Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Корм з амарантом для домашніх улюбленців

Кожен, хто піклується про здоров’я свого домашнього улюбленця, намагається дати йому повноцінне харчування і захист від можливих захворювань. Останнє можна забезпечити за допомогою кормів, які не тільки дають відчуття ситості, а й зміцнюють здоров’я, сприяють запобіганню захворюванням, а якщо хвороба виникла раніше, — допомогають в одужанні. Серед безлічі інгредієнтів, які вводяться в корми, все частіше можна побачити амарант, який володіє великою поживною та енергетичною цінністю, допомагає вирішити багато проблем зі здоров’ям.

 

Білок і не тільки

 

корм з амарантом як джерело амінокислот

Кожен живий організм складається з білків, і вони беруть участь в найважливіших хімічних процесах, підтримуючи життєдіяльність організму. Собаці, кішці і будь-якій іншій тварині протеїни або білки необхідні для базових функцій клітин і для життєдіяльності організму в цілому. Завдяки цим речовинам відбувається:
• регенерація і відновлення клітин;
• забезпечення життєдіяльності та регуляція процесів в тканинах;
• вироблення гормонів і ферментів;
• підтримання водного балансу;
• постачання енергії.
Якщо з кормом в організм надходить недостатня кількість білків, витрачаються власні тканинні білки.

Організму потрібні також амінокислоти. Оскільки організм не може їх накопичувати, то для отримання необхідного матеріалу він буде руйнувати власну білкову структуру, включаючи здорову мускулатуру. У амаранті представлені практично всі незамінні амінокислоти, які необхідні для задоволення харчових потреб домашніх улюбленців.

  1. Аргінін зміцнює імунну систему, а також підтримує печінку.
  2. Гистидин допомагає зняти біль, розширює дрібні кровоносні судини, стимулює виділення кислоти в шлунку.
  3. Валін спільно з ізолейцином і лейцином регулює білковий та енергетичний обмін.
  4. Ізолейцин і Лейцин забезпечують зростання кісток у молодняка, стимулюють виділення шлункового соку.
  5. Лізин допомагає засвоєнню кальцію, без якого неможливі ні здорові зуби, ні блискуча шерсть, ні міцні кістки. При нестачі лізину особливої ​​тямущості від собак і кішок чекати не доводиться, адже ця амінокислота потрібна для нормальної роботи мозку.
  6. Метіонін сприяє функціям жовчного міхура, допомагає в запобіганні жирових відкладень в печінці, забезпечує баланс pH-середовища сечовивідних шляхів, підвищує в організмі рівень таурину — антиоксиданту, речовини, необхідної для метаболізму, нормального зору, травлення, функціонування серцевого м’яза, для підтримки вагітності і розвитку плода.
  7. Треонин допомагає контролювати використання енергії, сприяє поліпшенню настрою, виробленню адреналіну.
  8. Триптофан сприяє виробленню серотоніну, що викликає сон.
  9. Фенілаланін є будівельним матеріалом для синтезу білка, що входить в усі без винятку тканини тварини. Ця речовина являє собою важливу ланку в створенні таких гормонів, як інсулін і тироксин, активно бере участь в процесах кровотворення, забезпечує нормальне функціонування нервової системи, а його нестача проявляється у вираженому нервовому збудженні аж до тонічнихсудом, у патологіях травних процесів і гормональних збоях.

 

Важливо, щоб всі ці амінокислоти регулярно надходили в організм тварини, роблячи корм збалансованим і корисним для здоров’я домашнього улюбленця.

 

Про протеїни з кількісної точки зору

 

амарант для забезпечення високого рівня білків

Існують розбіжності щодо ідеальної кількості білка в раціоні харчування собак і кішок. Раніше дуже поширеною була думка, що велика кількість білка може викликати проблеми зі здоров’ям, але в процесі практики було доведено, що високопротеїновий раціон корисний для здоров’я, наприклад, собак різного віку, включаючи цуценят всіх порід і розмірів, старіючих собак, а також собак з зайвою вагою.

Протеїн не викликає ні ортопедичних проблем у цуценят, ні захворювань нирок у старіючих собак. Насправді білки підтримують імунну і центральну нервову системи, сприяють загоєнню ран, нарощуванню м’язової маси, а також необхідні для здоров’я шкіри і шерсті. Білок для собак і кішок просто необхідний, і чим більше його, тим краще, а зниження рівня харчових білків може негативно вплинути на роботу нирок.

