Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Закупівельні ціни на товарне насіння амаранту підвищено!

В новий сезон вирощування амаранту ми входимо з гарною новиною для фермерів – підіймаємо закупівельні ціни на товарне насіння амаранту до 30 000 грн/т з ПДВ.

Органічний амарант можна буде продати за ціною 50 000 грн/т з ПДВ.

Протягом 2020-2023 років фермери стабільно реалізовували насіння амаранту по 25 000 грн/т, це дозволило втримати реалізаційні ціни для вітчизняних переробних підприємств і забезпечити їх сировиною в повному обсязі. Середня врожайність насіння амаранту сортів Харківський-1, Лєра на природньому агрофоні становить 12 ц/га, із листовим підживленням та внесенням по 30-50 кг д.р. N, P – до 26 ц/га. Орієнтир для пожнивних посівів амаранту сорту Ультра на природньому агрофоні – 8 ц/га.

В 2022 році зберегли, а в 2023 році наростили обсяги вітчизняної переробки амаранту, суттєво збільшили асортимент продукції до 97 позицій, розвивали інноваційні проекти, розробляли нові функціональних продуктів з амаранту.

Наразі маємо сталий попит на українське товарне насіння амаранту. Україна стала поважним і бажаним гравцем на європейському ринку. Запити на сировину на порядок перевищують наші можливості їх задовольнити. Через те ми і робимо обгрунтований крок – збільшуємо посівні площі під амарантом в Україні до 10 000 га в 2024 році.

На даний момент ми маємо можливість прийняти та забезпечити післязбиральну доробку власними силами (сушіння та очистку до чистоти 99,99%) до 2000 тон збіжжя амаранту щороку.

Шукаємо партнерів, які можуть на своїх потужностях допомогти висушити насіння амаранту (є досвід змішування з кукурудзою для сушарок шахтного типу з подальшим розділом на решетних очисних машинах).

Також запрошуємо інвесторів для розбудови центрів очистки збіжжя амаранту, льону, гірчиці, розторопші, конопель, маку, кунжуту і всіх інших без виключення сільськогосподарських культур з метою забезпечення чистоти товарних партій 99,99%. Маємо успішно реалізовані проекти із заводом Fadeev Agro. Окупність інвестицій (20 000 000 грн) в обладнання – один рік.

Ми вже почали укладати угоди з аграріями на викуп врожаю 2024 року.

Звертайтеся за номером телефону  096 344 44 38 

 

історія амаранту за кордоном

[…] Амарант біля дому, на городі, земельній ділянці – це по силам майже кожному. Це дуже красиво у період цвітіння і дуже корисно протягом всього року. А залишки амаранту завжди можна продати, як у вигляді збіжжя, так і готове насіння. Про нові умови закупівля читайте тут. […]

Амарантовий дебют київської юристки, 30.01.2024

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-