Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Як грузинські школярі створили «ліки» проти діабету

Ми періодично публікуємо результати досліджень вчених, які вивчають особливості амаранту, способи його найбільш ефективного використання та застосування в різних сферах. Але, що цікаво, амарант зацікавив не тільки вчених, але і простих школярів.

Наприклад, в Грузії учениця кутаїської школи звернула увагу на особливі властивості амаранту і його здатність протистояти цукровому діабету. Її дослідження і висновки були настільки вражаючими, що дівчинка отримала 100% фінансування свого проекту з Італії.

Як проект простої грузинської школярки допомагає людям, хворим на цукровий діабет

Марія Ерадзе — звичайна учениця кутаїської школи-ліцею ім. Николадзе. Навчання в школі вона закінчила в 2018 році, але ще будучи школяркою вона спільно з Георгієм Пхакадзе запустила унікальний проект під назвою «Жива їжа». Його мета — допомогти людям, що страждають від цукрового діабету. Також молодим дослідникам допомагала педагог хімії та біології Софіко Гачечиладзе, яка займалася проектом, відстежувала всі процеси.

Проект викликав певний резонанс не тільки в Грузії, але і за кордоном. Зокрема, ним зацікавилися в Італії, вчені співробітники інших коледжів з різних країн світу, які вислали запрошення Ерадзе на вступ в їхні навчальні заклади.

У підсумку, дівчинка отримала 100% фінансування свого проекту з Італії — університет United world Colleges Adriatic виділив понад 60-ть тисяч доларів на подальший розвиток проекту.

Сухі цифри! Згідно зі статистичними даними, в Грузії від цукрового діабету страждає майже 110 тисяч осіб.

Уже в травні 2018 року Марія і Георгій злітали до Каліфорнії, де проходив Міжнародний конкурс наукових і інженерних досягнень школярів Intel ISEF. Потрапити на цей конкурс було непросто, але юні грузини взяли участь в конкурсі юних дослідників під назвою «Леонардо да Вінчі» і впевнено виграли його.

Амарант — знахідка сучасної науки

Продукт грузинських юних учених назвали справжнім проривом і знахідкою в науці. Він проводиться на основі амаранту — унікальної рослини, що володіє неперевершеними властивостями. Особливо відзначається високий вміст в ньому такого речовини, як сквален. Він допомагає збагатити клітини організму киснем, що позитивно відбивається на імунітеті людини.

Використовуючи амарант в якості вихідної сировини, грузинські школярі створили унікальну для діабетиків продукцію з сої. Крім того, вони пропонують амарантовий хліб.

Як наголошується в дослідження, такі продукти виявилися дуже цінними для людей з цукровим діабетом, оскільки показник глікемічного індексу в них в три рази нижчий, ніж в традиційному, звичному хлібі.

Для Грузії, де проживає понад 100 тисяч офіційних діабетиків, такі дослідження дуже важливі. Адже до цього моменту дослідження подібних продуктів харчування там не проводили.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-