Існують суперечки і щодо доцільності великої кількості білків в раціоні старіючих собак і кішок. У процесі досліджень доведено, що в раціоні старіючих тварин повинен бути високий рівень білків, низький вміст вуглеводів і помірна кількість жирів. Корми з низьким вмістом білків мають занадто велику кількість клітковини, підвищений вміст вуглеводів і недостатня кількість білків і жирів, і при поїданні такого корму собаки постійно відчувають почуття голоду, в результаті чого кількість корму, що з’їдається ними, збільшується. При цьому спостерігається випадання шерсті, зниження еластичності шкіри, набір зайвої ваги. Потреби протеїну у старіючих тварин насправді збільшуються приблизно на 50%, тому їм просто необхідні високоякісні білки.

У процесі досліджень, які проводилися фахівцями Університету штату Пенсільванія, на факультеті ветеринарної медицини Університету Утрехта в Нідерландах, доведено, що білок для собак і кішок просто необхідний, і занадто багато його для тварин не буває. Тому немає абсолютно ніяких причин обмежувати кількість споживаного собакою чи кішкою білка.

 

Що вибрати для свого улюбленця

 

високоякісний амарант як важлива добавка для собак з чутливим травленням

На ринку з’являється все більше видів корму, в яких серед інгредієнтів можна побачити амарант, як потужне джерело протеїнів і амінокислот, необхідних для здоров’я домашніх улюбленців. Причому насіння амаранту використовуються в тих випадках, коли будь-яке зерно вводити в раціон не можна. Такий вибір обумовлений, зокрема, тим, що амарант є псевдозлаком. Так, пропонується Беззерновой сухий корм для собак всіх порід Belcando Adult GF Ocean (лосось, морська риба і амарант). Рекомендується він для дорослих собак всіх порід, і цей корм підходить для собак, які мають високу чутливість до злаків. У рецептурі корму звичайні злаки замінені високоякісним амарантом. Відзначається також, що амарант володіє відмінними зміцнюючими властивостями, і в поєднанні з насінням чіа він являє собою ідеальну формулу енергії та здоров’я.

 

амарант як важливий компонент корму для кішок

Користується попитом Корм для кішок Leonardo Adult Cat Poultry Grain Free. Це сухий беззерновой повнораціонний корм, до складу якого входить амарант, причому даний інгредієнт вказується другим. Щодо амаранту відзначається надзвичайна рідкість даного компонента готових кормів для собак і кішок, хоча його зерна і пагони також широко використовуються.

 

корм з амарантом як джерело вітамінів і амінокислот

Друге місце за значимістю займає амарант і в складі BUNNY GUINEAPIGDREAM YOUNG — повнораціонного корму для морських свинок у віці до 5 місяців. Він забезпечує тварині надходження харчування, збалансованого по вітамінам і амінокислотам, сприяє здоровому росту, збільшенню тривалості життя. Дана характеристика дуже важлива, оскільки у морських свинок тонкий шлунок і довгий кишечник зі слабкою перистальтикою. Травлення морської свинки нормально функціонує тільки тоді, коли вони вживають багато клітковини, яка в достатній кількості є в складі амаранту. Важлива також присутність амаранту як джерела жирних кислот, адже їх дефіцит може призвести до дуже активної линьки тварини, надмірної сухості шкіри, і особливо часто цим страждають рекси, тексель і інші породи, які мають суху шкіру.

 

амарант в зернових паличках як додаткове харчування для папуг

Амарант входить і в ласощі для папуг. Виробники кормів для птахів пропонують такий продукт, як Ласунка Діамант з амарантом. Це дві зернові палички з додаванням амаранту, які вважаються додатковим харчуванням, і, як стверджують користувачі, птахи поїдають цей корм з задоволенням. Важливо і те, що даний продукт не містить штучних добавок і барвників.

 

раціон з зеленим листям амаранту для більш яскравого забарвлення

Зелене листя амаранту рекомендується давати черепахам і акваріумним рибкам. Для черепах краще вирощувати амарант на підвіконні у вазонах. Треба один невеликий вазон з амарантом помістити в тераріум і через 1-3 тижні поміняти його з амарантом з підвіконня. Також в невеликому вазоні амарант можна відправити в акваріум, де живуть улюблені рибки. Мешканці акваріума не хворітимуть, а також покращиться їх забарвлення. Можна також знайти повідомлення, що амарант спеціально вирощується на фермах з розведення риб і в якості прикорму використовується для поліпшення забарвлення.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-