Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Олія амаранту в профілактиці розтяжок у вагітних

Вагітність — найщасливіша пора! Весь світ завмирає в очікуванні дива!

Однак, є фактори, які можуть зіпсувати всі прекрасні моменти пов’язані з цим чудовим періодом життя — очікуванням найулюбленішої людини. Одним з них є поява розтяжок на животі і грудях.

Чому виникають розтяжки?

Розтяжки — це особливий вид косметичного дефекту, що виникає внаслідок численних розривів колагенових волокон під час інтенсивного зростання живота і збільшення грудей, і, як наслідок, їх заміщення сполучною тканиною (такий собі «процес рубцювання»).

Як запідозрити утворення розтяжок?

Найчастіше в місці виникнення з’являється почуття свербежу, натягу тканини, роздратування.

При появі подібних симптомів слід звернутися до свого лікаря. Пам’ятайте, що самолікування може бути небезпечно, як для Вас, так і для дитини.

Які існують заходи профілактики?

Незважаючи на безліч рекомендацій і порад основним заходом профілактики є догляд за шкірою живота і грудей.

Слід зазначити, що більшість кремів і лосьйонів містять так звані парабени і аромат, небезпечний для ще ненародженої дитини, тому з метою профілактики рекомендовано використання рослинних олій.

Амарантова олія, маючи ряд переваг, вигідно вирізняється з-поміж інших. Вона не має підвищеної в’язкості і не формує такої ненависної жирної плівки. При цьому завдяки плинності легко всмоктується в шкіру. Має легкий і ненав’язливий горіховий аромат.

До складу амарантової олії входить вітамін Е, природний антиоксидант, який стимулює відновлювальні процеси в тканинах організму, застосування якого рекомендовано під час вагітності. Наявність сквалену і фосфоліпідів зменшує кількість мікророзривів колагенових волокон шляхом підвищення їх еластичності і зупиняє розростання сполучної тканини в скомпроментованих ділянках. Комплекс Омега-3 жирних кислот, що володіє антиоксидантною дією в поєднанні зі скваленом бере участь в синтезі вітаміну Д3. Збалансований склад мікроелементів, які містяться в амарантовій олії робить шкіру ніжною і пружною.

Важливо пам’ятати, що незважаючи на те, що олія з амаранту гіпоалергенна, необхідно все ж перевірити реакцію вашого організму. Нанесіть пару крапель олії на внутрішню поверхню зап’ястя і поспостерігайте протягом доби. За відсутності будь-яких патологічних реакцій сміливо використовуйте за призначенням.

Застосовувати амарантову олію слід на чисту злегка вологу шкіру (бажано після душу). Нанесіть невелику кількість олії на шкіру в області живота і грудей, почекайте 2-3 хвилини, щоб вона вбралася. Надлишки олії видаліть сухою серветкою або бавовняним рушником. Рекомендовано виконувати цю процедуру не менше трьох разів на день для досягнення бажаного ефекту.

У разі якщо розтяжки вже виникли, використовувати амарантову олію не тільки можна, а й треба. Її дія в даному випадку направлена на стабілізацію вже наявних дефектів і на профілактику утворення нових мікророзривів.

Існує занадто багато причин для нервів під час вагітності. Будьте щасливі, а про профілактику розтяжок подбає амарантова олія!

2 комментарияЗалишити коментар

Добрий день! Скажіть будь ласка чи можна використовувати олію та інші продукти з амаранту в раціоні вагітної жінки, а потім і годуючої грудьми мами?

Олена, 26.04.2018

    Добрий день, Олена! Звичайно, краще порадитись з лікарем, який веде Вашу вагітність. Але, якщо у Вас немає алергії на амарант, то амарант буде навіть корисним для мами та малюка. Амарант навіть допомагає при ускладненнях вагітності завдяки корисним речовинам, які містяться у ньому. Детальніше про це в статті: Амарант при ускладненнях вагітності. Гестоз

    Світлана, 04.05.2018

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-