Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарантова олія першого холодного віджиму: склад, особливості застосування і переваги використання

Амарантова олія — це надзвичайно ефективний натуральний засіб, який використовується як в лікувальних, так і профілактичних цілях. Численні клінічні випробування продукту довели яскраво виражений протипухлинний, протизапальний і протисклеротичний ефект. Крім того, тривалий прийом амарантової олії дозволяє істотно омолодити організм і продовжити життєвий цикл клітин.
Амарантова олія, яка виготовляється методом витяжки, здатна забезпечити лікувально-профілактичний ефект для легких захворювань, оскільки незначна концентрація сквалену в ньому буде достатньою (за умови споживання 2-4 рази на день по 3 столових ложки). Більш важкі патологічні стани можуть бути вилікувані амарантовою олією першого холодного віджиму. Це забезпечено високою концентрацією сквалену і інших активних компонентів продукту. Така олія має розливатися виключно в пляшки зі скла (не пластик), що забезпечить її якісне зберігання і захист від впливу полімерних молекул на натуральні інгредієнти.

Вплив способу виробництва олії на біологічну цінність

Рослинні олії можуть виготовлятися:

 • методом холодного віджиму;
 • за допомогою гарячого віджимання;
 • екстракцією.

При цьому спосіб виробництва безпосередньо визначає біологічну цінність продукту. Під час гарячого віджимання вихідна сировина прогрівається до 105-120°, а екстракція передбачає використання в якості розчинника гексану або бензину, а також абсорбентів і лугів. Вони згодом усуваються, проте якась їх частина все ж залишається в кінцевому продукті.
Такий спосіб виготовлення робить олію світлою і більш прозорою, даючи можливість застосовувати сировину будь-якої якості. Однак за твердженням фахівців, при нагріванні руйнується молекула лінолевої кислоти — вона ще може служити в якості палива, але при підвищенні температури втрачає свої вітамінні функції і здатність впроваджуватися в тонкі структури людських тканин. Різниця між двома з’єднаннями молекул аналогічна тій, яка спостерігається між крохмалем і целюлозою. Крохмаль придатний для вживання в їжу, а ось целюлоза — ні. Рослинна олія, виготовлена методом гарячого віджиму або екстракції (рафінована, дезодорована), перетворюється на мертвий продукт, який практично не має біологічної цінності. Її можна вживати в помірній кількості і виключно для смаження. При тривалому використанні цих продуктів організм стає вразливим до безлічі хвороб — інфаркту, онкологічних захворювань, поліартриту, атеросклерозу, захворювань шлунково-кишкового тракту, імунітету і безлічі інших. Крім того, це призводить до дефіциту в організмі поліненасичених жирних кислот.

У олії ж холодного віджиму, зробленій при температурі, що не перевищує 40-50°, збереглися всі цінні елементи (наприклад, вітаміни К і Е, провітамін А та інші), які містяться в насінні. Амарантова олія першого холодного віджиму — це один з небагатьох харчових продуктів, в якому смак, біологічна цінність, запах, вітамінний склад і інші властивості штучно не модифіковані людиною.

Особливості складу олії, виготовленої методом холодного віджиму

До складу олії першого холодного віджиму входять:

 • сквален 6%;
 • токотрієноли (рідкісні фракції вітаміну Е) — 1,1%;
 • поліненасичені жирні кислоти — ліноленова (Омега-3) — 7,1%, лінолева (Омега-6) — 27,9%, олеїнова (Омега-9) — 41%, арахідонова (Омега-6), тімнодонова (Омега-3 ) і безліч інших;
 • фосфоліпіди (переважно фосфотіділхолін) — 8,9-10%;
 • каротиноїди (провітамін А);
 • флавоноїди;
 • мікро- і макроелементи (калій, залізо, фосфор, кальцій, магній, мідь та інші).

Виготовлена методом холодного віджиму, вона є унікальним джерелом поліненасичених жирних кислот (ПНЖК), займаючи особливе місце в лінійці органічних рослинних продуктів. Олія містить збалансований комплекс Омега-3 і Омега-6, які надають виражений гіполіпідемічний, гіпокоагуляційний, антиагрегантний, протизапальний і імуномодулюючий ефект на організм. Крім того, олія амаранту, виготовлена методом холодного віджиму — це єдиний рослинний склад, що містить тімнодонову (Омега-3) поліненасичену жирну кислоту. В якості єдиного альтернативного джерела даного з’єднання виступають морепродукти — зокрема жир лосося і скумбрії. Однак вони містять набагато менше тімнодонової кислоти, ніж амарант, що і забезпечує виняткову біологічну цінність останнього.

При цьому тімнодонова поліненасичена жирна кислота, що міститься в амарантовій олії першого холодного віджиму, здатна метаболічно перетворюватися в простациклин без подальшого перетворення в тромбоксан, що забезпечує антитромбогенний і дезагрегаційний ефект. За рахунок цього продукт попереджує появу і розвиток тромбозів, а також прогресування інших судинних патологій. Він відновлює формулу крові, сприяє виведенню радіонуклідів, насичуючи кров киснем і відновлюючи сили.

