Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

МІСІЯ – ЗДОРОВ’Я: разом задля активного довголіття

Асоціація виробників амаранту та амарантової продукції є партнером Платформи «МІСІЯ – ЗДОРОВ’Я: разом задля активного довголіття» і бере активну участь у заходах, які спрямовані на покращення здоров’я людей, просування ідеології та принципів здорового харчування, підвищення доступності якісних натуральних корисних продуктів для усіх українців.

  

22 березня ми взяли участь у конференції «МІСІЯ – ЗДОРОВ’Я: разом задля активного довголіття». Організатори заходу: ННЦ «Інститут біології та медицини» КНУ імені Тараса Шевченка; Університетська клініка КНУ імені Тараса Шевченка; Платформа «МІСІЯ – ЗДОРОВ’Я»; Мультигалузева платформа «ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ ПО-УКРАЇНСЬКИ». На фото зліва направо: Володимир Бульда, доктор мед. наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини; Віктор Черняк, доктор мед. наук, професор, директор Університетської клініки; Ігор Найда, кандидат мед. наук., координатор Платформи «МІСІЯ – ЗДОРОВ’Я»; Ольга Харченко, заступник директора ННЦ «Інститут біології та медицини»,  кандидат біол. наук, доцент.

  .

   

Головна мета заходу – обговорення напрямків практичної та наукової співпраці зі структурами КНУ імені Тараса Шевченка. Ігор Найда та Наталія Гноєвая презентували Платформу МІСІЯ ЗДОРОВ’Я. Її місія –  мобілізація інтелектуальних, соціальних, політичних, комунікаційних та  фінансових ресурсів для створення і функціонування екосистеми здорового життя, яка надихає, уможливлює і підтримує прагнення людини до активного довголіття та щастя.

    

На кафедрі біомедицини ННЦ «Інститут біології та медицини» вже успішно реалізовувався медико-соціальний проект «ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!» Його результати представила Тетяна Фалалєєва, завідувач кафедри, д. біол. н., професор. У наших спільних планах, зокрема, поновити та розширити цей проект.

    

Ми живемо в умовах наростаючої пандемії неінфекційних захворювань, причиною якої є метаболічні порушення, які переслідують майже кожного з нас.  «Інноваційна ультразвукова діагностика пандемії метаболічно асоційованої жирової хвороби печінки як предиктору розвитку життєво-загрозливих захворювань. Роль модифікації способу життя і харчування у профілактиці і корекції метаболічних вад» – цю тему розкрив Олег ДИННИК, к. мед. н., головний лікар ТОВ «Інститут еластографії», президент Української асоціації фахівців УЗ діагностики. Під час авторського майстер-класу, який визвав великий інтерес майбутніх медиків і викладачів,  він також представив стартап українського портативного ультразвукового приладу  HandyUsound (компанія-виробник Smart Medical Products, SMP, Київ, Україна) з інноваційною технологією для стеатометрії і стадіювання ожиріння печінки.

Лідія БУЦЬКА, доцент кафедри внутрішньої медицини ННЦ «Інститут біології та медицини» підняла надзвичайно актуальну тему: «Виклики Здоров’ю – Війна: прийняти, запобігти, відновитися. Система реабілітації та профілактики наслідків війни у осіб, що живуть і працюють в Україні»

      

 Вітчизняні виробники, які спеціалізуються на виробництві натуральних корисних продуктів харчування, використовують технології максимального збереження природних нутрієнтів сировини, спільно з вченими, технологами, розробниками інноваційних функціональних продуктів грають основну роль у розвитку сучасного  здорового харчування.  Олександр ДУДА, директор ТОВ «Торгово-промислова група «Амарант», президент ГО «Асоціація виробників амаранту та амарантової продукції» приєднався онлайн і зацікавив аудиторію доповіддю «Стратегічна роль амаранту та інших нішових культур у формуванні ідеології здорового харчування».

    

Усі розмови про здоровий стиль життя і харчування суто у теоретичній площині втрачають сенс. Тому заключне обговорення та спілкування однодумців проходили  під каву-брейк із корисними натуральними здоровими смаколиками від наших виробників:

  • ТМ «ViteoHemp» – вироби з коноплі для підтримки сил та здоров’я – енергетичні конопляні батончики, протеїн, конопляна олія;
  • ТМ «Добороїж» – корисні енергетичні перекуси: батончики і халва тільки з натуральних складових: горіхів, насіння, сухофруктів;
  • ТМ «Healthy Generation» – натуральні продукти без цукру і глютену: амарантові корисні сухі сніданки; крупи-суперфуди; амарантові пластівці;  кондитерські вироби; макаронні вироби; амарантова олія.

Перший крок до масштабної співпраці науковців, виробників, громадських ініціатив зроблено. Працюємо!

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-