Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарант для жіночого здоров’я: розроблений склад мазі проти мастопатії

Медичні довідники лаконічно повідомляють, що мастопатія є доброякісним дисгормональним захворюванням молочних залоз, що характеризується патологічними процесами в тканинах залози. При цьому запалення в тканинах з самого початку супроводжується новоутворенням клітин шляхом їх розмноження (поділу). Однак таке визначення на практиці завжди пов’язане з дискомфортом, болем і тривогою. Вихід з такої ситуації є, стверджують вчені, і він не обов’язково повинен бути оперативним.

 

ЩОБ РОЗУМІТИ, ПРОТИ ЧОГО БУДЕМО БОРОТИСЯ

олія амаранту як засіб проти рецидивів пухлин і онкопатології

При мастопатії відбувається зміна тканини молочних залоз, з’являються новоутворення різної величини і щільності, на дотик у вигляді окремих вузлів, і сам процес супроводжується больовими відчуттями. Крім того, існує ризик виникнення раку молочної залози.

В організмі здорової жінки щомісяця відбуваються циклічні зміни, і залежать вони від дії гормонів естрогену і прогестерону. Але ці два гормони не тільки регулюють менструальний цикл, але і безпосередньо впливають на тканини молочних залоз. Будь-яке порушення гормонального балансу призводить до порушень в тканинах молочних залоз, в результаті розвиваються осередки патологічного розростання епітелію. З цього стає зрозуміло, наскільки важливим є забезпечення гормонального балансу, і до речі, споживання амарантової олії дає можливість досить швидко вирішити проблему.

Зазвичай застосовуються традиційні методи лікування мастопатії, і якщо випадок не запущений, то призначається консервативне лікування. Його основним завданням є зниження больового синдрому, зменшення кіст і фіброзної тканини, профілактика рецидивів пухлин і онкопатології. За допомогою препаратів також коригується гормональний статус.

Нерідко мастопатія у жінки розвивається на тлі інших запальних процесів, ендокринних захворювань, в тому числі діабету. Тут також доцільно згадати про застосування амарантової олії, ефективність якої при діабеті та онкологічних захворюваннях доведена практикою. Однак самі лікарі визнають, що звичайні методи, розроблені ще в 60 — 70 роки, сьогодні не дають достатньої ефективності. Тому все частіше традиційна медицина йде на співпрацю з народною.

 

КРАЩИЙ КОМПОНЕНТ ДЛЯ МАЗІ ПРОТИ МАСТОПАТІЇ

цілющі властивості амарантової олії проти мастопатії

Відомо, що в багатьох випадках мастопатія розвивається на тлі гормонального дисбалансу, який поєднується з нестачею вітамінів А, С і Е. Тому лікарі рекомендують традиційне лікування обов’язково доповнити прийомом фітопрепаратів і вітамінів. Крім того, часто практикується виготовлення лікарських форм безпосередньо в аптеці і за рецептом лікаря для конкретного пацієнта. Так, група вчених з Національного фармацевтичного університету розробила склад мазі для догляду за шкірою молочної залози і для профілактики мастопатії. Як компоненти взяті фітоолії, а в якості основи застосували ланолін безводний. В описі основна увага приділяється амарантовій олії, як потужного джерела речовин, необхідних організму завжди, але особливо — при певних порушеннях.

Амарантова олія цінується за свої унікальні цілющі властивості, які значною мірою визначаються присутністю в її складі двох потужних антиоксидантів. Це сквален, якого тут більше 8%, що є найвищим показником за наявністю даного з’єднання в рослинах і живих організмах, і вітамін Е, що міститься в олії амаранту в рідкісній, особливо активній токотрієнольній формі. До слова, саме завдяки останньому ефективність даного засобу в рази вище, ніж де-небудь. Так, в активній токотріенольній формі вітаміну Е його антиоксидантні властивості в 45-50 разів вище, ніж в пасивній формі, і це значить, що амарантова олія досягає того ж антиоксидантного (омолоджуючого і протипухлинного) ефекту при набагато меншій кількості вітаміну Е, тим самим виключається можливість передозування. У складі інших рослинних олій вітамін Е міститься в пасивній токоферольній формі. Однак має сенс знати трохи більше про цих двох антиоксидантів.

Сквален входить до складу сальних залоз і підшкірно-жирової клітковини, є важливим учасником процесів синтезу стероїдних гормонів, холестерину і вітаміну D в організмі людини. Особливість даного з’єднання ще в тому, що під його впливом припиняється життєдіяльність умовно-патогенних мікроорганізмів, і при цьому нормальна мікрофлора не руйнується. Важливою властивістю сквалена є здатність насичувати органи і тканини киснем, виявляти потужну протипухлинну дію, підвищувати стійкість людського організму до різних вірусних, грибкових, бактеріальних інфекцій, зміцнювати імунітет, захищати шкіру від різних пошкоджень. Застосування амарантової олії, що містить велику кількість сквалену, працює на зменшення впливу шкідливого радіоактивного випромінювання, перешкоджає розвитку та поширенню злоякісних пухлин, активізує обмінні процеси, сприяє швидкому та ефективному відновленню пошкоджених ділянок шкіри і слизових оболонок. Зовнішні засоби на основі сквалену стимулюють омолодження шкіри, насичуючи її киснем, відновлюють кровопостачання. Крім того, посилюється процес синтезу білків, і в результаті шкіра стає свіжою, підтягнутою і пружною.

