Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Продукція для здорового життя на виставці ECO-Expo

Цього року зима і весна зустрілися на ХХІ Міжнародній виставці ECO-Expo, яка проходила у Києві у Міжнародному виставковому центрі з 29 лютого до 2 березня. Традиційно виробники привозять сюди натуральну, органічну та екологічно чисту продукцію для здорового життя.

Сімейне фермерське господарство «АМАРАНТ БІО» з Черкащини представило амарантову та конопляна продукцію: олію, крупу, борошно, протеїни, амарантовий чай, амарантові біодобавки, а також насіння для тих, хто хоче вирощувати амарант на прибудинкових і дачних ділянках. До речі, таких ентузіастів амаранту стає все більше.

  

Сумська ТМ «Доброїж» відома по всій Україні. Батончики і халва виготовлені тільки з натуральних складових: горіхів, насіння, сухофруктів без додання цукру.  Це повноцінні корисні здорові перекуси для сучасного ритму життя, причому не тільки на будь які смаки, а й під різні індивідуальні харчові потреби. Багато видів батончиків і халви випускаються у чорному або молочному шоколаді. За власною  традицією на кожній виставці виробник пропонує новинки. Цього разу це були нові смаки батончиків – чорниця та полуниця, а також халва з коноплею та повітряним амарантом. До речі повітряний амарант додає виробу значного об’єму,  хрумкості та легкості. У прагненні до створення снеків із функціональними властивостями виробник шукає нові інгредієнти – суперфуди. Наприклад, цілющій грибний компонент. Поруч з ТМ «Доброїж» розмістилася ТМ «Грибна».

  

Під ТМ «Грибна» зібралася команда  фахівців, які займаються грибами з унікальними цілющими властивостями. Вони є провідниками технологій вирощування, заготівлі, переробки та виробництва продуктів з грибів, зокрема функціональних компонентів. Завдяки додання корисних речовин грибів у біодоступній формі до продуктів харчування та страв, вони отримують нові функціональні якості.

  

Під ТМ «Terra Biona» виробляються не тільки високоякісні олії та клітковина, а й дуже смачні цукерки у чорному та молочному шоколаді, до складу яких входить протеїн насіння конопель і клітковина амаранту, а також горіхи і сухофрукти.

 

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-