Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Міжнародний фестиваль «TASTE of UKRAINE FOOD FEST»: продукція з амаранту і не тільки

Багатообіцяючі слова «фестиваль їжі» в назві масштабного заходу винесені в заголовок не випадково. Його головними «дійовими персонажами» стануть продукти і сировина для них. Значна роль відводиться також обладнанню, на якому вони виробляються, і технологіям, впровадження яких дає можливість отримати якісну, екологічно чисту продукцію для всіх, хто піклується про здоров’я своє і близьких. Фестиваль буде проходити 23-26 вересня в Міжнародному виставковому центрі (м Київ).

 

Фестиваль їжі «Смак України» як відображення нових запитів

 

За даними Міністерства соціальної політики, зараз половину своїх коштів українці витрачають на їжу. При цьому, як свідчать результати опитувань, люди все частіше віддають перевагу екологічно чистим продуктам, здоровому харчуванню. Така тенденція відіб’ється також в експозиціях фестивалю. Відразу треба відзначити, що там буде представлена і амарантова продукція, і обладнання, яке зацікавить виробників амаранту та всіх, хто зайнятий переробкою даної рослини.

В цілому експонати найрізноманітніші, і при цьому тематично можна виділити:

  • органічну продукцію;
  • необхідні складові для харчування людей зі спеціальними потребами (цукровий діабет, алергія на глютен, несприйнятливість лактози);
  • допомога в організації збалансованого, раціонального, дієтичного харчування;
  • вегетаріанство як стиль життя.

Підприємства зможуть представити продукцію переробки рослинної сировини і безпосередньо сировину, а також хлібобулочні та кондитерські вироби, м’ясну і молочну продукцію. Таких підприємств очікується понад 80. Співпраця з ними може зацікавити представників різних сфер бізнесу: експорту, закупівель і торгівлі в роздріб, готельно-ресторанного напрямку. Дізнатися більше про таку продукцію,оцінити її смакові якості можна буде під час дегустації, а вподобані зразки — придбати в процесі шопінгу.

Вже сьогодні спостерігається значний інтерес до фестивалю з боку бізнесу, причому багато хто з тих, хто вирішив відвідати захід, вже точно визначилися зі своїми планами щодо нього. Так, 89% представників бізнесу на фестивалі сподіваються знайти нових постачальників, а 41% — планують здійснити там оптові закупівлі. Краще вивчити ринок і ознайомитися з його новинками мають намір 80% потенційних відвідувачів-представників бізнесу. Майже на такому ж рівні очікується інтерес до новинок ринку з боку звичайних відвідувачів. Цікаво, що серед цієї категорії більшість (92%) планує придбати товари.

Треба відзначити, що одним з організаторів фестивалю стала громадська організація «Виробники амаранту і амарантової продукції», основною метою якої є сприяння розвитку аграрного сектора України в цілому та в галузі вирощування і переробки амаранту. Тому закономірно, що на фестивалі будуть представлені товари підприємств, що використовують для виготовлення своєї продукції насіння, шрот, борошно, олію, листя і суцвіття, зелену масу амаранту.

 

Про деякі підприємства та їх продукцію

 

Як вже відомо, на фестивалі планують показати себе і подивитися інших більш 80 учасників. Зараз про деякі з них.

Виробництвом унікальної продукції характеризується підприємство, очолюване Андрієм Федякіним. Тут випускаються сублімовані продукти (ягоди, овочі, фрукти), відомі на ринку під ТМ Cryovit. Діюча на підприємстві технологія забезпечує отримання продуктів, що зберігають всі свої корисні властивості, смакові і ароматичні якості. Термін зберігання збільшується в рази, але для цього консерванти і хімічні стабілізатори не використовуються. Такі ж технології використовуються NASA для приготування їжі для астронавтів. Крім цього, підприємство випускає іншу не менш унікальну продукцію. Це морозиво, борщ, омлет, яблука і банани, а також картопляне пюре, супи-пюре з горохом, сочевицею, грибами.

Агрофірма «Поле», яку очолює Іван Томенко, ще в 2010 році отримала органічний сертифікат і є експортно-орієнтованою (про спрямованість свідчить і оформлення сайту компанії), поставляє свою продукцію в 23 країни Європи, Азії та Північної Америки. Закордонним споживачам щорічно відправляється понад 12 000 тонн органічної продукції та 8 000 тон — традиційної. Відвантаження здійснюється зі складів компанії в Україні, Польщі та Чехії. Але агрофірма піклується також про колег: в посівну кампанію нинішнього року фермерам було надано посівний матеріал і оборотні кошти на 30 млн грн. Сьогодні вона визнана провідною органічною компанією. Її основна спеціалізація — це просо і пшоно: тільки пшона тут щорічно переробляється близько 8000 тонн. В асортименті продукції даної компанії також пшенична крупа високої скловидності (арнаутка або дурум), горох колотий, кукурудзяна крупа (для приготування каш і виготовлення кукурудзяних паличок, сухих сніданків), макаронна крупка з твердих сортів пшениці, товарне насіння амаранту і амарантове борошно.

Цікаво також ознайомитися з продукцією Sokolvo Food Forest — невеликої екологічно чистої ферми. В асортименті овочі, фрукти, ягоди і трави, вирощені за технологією натурального землеробства. У Sokolvo Food Forest давно відмовилися від абсолютно всіх пестицидів, стимуляторів росту і добрив за винятком натуральних. Безпосередньо ферма спроектована за принципом повного циклу, і це дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах. Вся продукція сертифікована компанією «Органік Стандарт».

Серед заявлених учасників фестивалю можна побачити також АСК «УкрБіоЛенд» — сімейний кооператив з обслуговування органічного сільського господарства. Його земельний банк становить понад 5600 га, а сама компанія входить в ТОП-5 виробників органічної продукції в Україні за розміром господарств. Тут свого часу була розроблена екосистема сучасної біоферми, в яку входять: високоякісне насіння, сучасне сільськогосподарське обладнання, сертифіковані перевантажувальні потужності і стійка логістика.

Очікується участь також інших і великих, і невеликих компаній. Це, зокрема, ТОВ «Двіпа» (вирощування зернових та технічних культур, допоміжна діяльність у рослинництві, обробка насіння для відтворення). Буде представлена і компанія «Хелсі Дженерейшн» (Healthy Generation), відома як один з провідних виробників амарантової продукції в Україні. В асортименті її продукції макарони (20% амарантового борошна), амарантова крупа, амарантова олія, сухі сніданки і цукерки на основі підірваного амаранту (попамаранту), а також безглютенові гречані та овочеві макарони, олія з насіння чіа.

Будуть серед учасників також представники інтернет-магазинів (наприклад, VitaNatura), зацікавлених у налагодженні / розширенні контактів з надійними виробниками органічної, екологічно чистої продукції. Не будемо забувати, що зараз у багатьох країнах, в тому числі — в Україні, спостерігається підвищений попит на продукцію, яка б підходила не тільки людям з проблемами здоров’я, а й малечі, матусям, які годують немовлят, вагітним, а також всім, хто прагне запобігти появі будь-яких захворювань.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-