою лізин відіграє роль у виробленні антитіл, гормонів та ферментів. Це є профілактикою ускладнень ендокринної системи після перенесених вірусних інфекцій.
 • При захворюваннях кишківнику, важких діагнозах печінки (цироз, гепатит), патологіях жовчного та при різного виду кровотечах зростає потреба організму у вітаміні К. У амаранті цієї важливої речовини рекордна кількість – аж 1140 мкг 100 грм. Зазвичай, вітамін К синтезується у нашому кишківнику, але його рівень падає при запаленнях внутрішніх органів чи під дією антибіотиків й інших ліків, що порушують мікрофлору. Тому слід надолужувати втрачене вживанням амарантової олії  та каш, супів з зерна амаранту. Вживання амарантових страв – чудова профілактика захворювань підшлункової. Маєте хронічний панкреатит – вживайте амарант. Увага – у період його загострення перед вживанням потрібна консультація лікаря. Більш ніжно на підшлункову діє чай з листя амаранту і його можна вживати будь-коли без зайвих обмежень, хіба що є індивідуальне неприйняття. Як відомо, підшлункова у тандемі з жовчним міхуром відповідає за якісне перетравлювання їжі. Додавайте у своє меню амарантові продукти, щоб  запобігати загостренню цих неприємних діагнозів. З усієї амарантової лінійки у цьому випадку треба звернути увагу на олію амаранту, бо у ній серед інших компонентів, що підтримують травлення на гарному рівні, є жовчні кислоти.
 • Хронічна втома, апатія виникає не лише від неправильного режиму праці та сну, а також від тривалого недоотримання організмом потрібних речовин, у першу чергу — вітамінів. Це може призвести до різних проблем зі здоров’ям. До повноцінного відпочинку додайте терапію амарантовим лікарем. У свіжій зелені цієї рослини – цілий список вітамінів від зеленої аптеки: А, В1, В2, В4, В5, В6, В9, С, Е, К. Кілька листочків у вашому салаті, кілька чайних ложок амарантової олії під час їжі, кілька разів на тиждень страв з крупи амаранту і ви відчуєте, як ваш організм наповнюється силами, а настрій покращується.
 • Для людей із захворюваннями серцево-судинної системи та для тих, хто має ризик потрапити до категорії потенційних пацієнтів терапевта чи кардіолога. Амарант має високий вміст заліза, що запобігає розвиткові анемії. Речовина триптофан позитивно впливає на обмінні процеси, а поліфеноли і флавоноїди (до 16%) покращують склад крові та борються з небажаними окислювальними процесами й запаленнями в судинах. Амарантова олія має у своєму складі корисні поліненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6 (до 9%).
 • Профілактика онкологічних захворювань. Один із генеральних компонентів амаранту, це – сквален, рівень якого в олії досягає 10%, в залежності від сорту  та різних умов вирощування культури. Саме він є сильним воїном, що допомагає знешкоджувати ракові клітини. Також сквален має потужну відновлювальну та імуностимулюючу дію, що також актуально не лише для прийому амарантової олії всередину, а й для лікування проблем зі шкірою.

Рекомендації щодо вживання амаранту дітям та дорослим людям з підвищеним навантаженням.

— амарант для тих, хто займається спортом є чудовою альтернативою класичній гречці та яєчні, бо має набагато різноманітніший хімічний склад. Ми не відговорюємо вас від вживання цих традиційних продуктів, але додати амарант у свій раціон потрібно, зваживши хоча б на співвідношення тут протеїну  – до 20%. Так що, зверніть увагу на амарант, як аналог високоякісного спортивного харчування, але по кращій ціні та цілком природного походження;
— для школярів, що мають щоденний графік, наповнений участю в різних секціях та гуртках.
— для усіх, без вийнятку, людей працездатного віку, що мають не лише виконувати свою роботу, а й хочуть мати сил «для другої зміни», коли вони приходять додому та займаються з дітьми та господарськими справами.

Amaranth producer in the-world

                Зразки харчової продукції з амаранту

Амарант повною мірою органічний товар, що пропонується для експорту та для продажу на внутрішньому ринку

Ця культура має високий потенціал стати однією із самих популярних серед інших рослин, крупи яких нам добре відомі. Відмітка «органічне» — це не просто слова на етикетці олії, крупи, амарантових пластівців, муки чи чаю. Відомо, що при вирощуванні будь-яких зернових, аграрії використовують чималу кількість штучних добрив, велика частина яких потрапляють разом з їжею до нашого шлунку. Обробка сільськогосподарських угідь супроводжується різними ризиками для життя людей та навколишньої флори та фауни. А от родина амарантових не потребує такої кількості добрив. Тому, що, по-перше – амарант сам є сидератом, тобто в процесі росту лише поліпшує стан ґрунту. По-друге, є стандарт органічного походження продукції, вироблений Європейським Союзом. Зважте, що фермерам простіше вирощувати цей вид сільськогосподарської культури загалом для усіх: для тих, хто живе в Україні та для іноземних споживачів.

Як бачимо, досягати гарних успіхів у підтриманні свого здоров’я можна комплексно. Органічний амарант, що на сьогодні набуває все більше популярності не лише в Україні, а й по всьому світі, здатен значно підвищити кількість довгожителів. Кожен з нас приходить у цей світ, щоб виконати свою місію, життєву програму, яка не закінчується виходом на пенсію. Ми заслуговуємо на чудове самопочуття більше, чим на 100 років життя. Мало кому відомо, але на сьогодні не лише економічний рівень, а й роки життя тривають коротше, чим у будь-яких інших розвинених країнах  Європи. Амарант дарований нам долею, щоб ми, вживаючи його, встигли все те, що напланували аж до появи праправнуків.

Бувайте здорові, живіть довго та будьмо амарантово-обізнаними!

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-