Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарант корисніший для здоров’я, ніж пшениця і рис

Амарант є джерелом мінералів, в тому числі кальцію, заліза і магнію. Крім того, що рослина багата поживними речовинами, він стає справжнім порятунком для людей, що не переносять глютен. Він більш корисний для здоров’я людини, ніж пшениця або рис.

Про це пише видання Hindustantimes. Ми пропонуємо вашій увазі черговий матеріал, перекладений і адаптований під наш сайт.

До відома! HT Media розпочала свою діяльність в 1924 році, коли Махатма Ганді відкрив свою газету Hindustan Times. HT Media (BSE, NSE) сьогодні перетворилася в одну з найбільших медіа-компаній Індії.

Нарешті, зерно амаранту набуло розголосу, якого воно заслуговує. Культивований протягом століть, амарант до недавнього часу не входив в систему медичних знань. Але кожна людина повинна спробувати його хоча б один раз, щоб переконатися, як він впливає на здоров’я.

На відміну від пшениці і рису, амарант не стимулює побічні ефекти, що робить його безпечним для всіх. Зокрема, для людей, які страждають від целіакії — або непереносимості глютену.

А ще амарант має цілу низку унікальних якостей і переваг для здоров’я. Про них коротко і розповімо.

1. Його можна вживати під час будь-якого традиційного індуїстського поста. (Можливо, не зовсім актуально для нас. Але якщо заглибитися в тему, виявиться, що це є підтвердженням високого вмісту мінералів, мікроелементів і інших корисних речовин. Тобто, амарант повністю компенсує недолік речовин з їжі, яка виключається з раціону під час посту. До речі, амарант дозволений до споживання і в будь-який з православних постів. — прим. перекладача.)

2. Амарант повноцінне джерело амінокислоти, званої лізином (амінокислота є будівельним матеріалом для білків), що робить його відмінним джерелом білка для всіх вікових груп, включаючи немовлят і людей похилого віку. Інші вуглеводи не містять достатньо лізину для наших потреб.

3. Він також є чудовим джерелом мінералів, включаючи кальцій, залізо і магній, що робить його винятковим продуктом для зростання і міцності кісток.

4. Листя амаранту (готується як звичайні овочі) багате мінералами. (З листя виходить чудовий салат. Їх можна додавати в будь-які страви. В тому числі, в супи.прим. перекладача.)

5. З амаранту роблять високоякісну рослинну олію, яка значно підвищує імунітет, активує захисні властивості організму, що робить її чудовим продуктом для дітей, які страждають від алергії. І не тільки.

6. Оскільки лужна цінність амаранту вища, ніж у більшості інших зернових, він корисний для людей із запаленнями, такими як ревматоїдний артрит і шкірні захворювання.

7. Амарант може бути рятівником для людей, що не переносять глютен. Замініть пшеницю зерном амаранту, і через тиждень зникнуть симптоми непереносимості пшениці, такі як здуття живота, збільшення ваги, втома, синусит, чхання і алергія.

8. Пацієнти з серцево-судинними захворюваннями і люди з високим рівнем холестерину також виграють, так як амарант допомагає зменшити запалення в артеріях, нормалізує кров’яний тиск.

Як правильно їсти зерно амаранту
1. Замочіть зерно, потім приготуйте солону кашу з овочами, наприклад, такими як морква і боби.

2. Замочіть амарант і приготуйте з молоком. Підсолодити чорносливом і сушеними яблуками, зверху рекомендуємо посипати насінням і горіхами.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-