Показання і способи застосування амарантової олії першого холодного віджиму

Застосування продукту показано при широкому спектрі різних захворювань:

 • З метою попередження інсульту і інфаркту міокарда — прийом повинен здійснюватися за 40 хвилин до їди по 1 чайній ложці 2 рази на добу.
 • Для профілактики і лікування захворювань серця і судин — при ішемічній хворобі серця і міокардиті приймати за 35 хвилин до їди по 1 чайній ложці 3 рази на добу, під час комплексної терапії — 300-400 мл / год.
 • Профілактика і лікування гіперліпопротеідемії, атеросклерозу і гіпертонічної хвороби — доцільно приймати амарантову олію за 40 хвилин до прийняття їжі по 1 чайній ложці 2 рази в день.
 • У профілактичних цілях для запобігання онкологічних захворювань — прийом продукту ефективний за годину до їди по 1 чайній ложці 2 рази на добу.
 • При різноманітних гастроентерологічних захворюваннях (гастритах, виразковій хворобі, гастроезофагеальній рефлюксній хворобі (ГЕРХ), гепатитах, жировий гепатоз, запорах, колітах, проктосігмоїдиту і інших) — приймати за 20 хвилин до їди по 1 столовій ложці 3 рази на добу.
 • Лікування діабету — прийом за півгодини до прийняття їжі в кількості 1 чайної ложки 2 р / день протягом першого року. Другий рік — 500-600 мл / год.
 • При дерматологічних патологіях (псоріаз, екзема, трофічні виразки, герпетичні висипки, атопічні дерматити, сухі себореї, акне, фурункульоз, післяопераційні рани, які довго не гояться) — олія застосовується зовнішньо, наноситься тонким шаром кілька разів на день, а також приймається всередину за 40 хвилин до прийняття їжі по 1 чайній ложці 2 рази в день протягом 4 місяців.
 • Опіки 2 і 3 ступеня лікуються нанесенням продукту зовнішньо, а також прийомом за 30 хвилин до їжі по 2 чайні ложки 3 рази на день до загоєння пошкоджених зон або протягом 21 дня.
 • При проходженні комплексної хіміотерапії, застосування амарантової олії першого холодного віджиму доцільно за 30-40 хвилин до їди по 1 чайній ложці 2 рази на добу.
 • У разі проведення променевої терапії хворим на онкологічні захворювання — прийом за півгодини до їжі, а також зовнішнє нанесення тонким шаром перед опроміненням на цільові ділянки шкірних покривів. Для хворих, що мають патології органів малого тазу, рекомендується використання вагінальних та ректальних тампонів з амарантовою олією.
 • При гінекологічних захворюваннях (вагінітах, ерозії шийки матки, молочниці) доцільно приймати амарантову олію за 20 хвилин до прийняття їжі по 1 чайній ложці 3 рази на день і у вигляді тампонів протягом 4 тижнів (мінімум 3).
 • Урологічні патології (уретрит, уролетіаз, простатити, аденома) лікуються прийомом олії за півгодини до їжі, а також у вигляді ректальних тампонів протягом 3 тижнів.
 • Для лікування порушень ерекції і відновлення дітородних функцій — прийом рекомендований за півгодини до їжі в кількості 1 чайної ложки 4 рази на день.
 • При патологіях опорно-рухового апарату (ревматичних захворюваннях, остеохондрозі) — прийом рекомендований по 1 столовій ложці 2 рази в день, а також у вигляді аплікацій.
 • Туберкульоз і бронхіальна астма лікуються прийомом амарантової олії першого холодного віджиму в кількості 1 ч.л. 3 р / день протягом 6-8 місяців.

Крім того, продукт рекомендований для застосування особами, які страждають алкогольною та наркотичною залежностями. Реабілітаційний курс проходить для підтримки і відновлення функцій органів внутрішньої секреції, а також імунної системи. Амарантова олія першого холодного віджиму використовується для проведення мануальної терапії і косметологічних процедур як засіб з вираженим омолоджуючим ефектом. Продукт ідеально підходить для догляду за шкірою немовлят.

Не рекомендовано застосування олії рослини для людей, які страждають на гострий панкреатит, гострий калькульозний холецистит, а також мають індивідуальну підвищену алергічну чутливість до амаранту.

2 комментарияЗалишити коментар

Чи можна при покупці олії відрізнити лише на вигляд, яким методом вона виготовлена, якщо не впевнений на 100% в тому, що пише виробник на пляшці?

Олег, 01.03.2018

  Добрий вечір, Олег! Олія-екстракт досить прозора, у неї фактично немає запаху. Колір амарантової олії залежить від того, як саме вона було виготовлена і з якого зерна рослини вироблялася. Найчастіше продукт буває світлий з відтінками темного або занадто темний. Чистий продукт володіє унікальним ароматом, схожим з запахом свіжої бурякової гички. Пляшка, в якій продається амарантова олія має бути лише скляною, також Ви завжди можете вимагати сертифікат якості. Ви можете на 100% бути впевненим в якості олії, яку купуєте на нашому сайті!

  Наталія Ронська, 01.03.2018

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-