Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амінокислоти у амаранті та їх роль для здоров’я людини. Частина І

В меню українців є великий перелік продуктів, що просто й доступно ведуть нас до забезпечення важливими амінокислотами і головне —  без їх додаткового вживання в синтетичному вигляді. Дефіцит цих надважливих хімічних сполук краще поповнювати через вживання органічної та свіжої їжі. І серед великого розмаїття блюд, рослин чи білків тваринного походження на достойному місці стоїть амарант, який містить 18 амінокислот, деякі з яких є незамінними. Амарантове зерно шліфоване чи цільне, олія холодного віджиму, листя у свіжому чи сушеному вигляді – увесь перелік від амарантової родини є цінним чинником у повноцінному функціонуванні систем людського організму.

1. Триптофан

Амінокислота гарного настрою та чудового тонусу судин та м’язів. Триптофан є складовою багатьох харчових білків, тому такий важливий для людей різного віку. Добова норма при вазі 70 кг – 245 грм цієї амінокислоти. Триптофан є у бобових, сочевиці, горіхах, сирові й, звичайно, в амаранті. Достатньо щоденно з’їдати 150 грамів амарантової каші, щоб поповнювати запас «щасливої» амінокислоти. Вона є незамінною та має два шляхи перетворення — серотоніновий і кінуреніновий. Серотонін відповідає за регуляцію теплообміну й тиску, судинозвужувальну функцію, слугує антидепресантом. Також він перетвоюється в мелатонін, що відповідає за пристосування тіла до погодних та сезонних коливань, покращує репродуктивні якості у чоловіків та жінок. Ось звідки теза, що при вживанні страв з високим вмістом рослинних білків зміцнює чоловічу гідність та дарує парам більше шансів стати батьками.

2. Треонін

Треоротеїногенна незамінна кислота, тобто така, що не синтезується в організмі людини. Її рівень не занадто високий в амаранті (0,558 мг) і майже такий самий, як у волоського горіха. Але 100 грм амарантової крупи буде досить, щоб забезпечити 100% від добової норми треоніну. Речовина грає серйозну роль у відновленні діяльності ШКТ після кишкових розладів, відновленні зубної емалі, виробництві колагену та еластину. Отже, усі продукти, що мають високий вміст треоніну, допомагають підтримувати молодість шкіри. Також ця хімічна сполука важлива для печінки, зокрема при вуглеводному обміну, що актуально для профілактики захворювань діабетом. Є інформація, що рівень тріоніну підвищується у складні періоди для людського організму – після опіків та хірургічних втручань. Тому амінокислота сприяє кращому загоюванню зовнішніх та внутрішніх тканин.

3. Ізолейцин

Він теж відноситься до незамінних амінокислот, які отримує наш організм з зовні. Дуже важливо, щоб з самого дитинства постачання цією речовиною було на гарному рівні. Малюки, що були за певних причин рано відлучені від материнських грудей, можуть мати дефіцит ізолейцину, що позначається на фізичному та інтелектуальному рівні. Амінокислота приймає участь у відновленні м’язових тканин, тому дуже корисна спортсменам та людям з посиленим фізичним напруженням. Ізолейцин впливає на регуляцію деяких гормонів, серед яких гормон росту соматотропін та відповідальний за засвоєння глюкози — інсулін. Амінокислота актуальна у щоденному меню людей, що притримуються будь-якої дієти, навіть без м’яса чи риби. Але для веганів є гарна новина – ізолейцин є у складі багатьох продуктів рослинного походження – у кіноа, горіхах, житі, бобових (найбільше у сої та сочевиці). Споживаючи регулярно страви з амаранту, ви теж будете отримувати цю важливу амінокислоту у добре засвоюваній формі.

4. Лейцин

Аліфатична амінокислота любить спортсменів та людей з активним способом життя. І вони повинні її щиро любити та постійно вживати, щоб витримувати складні навантаження й нарощувати м’язову масу. Лейцин бере участь у синтезі білку, тому так потрібний тим, хто постійно відвідує спортзали чи робить своєрідні вправи на присадибній ділянці. Ця амінокислота запускає синтез білку, тому сприяє збільшенню витривалості й сили. Речовина робить дива і для людей похилого віку, бо допомагає їм підтримувати м’язи у хорошому стані, а не запливати зайвим жирком. Лейцин на сьогодні можна приймати й окремо, як біологічно активне доповнення до раціону. Але ніщо не порівняється з лейцином природного походження. Амарант теж містить лейциновий незамінний інгредієнт і повинен входити в меню сучасної людини, щоб тримати в належному стані м’язову систему.

5. Аспарагінова кислота

Одна з  відомих 20 протеіногенних амінокислот може надходити в тіло людини разом з їжею, а також за певних біологічних обставин утворюватися самостійно. Одна з самих важливих амінокислот, що відповідає за діяльність ендокринної та нервової системи. Хімічна сполука покращує психічний стан, важлива при депресивних станах, покращує пам’ять, регулює нервовий стан у здорових людей та попереджає захворювання серцево-судинної системи. Важливий компонент у чоловічому здоров’ї, бо допомагає синтезу тестостерону. Тому продукти з вмістом аспарагінової кислоти обов’язкові в меню чоловіків після 40-ка років. Амінокислота – невід’ємна складова у боротьбі з гіпертонією та при схильності до атеросклерозу. Так, як вона допомагає в синтезі імуноглобулінів, то сприяє захисту організму та кращому одужанню у періоди сезонних вірусних захворювань. Лікарі рекомендують не зловживати штучним варіантом аспарагінової кислоти, а отримувати її з доступних джерел харчування. Щоб отримати добову норму цієї речовини, потрібно з’їсти 240 грамів амаранту. Але так, як ця амінокислота міститься й в інших продуктах рослинного походження: амарант, соя, вівсяна каша, боби, горіхи, проросле насіння, сочевиця, картопля та інші — то ви маєте шанс отримувати її у потрібному обсязі, вживаючи цей ряд продуктів.

6. Гліцин

Це — відома багатьом амінокислота з ноотропною дією, тобто заспокійливою. Гліцин також є у амарантовій крупі, свіжому листі та в амарантовій олії. Мабуть, це один з самих відомих фармацевтичних засобів, який використовують для покращення розумової діяльності у підлітків та дорослих. Але нам відомо, що амінокислоти й інші біологічні речовини краще засвоюються без шкоди організмові, якщо вони потрапляють у шлунок у складі смачного обіду. Якби гліцин вмів говорити, він би нам сказав: «не поспішай, насолоджуйся життям». З одного боку ця амінокислота налаштовує нервову систему не звертати увагу на стрес, а з іншого – допомагає нам у критичних ситуаціях швидше розв’язувати інтелектуальні завдання. Нервова система заспокоюється – мозок працює стабільніше й результативніше. Тому вживання продуктів з амаранту, що теж містить гліцин (півтори добової норми у 100грм)  — процес медитативний та інформаційно-пізнавальний у прямому й переносному сенсі.

Маючи в меню амарантові смаколики, ви будете отримувати задоволення й виняткову користь для усіх органів вашого тіла. Інтелект, енергія, сила, врівноваженість та оновлення – от що дають ці амінокислоти нам з вами. Хімічний склад амаранту неймовірно багатий й на інші речовини, крім життєво-необхідних амінокислот. Цей той продукт, про який на 100 відсотків можна промовити «ваша їжа повинна бути вашими ліками».

 

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-