Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Чому Ви повинні вживати амарант вже сьогодні: 7 незаперечних причин!

Амарант — унікальна рослина, що вражає кількістю корисних речовин і мікроелементів, які містяться в ній . І надає неймовірний вплив на здоров’я людини. Ми не будемо в черговий раз перераховувати склад рослини і продуктів, одержуваних з неї, а будемо керуватися правилом «Стислість сестра таланту». І просто назвемо сім причин, чому ви просто зобов’язані вживати амарант вже сьогодні.

Причина перша: амарант, як основний продукт харчування

Протягом століть амарант був головним продуктом в регіонах Середньої Америки (або в Мезоамериці — ця частина суші тягнеться приблизно з середини Мексики і до Нікарагуа).

Зверніть увагу. Особливо шанували амарант ацтеки, які називали рослину словом, яке складно вимовляти для нас — huauhtli. Вживаючи його в їжу, вони отримували до 80% калорій.

Одна чашка амаранту містить 716 калорій і лише 3 грами цукру! Так чому б не зробити амарант своїм основним продуктом харчування!

Причина друга: амарант може допомогти покращити здоров’я травної системи

Амарант — чудове джерело клітковини. Рекомендоване щоденне споживання клітковини для чоловіків і жінок становить 38 грам і 25 грам відповідно.
Дієтичне волокно може допомогти запобігти запору, полегшуючи управління дефекацією.

Причина третя: амарант зміцнить ваші кістки

Одна чашка амаранту містить 307 міліграмів кальцію. Дорослий повинен споживати від 1000 до 1300 міліграмів кальцію, щоб уникнути такого небезпечного захворювання, як остеопороз і інших недуг, так чи інакше, пов’язаних з кістками.

Чи знаєте ви, що … близько 99 відсотків кальцію в людському організмі зосереджено в кістках і зубах?

Кальцій відіграє життєво важливу роль у створенні більш міцних, здорових кісток в ранньому віці і збереженні міцних і здорових кісток в подальшому житті, особливо — в зрілому і літньому віці.

Причина четверта: амарант наповнить ваш організм енергією і забезпечить захист від антиоксидантів

Одна чашка амаранту містить 322 відсотка мінерального марганцю, який є важливим кофактором в ряді ферментів, необхідних для виробництва енергії і антиоксидантного захисту!

До речі! Кофактор — це спеціальне небілкове з’єднання, яке необхідне білку для його повноцінної біологічної діяльності.

Наприклад, окремі ферменти знешкоджують вільні радикали, що утворюються в мітохондріях (своєрідній «фабриці» з виробництва енергії в наших клітинах), які вимагають багато марганцю.

Причина п’ята: амарант допомагає забезпечити повноцінний розвиток дитячого організму

Амарант є прекрасним джерелом вітамінів групи B, але особливо такого важливого, як фолієва кислота.
Фолієва кислота допомагає у формуванні нервової трубки у плоду і утворенні червоних кров’яних тілець у вагітних. У свою чергу, дефіцит фолієвої кислоти у вагітних жінок може привести до народження дітей з недостатньою вагою, а також до дефектів нервової трубки у новонароджених.

Зверніть увагу! Підсмажене насіння амаранту змішується з медом або шматочками шоколаду. У підсумку, виходять унікальні ласощі, що називають іспанським словом Alegría! Це слово перекладається, як радість!

Причина шоста: амарант забезпечить повноцінний захист вашій нервовій системі

Такі вітаміни, як фолієва кислота, грають важливу роль в регуляції специфічних амінокислот, необхідних нервовій системі. Дослідження показали, що недостатня кількість дієтичної фолієвої кислоти може збільшити рівень гомоцистеїну. Він, в свою чергу, може бути небезпечним попередником нейродегенеративних захворювань, серед яких виділяються:

  • хвороба Альцгеймера;
  • хвороба Паркінсона.

Одна чашка амаранту містить 40 відсотків рекомендованої норми фолієвої кислоти!
Крім того, в ній також міститься 15 відсотків тіаміну. Тіамін забезпечує плавне функціонування мозку і допомагає покращити пам’ять і концентрацію. Тіамін також допомагає зняти стрес і допомагає зміцнити нерви.

Причина сьома: амарант забезпечить вашим клітинам насичення киснем

Щоб в організмі активно формувалися нові кров’яні клітини, необхідно регулярне надходження міді і заліза.

До речі! Брак заліза в організмі здатний спровокувати анемію!

Так ось — в одній чашці амаранту міститься 82 відсотки денної норми заліза і 51 відсоток денної норми міді!

На закінчення

Переконалися, що амарант дійсно корисний для вашого здоров’я? А ще він дуже смачний. Хоча деякі стверджують, що присмак у тієї ж каші дещо специфічний, однак насправді до нього швидко звикаєш і насолоджуєшся приємним легким горіховим присмаком.
Почніть їсти амарантову кашу вже сьогодні і вже через кілька днів ви відчуєте, як ваш стан змінився в кращу сторону!

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-