Значна роль і вітаміну Е: борючись з вільними радикалами, він перешкоджає передчасному згасання життєвих функцій, покращує стан шкіри, а при потраплянні в організм нормалізує пам’ять і загальний фізичний стан. Якщо врахувати, що вільні радикали призводять до розвитку ракових пухлин, то надходження в організм вітаміну Е перешкоджає цьому процесу. Вітамін Е в складі амарантової олії при її прийомі всередину зменшує рівень холестерину, покращує еластичність стінок судин, знижуючи ризик тромбоутворення. Амарантова олія і засіб на її основі завдяки вмісту там вітаміну Е сприяє поліпшенню функціонального стану м’язової системи, відіграє важливу роль в роботі репродуктивної системи людини, сприяє нормалізації гормонального балансу.

У складі амарантової олії також містяться:
• моно- і поліненасичені жирні кислоти (понад 70%);
• фосфоліпіди (9%);
• фітостероли (понад 2%);
• каротиноїди;
• вітамін D;
• жовчні кислоти;
• макро- і мікроелементи (калій, залізо, фосфор, кальцій, магній, мідь та інші).
Як бачимо, більше половини складу амарантової олії займають поліненасичені жирні кислоти, які також визначають високу цінність амарантової олії. Серед них провідну позицію займає незамінна поліненасичена лінолева кислота, частка якої в жирнокислотному складі амарантової олії становить понад 50%. Вона разом з іншими ненасиченими кислотами в складі амарантової олії сприяє поліпшенню жирового обміну, має протизапальну та імуностимулюючу дію, покращує стан шкіри, статевої та ендокринної систем.

Каротиноїди, які також містяться в амарантовій олії, в організмі людини перетворюються на жиророзчинний вітамін А, який, як і сквален, бере участь в синтезі стероїдних гормонів і визначає ранозагоювальну і імуностимулюючу дію олії амаранту. Цей вітамін бере участь в процесах природного синтезу білків кератину і колагену, які є структурними компонентами шкіри, волосся і нігтів, а також нормалізує секрецію сальних залоз, регулює вміст глюкози в крові.

Відзначаючи протизапальні, бактерицидні, протипухлинні, імуностимулюючі властивості амарантової олії, медики згадують і про фітостероли. Встановлено, що дані речовини, що містяться в амарантовій олії у великій кількості, беруть активну участь у формуванні вищезгаданих властивостей. Якщо паралельно з використанням зовнішнього засобу приймати амарантову олію всередину, то фітостероли сприяють зниженню вмісту в крові «поганого» холестерину, попереджають розвиток цукрового діабету II типу, грають важливу роль в синтезі організмом людини вітаміну D, гормонів і жовчних кислот.

 

МАЗЬ І НЕ ТІЛЬКИ

мазь на основі амаранту як засіб проти запалення

Вчені з Національного фармацевтичного університету запропонували виготовляти за індивідуальними рецептами мазь під умовною назвою «Фітолан». До її складу, як вже відомо, входить олія амаранту. Взято також олію петрушки (її часто використовують для лікування жіночої статевої сфери, нормалізації гормонального фону при перебудовах організму), а також олії обліпихи і чайного дерева. Основою служить ланолін, який має здатність вбирати і утримувати в собі велику кількість вологи, тому він не тільки насичує шкірні покриви вологою, але і перешкоджає її втраті протягом тривалого часу. За рахунок діючих речовин, що містяться в даній фармацевтичній композиції, можна не тільки досягти здорового стану шкіри молочної залози, але і запобігти проявам мастопатії.

Мазь треба брати невеликими порціями і наносити на грудні залози акуратними рухами, минаючи область сосків. При цьому здавлювати груди не можна. Допускається поєднання нанесення мазі і легкий масаж. Під час нанесення зовнішнього засобу рухи повинні бути м’якими і плавними, від центру і в напрямі знизу догори. У перервах між процедурами слід старанно очищати шкіру. Безпосередньо процедуру краще робити на ніч. Курс лікування може тривати від 4 до 8 місяців. Залежно від стадії захворювання іноді потрібно близько року.

Про те, що проблема відступає, будуть свідчити позитивні зміни. Це:
• зняття болю в грудях, минає відчуття тяжкості;
• нейтралізація запалення;
• зменшення набряклості молочної залози;
• розсмоктування дрібних і середніх кіст, розростань.
Крім того, мазь підсилює дію внутрішніх гормональних препаратів. Проникаючи в шари шкіри, вона діє м’яко, і до того ж дія спрямована безпосередньо на вогнище захворювання, а не на весь організм в цілому. При цьому не будемо забувати, що в мазі на основі олій немає гормонів, на відміну від гормональних таблеток, і засіб не впливає на роботу внутрішніх органів і не викликає побічних ефектів.

Будь-яку проблему можна усунути, якщо діяти на неї комплексно. Цим правилом керуються багато лікарів, рекомендуючи паралельно з лікарськими препаратами приймати засоби на рослинній основі. Серед таких засобів часто рекомендується амарантова олія, яка під час досліджень показує високу ефективність при лікуванні і мастопатії, і маститу: біологічно активні речовини, що містяться в амарантовій олії, гальмують розростання вже наявних пухлин і запобігають появі нових утворень.

При не запущених станах амарантову олію приймають 2 рази на день по 1 чайній ложці за 20-30 хвилин до їжі, не запиваючи, і на курс зазвичай потрібно 150-200 мл олії. У профілактичних цілях курс проводять два рази на рік. При загрозі онкології олія насіння амаранту використовується також у складі комплексної терапії, причому помічено: чим вище концентрація сквалена в олії, тим швидше буде досягнуто результат.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-