Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Готові продукти з амарантом: для салатів та солодощів

Цілющі властивості амаранту активно використовуються у виробництві продовольчих товарів. Асортимент такої продукції з кожним роком розширюється, що свідчить про визнання її харчової цінності і позитивний вплив на стан здоров’я. У Китаї, наприклад, виробляється близько 30 найменувань продовольчих товарів на основі амаранту. Подібна тенденція простежується і в інших країнах. Розглянемо деякі види готової продукції на основі амаранту, і як вони впливають на організм.

 

Чим обумовлений попит на продукти з амарантом?

 

амарант замінює багато ліків

Популярність продовольчих товарів на основі амаранту обумовлена його здатністю позитивно впливати на роботу організму. Насичений склад цієї рослини працює на більш активне відновлення пошкоджених клітин. В результаті з’являється можливість виправити порушення в роботі органів і систем. Тому застосування амаранту рекомендується в комплексній дії на організм при таких проблемах, як:
• гастрит;
• діабет;
• захворювання печінки;
• атеросклероз;
• варикозне розширення вен;
• геморой;
• захворювання нирок;
• ураження шкіри;
• порушення в гінекологічній та урологічній сферах;
• онкологія;
• простудні та інші захворювання.

Вживання амаранту допомагає в більш стислі строки зменшити прояви остеопорозу, алергії, діатезу і ряду вікових захворювань. Крім того, олія та інші продукти переробки рослини уповільнюють процес зношування суглобів, сприяють загальному омолодженню організму.

Однак при важких формах захворювання печінки і шлунково-кишкового тракту краще відмовитися від споживання всередину продуктів переробки цієї рослини. При загрозі виникнення таких захворювань рекомендується вживати амарант для профілактики . Так можна запобігти появі більшості проблем зі здоров’ям.

 

Олія для будь-якого салату

 

Корисні речовини сконцентровані в олії амаранту. Однак використання її понад допустиму норму вкрай небажане. Для того, щоб не припуститися помилок і дати можливість наситити організм корисними речовинами, виробляються суміші на основі олії амаранту та інших продуктів цілющої рослини.

 

поєднання амарантової і кукурудзяної олій

Для заправки салатів підходить Кукурудзяно-Амарантова олія. Продукт виготовлений методом масляної екстракції і холодного віджиму і зберігає всі органічні сполуки в живому вигляді. Тривалому збереженню корисних речовин сприяє і те, що олія розфасовується відразу після виробництва в пляшки з темного скла, а сама пляшка запечатана сургучем. Помічено, що регулярне застосування Кукурудзяно-амарантової олії призводить до вираженого омолоджуючого ефекту. Щоб корисні якості довше приносили користь, зберігати відкриту пляшку треба при кімнатній температурі в темному місці. Якщо 1 літр олії щодня використовувати сім’ї з 4-х осіб, продукту вистачає на 2-3 тижні.

олія для оздоровлення організму

 

Дуже добре підходить для заправки салатів Соняшниково-Амарантова олія. Вона також виготовлена методом масляної екстракції і холодного віджиму. Безпосередньо амарантової олії тут міститься 20%, і при цьому зберігаються всі корисні речовини, властиві цій рослині. Частка сквалена в такій олії складає 0,5%.

 

амарнтова олія з додаванням спецій

Багатством смакових якостей відрізняється Амарантик з перцем (для салатів). Основним компонентом в його складі виступає олія амаранту. Тут також містяться зерна гірчиці, зелень петрушки, перець червоний стручковий, лавровий лист, перець духмяний, гвоздика, які створюють незвичайну смакову композицію і сприяють загальному оздоровленню організму. Вживання цієї олії покращує роботу печінки, жовчного міхура, шлунка, серцево-судинної системи, ендокринних залоз, покращує стан шкіри.

 

амарантово-оливкова олія

Виготовляється також Амарантова олія для салатів. У самій назві відсутня згадка про будь-яку іншу олію. Але з супровідного тексту випливає, що в готовому продукті міститься 35% амарантової оліїї і 65% — оливкової. Тому можна зробити висновок, що в ній більше представлено сквалена та інших корисних речовин, що містяться в амаранті. При цьому додаються властивості оливкової олії, яка, зокрема, допомагає при жовчнокам’яній хворобі і видаленому жовчному міхурі, сприяє переробці жирів.

 

До чаю і просто так

 

Ідеться про продукти, які зазвичай беруться до чаю. Це різні готові суміші, для виготовлення яких використаний амарант. У них властивості цієї рослини доповнюються іншими. Так, на ринку сьогодні представлені різні види меду. Цей продукт не тільки подобається ласунам, але бере участь в оздоровленні та омолодженні організму.

мед з додаванням амартової макухи

На ринку екологічно чистої продукції представлений Мед гречаний з амаранту. При виготовленні продукту використаний шрот, який характеризується своїм профілактичним і лікувальним ефектом. У меді міститься 3,5 сквалена, а також достатня кількість вітамінів та інших корисних речовин, якими багатий амарант. Тому вживання цього продукту сприяє активному оновленню клітин організму, посилює опір організму запальним, онкологічним та іншим захворюванням. Його рекомендується вживати при низькому рівні гемоглобіну, схильності до частих кровотеч, після оперативного втручання. Цей мед корисний при таких проблемах, як:
• гастрит;
• коліт;
• атонія кишківника;
• гепатит;
• запор;
• дисбактеріоз.
У лікувальних цілях такий мед приймають по 1 чайній ложці двічі на день — вранці і ввечері. Однак людям з гострим панкреатитом і гострим калькульозним холециститом він протипоказаний.

мед на основі амаранту

Мед лукові трави з амаранту вже отримав репутацію протисклеротичного і гепатопротекторного продукту. У ньому також міститься 3,5% сквалену і велика кількість корисних речовин. Приймати лікувальний мед можна по 1 чайній ложці вранці і ввечері. Протипоказанням служить панкреатит або холецистит в гострій формі. Не рекомендується приймати цей продукт при алергії на амарант або мед. Зберігати мед на основі трав і амаранту краще при кімнатній температурі в темному місці. Закрита баночка з медом може зберігатися до трьох років з дня виробництва. Цей термін вказується на упаковці.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-