Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Скоро посівна. Вже укладаємо угоди на викуп врожаю амаранту!

Олександр ДУДА пише у пості на facebook:

 

Амарант сорту Лєра в Україні зазвичай сіють від 15 травня до 20 червня. В цьому році, не виключаю, можемо стартувати раніше.  Вже поточного року за ціною 30 000 грн/т з ПДВ (органічного — 50 000 грн/т з ПДВ). Тож, запрошуємо фермерів до співпраці!

Сорт амаранту Лєра створено під керівництвом доктора сільськогосподарських наук Тетяни Гопцій у Харківському національному аграрному університеті (наразі Державний біотехнологічний університет). Занесено до Реєстру сортів рослин України у 2002 р.

Рослини висотою до 150-250 см. Стебло та листя бордового кольору. Волоть довжиною до 60 см, червона, компактна. Насіння біле, маса 1000 насінин – 0,8-1,0 г.

Стійкість до вилягання – 9 балів, стійкість до обсипання – 8 балів. Сорт середньопізній – 125 днів. Сорт дуже посухостійкий, невибагливий до агрофону (коренева система може заглиблюватися до 7 м). Вміст білка в насінні – до 20%.

Період збирання – жовтень. Врожайність насіння – до 45 ц/га (на зрошенні). В попередні роки максимальна врожайність промислових посівів на богарі становила 23 ц/га.

Переробні підприємства відзначають високий вміст олії, її відмінні смакові якості. Листя сорту Лєра використовується для виготовлення амарантового чаю, який має потужні імуностимулюючі властивості.

Посівний матеріал є в наявності. Вартість посівної одиниці (на 1 га) — 675 грн. Забезпечуємо агрономічним супроводом.

Запрошуємо партнерів до створення мережі центрів з очистки збіжжя амаранту та інших сільськогосподарських культур до чистоти 99,99%. Наша мета – приймати амарант з полів, що знаходяться в межах 150 км.

Технологія відпрацьована спільно з Леонідом Фадеевим і заводом Fadeev Agro та втілена в життя в двох центрах на Дніпропетровщині. Ми поділимося технологією та забезпечимо вас регіональними замовленнями на очистку амаранту, льону, гірчиці, конопель, рижію, кунжуту та інших сільськогосподарських культур без виключення. Обладнання універсальне.

Раді будемо співпраці на взаємовигідних умовах із сільгосппідприємствами/елеваторами щодо сушіння збіжжя амаранту.

 

З питань придбання посівного матеріалу і співпраці – за номером телефону  096 344 44 38   

          

 

Більше інформації про культуру та технологію вирощування тут і тут

Наша презентація  тут 

Відео з полів тут

 

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-