Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

«Нагодуй бійця!» з конопляними енергетичними батончиками від Viteo Hemp

Компанія Viteo Hemp займається переробкою насіння конопель і виробництвом продуктів здорового харчування.

Олія, протеїн та очищене насіння були першими кроками компанії. А далі започаткували цех з виробництва кондитерських виробів на основі сублімованої сировини. Конопляні еклери та цукерки  прийшлися до смаку – виробники отримували дуже гарні відгуки від кав’ярень та коворкінг центрів. Це було за три місяці до війни. А вже у березні 2022 року цех перебудували на виробництво конопляного енергетичного батончика для потреб військових.

Рецептура розроблялася з думкою про те, щоб бійці могли з’їсти маленький батончик та цієї енергії вистачило б на 4-6 годин праці за рахунок довгих вуглеводів. Склад батончика: очищене насіння конопель, протеїн конопляний, очищене насіння соняшника, фінік. Поживна цінність на 100г. продукту: білки – 17,2,  жири – 16,1, – вуглеводи – 47,2. Енергетична цінність: 402,5 кКал.

Пробували різні види упаковки. Двошаровий полімерно-металізований флоупак  – це було саме те, що потрібно, це за стандартами НАТО. Батончик довше та якісніше зберігається, його зручно відкривати.

Програму «Нагодуй бійця» запроваджено з березня 2023 року. Ця програма націлена на допомогу воїнам, аби давати їм сил боротись з ворогом! Адже один конопляний батончик це 402,5 ккал, які швидко трансформуються в чисту енергію, і який зручно покласти в кишеню або в рюкзак та підкріпитись, коли на їжу немає часу.

Ви можете придбати енергетичні батончики з класним складом для хлопців із ЗСУ та через ViteoHemp направити конкретній бригаді або передати у благодійний фонд.

Бійцям потрібна енергія та наша підтримка!

Слоган Viteo Hemp: «Чиста енергія заради перемоги!»

 

 

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-