Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Обережно, шахраї! Або як вибрати якісну амарантову олію

Поруч з хорошим, якісним і, найголовніше, корисним і затребуваним продуктом рано чи пізно з’являються шахраї. Вони прагнуть нажитися на довірі людей, пропонуючи їм підроблений товар низької якості.
Особливо небезпечно це у випадках, коли мова йде про продукт, покликаний боротися з різними захворюваннями або виступати в якості профілактичного засобу. Адже людина, яка купує такі товари, сподівається на одужання, а в кращому випадку ніякого благотворного впливу на організм так і не відбувається. У гіршому випадку мова йде про негативну дію підробки на стан людини.
На жаль, необхідно визнати, що сьогодні збільшилася кількість підробок амарантової олії. З огляду на те, що продукт цей відносно дорогий, а багато хто покладає на нього надію при боротьбі з хворобою, ми вирішили розповісти, як вибрати амарантову олію і уникнути підробок.

Зверніть увагу. Головне правило — купувати продукт у відповідального і перевіреного постачальника. Наприклад, на сайті «Амарант — здоров’я, краса, довголіття». Можете бути впевнені, що тут продається тільки високоякісна, справжня олія!

Для чого вам необхідна амарантова олія?

В першу чергу слід визначитися з тим, в яких саме цілях ви збираєтеся використовувати амарантову олію.
Виділяється кілька основних напрямків:

 • профілактика різноманітних недуг, загальне зміцнення імунітету, нормалізація обмінних процесів, в тому числі холестерину і т.д .;
 • як один з елементів терапії при лікуванні шкірних захворювань;
 • профілактика і лікування захворювання серцево-судинної системи, органів шлунково-кишкового тракту;
 • відновлення після перенесених небезпечних захворювань — інсульту і т.д .;
 • лікування онкології і відновлення організму після хіміотерапії, радіотерапії;
 • в косметологічних цілях;
 • в кулінарії.

Зверніть увагу. Варто пам’ятати і про те, що найчастіше шахраї продають свою підроблену продукцію за низькими цінами. Якщо ви побачили амарантову олію, вартість якої дуже низька — ні в якому разі не купуйте її. Перед вами підробка!

Типи амарантової олії

Умовно всі якісні, справжні амарантові олії, представлені на профільному ринку, можна розділити на три категорії:

 • чисті;
 • купажовані;
 • екстракти.

Застосування чистої амарантової олії

Кожен тип рекомендований до застосування в тому чи іншому випадку. Так, чиста амарантова олія виробляється тільки методом холодного віджиму. Вміст сквалену в ній — від 6 до 8%.
Така олія рекомендована для застосування в наступних випадках:

 • лікування онкології і відновлення організму після хіміотерапії;
 • профілактика і лікування захворювань травної, серцево-судинної системи;
 • відновлення після інсульту.

Застосування купажованої амарантової олії

Купажована олія чи не більш затребувана, оскільки вона рекомендована до вживання:

 • при профілактиці захворювань, лікуванні ГРВІ, грипу та т.д .;
 • для зміцнення імунітету;
 • для підвищення загального тонусу організму;
 • для оптимізації діяльності всіх систем і органів тіла в цілому.

Зверніть увагу. При виборі купажованих сортів амарантової олії необхідно враховувати вагу людини, яка його буде вживати. Чим більша маса тіла, тим більший відсоток сквалену в олії повинен бути. Однак для літніх людей, яким вже більше 75-ти років, слід використовувати суміші з мінімальним вмістом сквалену.

Застосування екстрактів амарантової олії

Екстракти найчастіше використовуються при лікуванні шкірних захворювань. Також вони застосовуються в косметології — при догляді за шкірою, волоссям (мова йде про зміцнення волосся, боротьба з його випадінням).

Критерії вибору якісної амарантової олії

При виборі дійсно якісної амарантової олії слід враховувати ряд критеріїв. Зокрема, важливими показниками є органолептичні властивості:

 • смак;
 • аромат;
 • колір.

Природно, слід звертати увагу і на склад олії, а точніше на сукупність присутніх в ньому:

 • природних ненасичених жирних кислот;
 • токоферолів;
 • фосфоліпідів;
 • сквалену.

Всі дані про вміст основних речовин обов’язково вказуються на етикетці — якщо таких даних немає (крім етикетки вони можуть розміщуватися на упаковці або листку-вкладиші), можливо перед вами підробка.

