Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарант і продукція з нього як інструменти міжнародного співробітництва

Популярність амаранту і продукції з нього зростає. Така тенденція складається завдяки вдосконаленню технології вирощування, збирання і переробки унікальної культури, підходу до створення новинок. Але чи не на найпершому плані залишаються цілющі властивості амаранту. Про ці особливості говориться на тематичних зібраннях і форумах та при пошуку нових ринків і шляхів співробітництва.

 

Поживні та лікувальні властивості на першому плані

 

Вислови «хліб ацтеків» та «золоте зерно бога» найбільш яскраво характеризують амарант від самого початку його історії. Ще кілька століть тому люди оцінили надзвичайні поживні властивості даної рослини, і хліб з неї додавав сили, а зерно використовувалося для приготування необхідних страв. Помічені були особливі властивості настоїв, відварів і просто листя амаранту. Лише з розвитком науки були досліджені поживні та лікувальні особливості незвичайної рослини.

Склад насіння амаранту особливо цінується за вмістом білка, який має велику кількість незамінних амінокислот. Це:

  • лізин (4,3-6,5%);
  • треонін (3,1- 3,8%);
  • тирозин з фенілаланіном (4,6-8,1%).

В насінні амаранту в 2-3 рази більше лізину і метіоніну, ніж в зернових. Так, наприклад, вміст лізину в амаранті на 100 г протеїну становить 8,0, а у рису — 3,8, кукурудзи — 2,9, пшениці — 2,2 і квасолі — 5,0.

Білок амаранту щодо співвідношення вмісту незамінних амінокислот (75%) більшою мірою, ніж інші зернові білки, наближається до потрібного балансу амінокислот і перевершує соєвий білок (68%), білок пшениці (57%) і білок молока (72%). Він перевершує за цими показниками багато культурних злаків. Так, в білках сої, сочевиці, гороху, квасолі недостатньо сірковмісних амінокислот: метіоніну, цистеїну, лізину, треоніну, фенілаланіну. За результатами наукових досліджень, білок амаранту по співвідношенню амінокислот входить до переліку кращих білків рослинного походження. Використання його в їжу робить харчування людини справді повноцінним і збалансованим за амінокислотним складом.

Крім того, білок амаранту легко засвоюється. За рівнем засвоєння протеїну насіння амаранту значно перевершує пшеницю і кукурудзу. Згідно з дослідженнями вчених, вміст білка в насінні різних видів амаранту становить 11,6 — 18,6%. Харчова цінність білка амаранту дуже висока, і за сумою незамінних амінокислот дуже близька до ідеального білка ФАО, становить 97%. На переконання дієтологів, харчові якості амаранту вищі, ніж у гречки. За своїми харчовими властивостями він прирівнюється до молока. Його насіння за смаком нагадує горіх, а при нагріванні перетворюється на апетитний хрумкий продукт. Із амарантового борошна випікають хліб. За обсягами використання амаранту в їжу його можна порівняти зі шпинатом і капустою. Із ніжних листків молодих рослин готують прекрасний салат. Тож не дивно, що на столі, наприклад, американця кожна третя страва включає в себе продукти амаранту.

Високі смакові і харчові властивості цієї рослини забезпечують їй вільний доступ в палаци вельмож і халупи бідняків по всьому світу. В африканських країнах (Дагомея) вживання листя в їжу за 1 день становить до 250 г на 1 особу населення. Особливу цінність у вологих тропіках набуває амарант як їжа для дітей. Спеціалісти вважають, що вживання в їжу 250 г листя амаранту на день не загрожує організму шкідливою дією щавлевої кислоти. Щоб не втрачати харчових властивостей і вітаміну С, амарант варять в невеликій кількості води протягом кількох хвилин.

Цілющі властивості амаранту відомі з давніх часів і використовувалися, наприклад, лікарями Стародавнього Китаю та інших країн. Так, було встановлено, що лікувальними властивостями володіють всі частини амаранту. Квіти, листя, насіння, стебла однаково поживні і приємні на смак, і вони використовуються для лікування при багатьох захворюваннях та для профілактики.

