Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Інвестиційна привабливість амарантової галузі

В поточному році в шість раз збільшилися посівні площі під амарантом — до 4000 га. Понад 150 господарств (переважна більшість сіє амарант вперше) пристосовуються до культури та відпрацьовують для себе технологію вирощування. Переробні підприємства нарощують асортимент, обсяги переробки та прокладають нові канали реалізації.

Тобто амарантова галузь розвивається і стає ще більш привабливою для інвестицій. Хочу презентувати інформацію щодо провідних підприємств галузі, відкритих ддя інвестицій та співпраці.

Насіннєве господарство ПОП «Руна» Кагарлицького району Київської області — підприємство повного циклу — від вирощування до переробки амаранту, а також його реалізації на внутрішньому ринку та на експорт. Має налагоджені канали реалізації олії, борошна, макухи та амарантового листя для чаю. Планують розширювати земельний банк, обсяги переробки та реалізації продукції. Відкриті до інвестицій та співпраці. Олена Олександрівна Вовченко (+380973853369) — експерт з вирощування амаранту та обличчя амарантової галузі на вітчизняних телеканалах (Інтер, 5 канал, UATV).

НПК «Амарант» розвиває свою діяльність на базі фармацевтичної фабрики м. Миколаїв і має широкий асортимент продукції: олія із зародків амаранту, шліфована амарантова крупа, борошно, пластівці, макуха, косметичні крем-гель та гідрофільна олія, лікувальні мазі, спреї, гелі. Мають понад 30 власних дієвих розробок на основі олії із зародків амаранту та інших рослинних олій та екстрактів в сфері косметології та фармацевтики. Проводять послідовні експериментатори щодо отримання спиртової екстракції вегетативної маси амаранту. ТМ «Shvedov» асоціюється у споживачів з унікальністю продукцією та найвищою якістю. Головний технолог Шведов Сергій Олександрович та директор Шведов Андрій Олександрович (+380966353898) роблять акцент на розвитку косметики та лікувальних засобів (одним із яких є гідрофільні пов’язки, що відмінно себе проявили в клінічних випробуваннях у Київському військовому шпиталі та миколаївських лікарнях). Відкриті до співпраці з однодумцями та масштабування бізнесу.

Дмитро Іванович Домашенко (ФОП, +380963903307) із Кривого Рогу є розробником ряду препаратів для тваринництва на основі амарантової олії (зокрема Амосан). Виробляє корми, в яких використовує вегетативну масу амаранту, амарантову макуху, амарантовий шрот, а також відходи очистки амаранту. Знає про кормову та поживну цінність амаранту все. Приймає участь у реалізації проекту вирощування курей в посівах амаранту на базі компанії УкрБіоЛенд (Солонянський район Дніпропетровської обл.). Активний пропагандист застосування амаранту в кормовиробництві та лікуванні людей. Є провідником розвитку в Україні виробництва гранульованого трав’яного борошна амаранту. Володіє технологією, розрахунками, каналами реалізації. Готовий комплектувати виробничу лінію за вашої фінансової підтримки.

Рушійною силою компанії «Нейтів Оіл» є Максим Анатолійович Мартиненко (+380503162238) та Олексій Іванович Карпунов. На високопродуктивному унікальному обладнанні власної розробки поблизу м. Одеса отримують ліпофільні комплекси (жири та жиророзчинні компоненти) із рослинної сировини, в т.ч. амаранту. Основне застосування — фармацевтика та косметологія. наразі все більше часу проводять у закордонних відрядженнях, бо світ оцінив основні переваги їх технології — помірна собівартість та висока якість продукції. Мають своє бачення щодо енергоощадної технології сушіння амаранту. Дослідні результати вражають, тому ми вже домовилися, що перша промислово-демонстраційна установка буде встановлена на базі очисного центру Торгово-промислової групи «Амарант», м. Дніпро. Співпрацюють з провідними науковими колективами України. Готові ділитися на взаємовигідних умовах своїми напрацюваннями не тільки із закордонними компаніями, але й з вітчизняними виробниками.

Керівник компанії Хелсі Дженерейшн (м. Дніпро) Андрій Сазонівський (+380503625141) приклав максимум зусиль, щоб його компанія динамічно розвивалася в бакалійному сегменті і була представлена на полицях торгівельних мереж АТБ, Сільпо, Varus та Novus. Їх продукція (макарони з додаванням амарантового борошна, амарантова олія, шліфована амарантова крупа та готові сніданки із попамаранту) вже стали доступними широкому споживачеві. Мають розробки кондитерської продукції з амарантом та без цукру. Компанія відкрита до співпраці у виробництві нових продуктів і просування їх в торгівельних мережах під власним брендом Хелсі Дженерейшн або на взаємовигідних умовах. Андрій є ідеологом створення фонду «Хочу жити», що ставить на меті допомогу людям, хворим на цукровий діабет.

Декілька слів про досягнення та плани Торгово-промислової групи «Амарант» (м. Дніпро), яку я очолюю (+380963444438). В 2017 році ми опанували технологію очистки товарного насіння амаранту та її вдосконалили протягом 2018 та 2019 років. В результаті споживач отримав чистеньку амарантову крупу, пластівці, попамарант та олію високої якості. В цьому році разом з органічною компанією УкрБіоЛенд будуємо унікальну високопродуктивну лінію з очистки сільськогосподарських культур та амаранту зокрема, а також підготовки посівмату за технологією Фадєєва Л.В. На ній ми поєднали ідеальну якість очистки з високою продуктивністю. Плануємо прийняти до 2 000 т товарного насіння амаранту врожаю цього року. Ми відповідально відносимося до сільгоспвиробників, більшість з яких в цьому році тільки набувають досвіду з вирощування амаранту і не можуть розраховувати на максимальні врожаї. Тому прийняли рішення щодо збереження поточної закупівельної ціни. Купуватимемо за ціною 25 000 грн/т очищеного та висушеного насіння (органічне — 30 000 грн). При цьому беремо на себе усі витрати на очистку та сушіння. Наша мета — забезпечити вітчизняні переробні підприємства товарним насінням амаранту найвищої якості, розширювати експортні канали реалізації, втілити в життя проект «Дніпропетровщина — амарантова столиця», тобто створити на базі компанії УкрБіоЛенд привабливі інвестиційні умови для глибокої переробки органічного насіння амаранту, ліквідувати логістичні витрати, забезпечити мінімальну собівартість продукції та контроль її якості протягом всього циклу переробки до фасування та відправки на експорт. Окрім того, ми вже маємо домовленість щодо впровадження нашої технології очистки амаранту на нових елеваторах (що заплановані) разом з НПК «Амарант» поблизу м. Миколаїв та «Нейтів Оіл» поблизу м. Одеса наступного року. Ми відкриті до співпраці в проекті «Дніпропетровщина — амарантова столиця», створенні мережі очисних центрів амаранту на території України на взаємовигідних умовах, реалізації якісної органічної амарантової продукції за конкурентною ціною на експорт, а також переробки вегетативної маси амаранту.

2 комментарияЗалишити коментар

Здравствуйте. Интересует дилерство в Европе. А так же Прайс оптовых цен, условий опта на всю продукцию .

Антон, 24.08.2019

    Прошу надати більше ынформацыъ про Вашу компанію. Phone / Viber / Telegram / WhatsApp: +38096 3444438

    Дуда Олександр Миколайович (голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції), 02.02.2020

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-