Зверніть увагу. Бувають випадки нанесення на етикетку неправдивої інформації. Наприклад, продавець або виробник вказує, що у флаконі міститься 100% амарантова олія, але насправді її там не більше 20%, а решту обсягу займає лляна (в кращому випадку) або будь-яка інша рослинна олія. У разі виявлення завідомо неправдивої інформації, ви маєте право подати скаргу до відповідних органів і домогтися компенсації.

До речі, додамо — якщо продавці стверджують, що в складі олії міститься більше 12% сквалену, то перед вами шахраї. Оскільки максимальний показник цієї речовини в чистій олії не перевищує 8%! Адже його навіть в зернах — не більше 8%.

Природно, що при віджимі — показник знижується. Хоча досягти максимально можливого рівня вмісту сквалену все ж можливо.

Органолептичні властивості амарантової олії

Окремо зупинимося на органолептичних властивостях амарантової олії — адже таким чином визначити якість продукту може фактично кожен.

Аромат

Чистий продукт володіє унікальним ароматом, схожим з запахом свіжої бурякової гички. Жодна інша рослинна олія не має подібного аромату.
Якщо мова йде про олію-екстракт, то вона досить прозора, але у неї фактично немає запаху.

До речі! Однак якщо мова йде про так звану масляну екстракцію, то продукт набуває запах базової олії — наприклад, кукурудзяної або соняшникової. Тобто, тої, що використовується в якості основи.
Купажований продукт практично позбавлений аромату.

Смак

Чистий продукт має далеко не найприємніший смак, проте до нього швидко звикаєш при регулярному вживанні.
Олія-екстракт не має якого-небудь вираженого смаку — можна навіть сказати, що вона фактично несмачна.
А ось купажована олія володіє присмаком основної рослинної олії і часто досить смачна.

Колір і прозорість

Колір амарантової олії залежить від того, як саме вона було виготовлено і з якого зерна рослини вироблялася. Найчастіше продукту притаманні такі відтінки:

 • світлий з відтінками темного;
 • або занадто темний.

Флакон або пляшечка — тільки скляні!

Також при виборі амарантової олії зверніть увагу на те, в якому саме флаконі вона поставляється. Якісна, справжня олія поставляється строго в скляних баночках або пляшечках.
Обумовлено це тим, що при зберіганні в пластиковій тарі олія взаємодіє з поверхнею пластика. В результаті цього запускаються процеси окислення. Які нейтралізують всі корисні речовини.
Тому, якщо ви бачите амарантову олію в пластиковому флаконі, швидше за все — це підробка. Або ж виробник недобросовісний. У будь-якому випадку, купувати таку олію не варто — в ній точно немає корисних речовин, навіть якщо спочатку олія була справжньою.

Зверніть увагу. Особливе значення має і обсяг тари. В ідеалі пляшечки не повинні вміщувати більше 100 мілілітрів олії. Оскільки при частому відкриванні ковпачка всередину проникає кисень. Що також призводить до окислення. А якщо тара об’ємна, то, поки ви використаєте всю олію, продукт окислиться. Однак можливі і винятки — в тому випадку, якщо в пляшці надійна кришка. Максимально допустимий обсяг тари — 250 мілілітрів.

Сертифікат, як підтвердження якості продукту!

Якщо у вас є якісь сумніви щодо якості продукту або ви просто хочете зайвий раз упевнитися в його надійності, не соромтеся попросити у продавця сертифікат відповідності.
Ви можете по-різному ставитися до діяльності контролюючих органів, не довіряти їм, але, все ж, сертифікат — це документ, фактичне підтвердження якості продукту.

Зверніть увагу! Не рідко можна зустріти твердження, що 100% олію з амаранту не можна приймати всередину організму! Такі слова не зовсім вірні і вимагають уточнення. Так, не можна вживати 100% екстракцію амарантової олії. А ось 100% олія, отримана шляхом холодного пресування, є найбільш ефективною при лікуванні і профілактиці різних захворювань.

Підводячи підсумок

Тепер ви знаєте, як вибирати якісну амарантову олію. Крім перерахованих вище порад рекомендуємо також звертати увагу і на репутацію продавця — якщо це солідний, відомий постачальник або компанія, що має масу позитивних відгуків і працює досить довго на профільному ринку, можете не сумніватися в якості пропонованого товару.
Саме таким є сайт «Амарант — здоров’я, краса, довголіття» — це перевірений продавець, який пропонує тільки перевірену продукцію, що відповідає всім стандартам і нормам.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-