У складі амаранту міститься більше ніж будь-де сквалену, унікальної речовини, яка сприяє омолодженню організму, підвищенню імунітету, швидкому відновленню після хвороби. Його можна використовувати при онкологічних захворюваннях (сповільнюється ріст пухлин і утворення метастаз).

Значну роль відіграють також вітаміни, мікро- і макроелементи, які містяться у складі цієї рослини. Всі вони сприяють загальному зміцненню організму, допомагають в комплексному лікуванні при різних захворюваннях. При тому, що цілющими властивостями володіє вся рослина і продукти з неї, найбільш ефективною визнана олія з насіння амаранту. У результаті її вживання відбувається:

  • запобігання утворенню тромбів і покращення загального стану судин;
  • швидше загоєння виразок;
  • зменшення проявів екземи;
  • нейтралізація запальних процесів в ротовій порожнині та горлі;
  • вирішення проблем в гінекологічній сфері;
  • нормалізування обміну речовин і ваги.

Всі ці властивості зумовлюють у всьому світі підвищений інтерес до амаранту. Далі піде мова про закордонний досвід, і про окремі приклади. Все це в інтерв’ю з надзвичайно цікавою людиною.

 

Від особистих потреб до масштабної переробки

 

Спочатку про використання амаранту в Болгарії, країні, яка може здаватися далекою від вирощування амаранту для харчових та лікувальних цілей.

Так, в Болгарії здебільшого вирощують амарант як декоративну рослину, і цікавляться переважно сортами з більш яскравими квітами. На тематичних сайтах, різних форумах можна побачити чимало відгуків про невимовну красу квітучого амаранту(а таких сортів чимало!), про те, що на ділянці, де він вирощується, господарі і гості почуваються надзвичайно комфортно і ніби набираються сил та енергії. Та, схоже, історія рослини збагачується новими сторінками. Як приклад, справа, розпочата підприємцем Петром Драчуком. Про це і піде мова в інтерв’ю з надзвичайно цікавою людиною, українцем, який давно пов’язав свою долю з Болгарією. Віднедавна він вирощує амарант для переробки на олію та інші продукти, і. як стверджує співрозмовник, отримує від цього задоволення, адже амарант:
− корисний в споживанні і допомагає в оздоровленні організму. І виробник має хороший прибуток від продажу таких продуктів.

Споживачі задоволені тим, що споживають біопродукти без глютену, і в яких багато вітамінів та мікроелементів, які дають здоров’я і довгих літ життя.

В амаранті є сквален, який наповнює клітини киснем,відновлюючи їх. Від цього молодіє шкіра і тому подібне.

− Попит на амарант і продукти з нього в Болгарії є?
− В Болгарії про амарант ще не знають. Тут чули тільки про щирицю, а про амарант не знали, поки ми не почали його розповсюджувати і рекламувати. От я розмовляв з лікарями, і то… Як прочитають,тоді «да-да-да». Тут є салони, де ми розповсюджуємо амарант, книжечки про нього роздаємо і різну літературу про нього, розповідаємо про амарант. Це при тому, що вони ще не бачили тих продуктів, які виробляються в Україні.

Попит є тільки в магазинах − є в нас магазини німецькі, ціла мережа, але у них зерно амаранту тільки з Індії. Але якість тих продуктів набагато поступається українському амаранту.

Болгарія чиста − немає ні металургійних заводів, ні машинобудівних, ні хімічних. А ми ж практично на одній паралелі з Миколаєвом, Дніпропетровськом, і земля у нас схожа. От ми і вирощуємо амарант, і є люди, які вже згідні купувати його у нас.

