Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарантова олія: протипоказання і застереження

У статтях на сторінках нашого сайту ми розповідали про неймовірні корисні властивості амаранту і продуктів, одержуваних з нього. Зокрема, про це ви можете прочитати в статтях: «Кожна складова амаранту вкрай корисна!», «Що таке сквален або дивовижний вуглеводень в деталях» і багатьох інших.
У них докладно розповідається, які саме речовини і мікроелементи містяться в амаранті, як вони допомагають в лікуванні і профілактиці певних захворювань. І в переважній більшості випадків ми згадували, що амарант і продукти, одержувані з нього, не несуть в собі якусь загрозу, не мають яскраво-виражених протипоказань. Адже в цілому амарант засвоюється добре і позитивно впливає на людські органи, імунітет, зовнішній вигляд.
Однак у нього все ж є певні протипоказання, про які й поговоримо в цій статті. Дана інформація допоможе уникнути проблем і неприємностей, а тому уважно вивчіть її перед тим, як приймати будь-який продукт з амаранту.

Всі існуючі протипоказання амарантової олії

Найчастіше в лікувальних і профілактичних цілях прийнято використовувати амарантову олію, від прийому якої шкоди не буде. Але тільки в тому випадку, якщо у людини немає певних захворювань.

Зверніть увагу. У будь-якому випадку перед початком прийому амарантової олії (як всередину, так і зовнішньо) обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем!

Найчастіше на початку прийому амарантової олії у людини розвивається звичайна індивідуальна непереносимість, що виражається:

 • в легкому запамороченні;
 • відчутті нудоти (але без блювоти).

Обумовлено це тим, що в кров активно надходить кисень. Згодом такі неприємні симптоми зникають.
Не рекомендується, а іноді і категорично заборонено приймати амарантову олію тим, у кого діагностовано наступні захворювання:

 • жовчнокам’яна хвороба;
 • мочокам’яна хвороба;
 • холецистит;
 • гострий панкреатит;
 • хронічний панкреатит.

Таким хворим обов’язково потрібна консультація досвідченого медика. Однак зазначимо, що найчастіше їм не дозволяють приймати амарантову олію.

Користь і шкода

Однак окремої згадки заслуговує категорія людей, для яких прийом амарантової олії може бути однаково і корисним, і шкідливим. Передбачити реакцію організму в такій ситуації практично неможливо.
Тому, з обережністю, постійно спостерігаючи за змінами в своєму організмі і самопочутті, амарантову олію потрібно приймати тим, у кого:

 • в судинах містяться підвищені обсяги холестерину;
 • діагностовано хронічні недуги підшлункової залози;
 • виявлена ​​жовчокам’яна хвороба;
 • виявлено хронічний панкреатит;
 • діагностована виразка 12-палої кишки;
 • занадто часто бувають різноманітні розлади шлунку — мова йде про діареї, проноси і т.д.

Протипоказання до прийому амарантової олії: підбиваючи підсумок

Як бачите, протипоказання до прийому амарантової олії не такі вже й серйозні, вони сконцентровані навколо декількох захворювань. Але в будь-якому випадку, навіть якщо ви впевнені, що перерахованих вище недуг у вас немає, все одно рекомендуємо попередньо звернутися за консультацією до лікаря, що дозволить уникнути неприємностей.

2 комментарияЗалишити коментар

Скажіть будь ласка, як довго можна приймати амарантову олію для профілактики захворювань та загального зміцнення організму? І у яких пропорціях?

Ihor, 02.01.2019

  Доброго дня, Ігор! Це дуже слушна думка — застосовувати амарантову олію для профілактики, а не чекати поки недуга прийде до Вас! Для загальної підтримки організму досить приймати по одній чайній ложці амарантової олії перед їжею, перш, ніж налити олію в ложку, її потрібно збовтати в пляшці. Якщо Ви п’єте олію для профілактики кожного дня, то тривалість профілактичного курсу — один місяць. Якщо ж Ви просто деколи додаєте олію у звичну для себе їжу (наприклад, заправляєте нею салат), то олію можна вживати регулярно.

  Світлана, 03.01.2019

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-