На час нашої розмови вже було зібрано і закладено в сховище 20 тонн, і збирання амаранту тривало. Такі показники не гірші, ніж в кращих господарствах, що входять до Асоціації виробників амаранту і амарантової продукції в Україні І тут стало просто цікаво дізнатися більше про знайомство пана Драчука з українськими аграріями.
− В мене якось була проблема із здоров’ям (я задихався, серце зупинялося), і вночі наче Дух святий розбудив мене і каже: «Зазирни в свій телефон». Я в три години ночі почав читати і подзвонив в Київ брату, і той сказав: «Так, тут виробляють олію амаранту». Він мені її передав, і я почав її пити, і вже за три-чотири дні відчув себе добре, задух відійшов, і зараз я радію, співаю.

Нині Петро Драчук − підприємець, засновник компанії з вирощування та переробки амаранту «Амарант в Болгарії». З його ім’ям пов’язана і поява заводу з виготовленні біодобавок. Щодо укомплектування підприємства обладнанням є домовленості з братами Андрієм і Сергієм Шведовим («НПК Амарант»).
− Про співробітництво з українськими саме виробниками амаранту ще не ішлося?
− В мене такі широкі і добрі стосунки в планах. Планую на наступний рік засіяти 500 га. Це буде десь більше тисячі тонн, і буду будувати завод. Вже домовився з Шведовим і вашим/нашим головою Асоціації, що вони мені збудуть завод від нуля і під ключ.
− І будете там зерно переробляти на олію?
− По технології не тільки олію будемо виробляти. Зерно будемо переробляти по технології братів Шведових. Буде олія, борошно, локшина і так далі.

Тут мені один чоловік з Австрії привіз попкорни, і вони там дуже дорогі: 100 г − 3 євро з чимось, майже 4.
− У вас будуть дешевші?
− Та ясна річ, що так. Тому що у нас затрат великих не буде.

І я планую разом з вашою Асоціацією продовжувати «рубати вікно в Європу», прокладати дорогу для реалізації як українського так і болгарського амаранту в Європу, на схід, захід. У нас же тут мусульмани — турки, араби, ми з ними уже спілкуємося, і вони знають про амарант, але вони продають індійський в Емірати. Особливо араби дуже чекають на наш амарант.

Як побудуємо і обладнаємо завод, будемо переробляти стебла амаранту на гранули.

От мені 75 років, а я відчуваю себе молодим (і дружина в мене молода), сповненим сил та енергії, щоб завершити все, що я задумав.
− Отже, ви, ваша сім’я вживаєте продукти з амаранту.
− Каші, олія (мені посилку прислали з Харкова). З Миколаєва привезли…− я попросив привезти, щоб я відкривав тут виставки в різних містах. Це, щоб люди знали про амарант, звикали до нього.
− Дружина ваша теж вживає амарант?
− Так, та я тут всю сім’ю «підсадив».

Цікаво, що Петро Драчук ( за освітою він економіст) ніколи не був безпосередньо пов’язаний з рослинництвом (хіба тільки в дитинстві, бо виріс у селі, і доводилося виконувати будь-яку роботу). Нині йому все вдається завдяки природній завзятості і наполегливості.
− Я стільки начитався… Якщо ти «гориш» чимось, то ти пізнаєш все, вичитаєш все, і таким, як то кажуть, допомагає Бог. До того ж, я відчуваю себе набагато молодше, і заряджений на те, щоб робити здорові продукти.

У планах Петра Марковича Бурчука − не тільки виготовлення здорових продуктів, а і документальне підтвердження їх високої якості, отримання відповідних сертифікатів на європейському і міжнародному рівнях. І він переконаний, що з усіма поставленими собою задачам справиться, адже працюватиме разом з іншими, однодумцями і партнерами.
− В гурті наша сила. Треба об’єднуватися і разом іти до мети, яка є в серці і розумі.

Щодо співробітництва Петра Драчука з українськими виробниками амаранту і амарантової продукції можна сказати, що чимало питань планується вирішити в ході фестивалю «Смак України», який проходитиме 23-26 вересня в Києві.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-