Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Мистецький хаб – вишукана гармонія  вражень та смаків

Здоров’я душі та тіла нерозривні. Мистецтво здорового харчування – це одна зі складових культури. Тому ми прагнемо поєднувати насолоду мистецтвом слова, музики, зображень зі смаком корисної їжі.

Музей-кав’ярня «Мистецький хаб» на Воздвиженській в історичному центрі столиці вражає гармонійним поєднанням різних стилів мистецтва і… неймовірно запашної та смачної кави. Господар цього чарівного місця Юрій Соколовський збирає під гостинним дахом митців та шанувальників справжнього мистецтва, тут проводяться чудові авторські вечори.

18 червня  авторську поезію, уривки з вистав, авторські пісні та прекрасні музичні гітарні композиції представили Юлія САК – заслужена артистка естрадного мистецтва України, актриса, поетеса, кінорежисер, ведуча, Костянтин КАРАЧУН – сесійний гітарист, Віктор КОНЬЯКОВ – співак, актор, поет. А у перерві відбулася презентація кондитерського мистецтва – корисних здорових смаколиків під каву і чай від ТМ Healthy Generation і Доброїж.

Особливість пригощення у тому, що від нього не потрібно відмовлятися людям з певними харчовими обмеженнями, кожен може знайти смачне і корисне саме для себе. А згодом у «Мистецькому Хабі» можна буде ще й замовити продукти здорового і дієтичного харчування.

Юлія Сак, Віктор Коньяков, Костянтин Карачун увесь вечір тримали гостей у захопленому настрої

 

Юрій Соколовський пригощає гостей з Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України Ніну Іванцову і Лілію Подворну, яка зараз служить у лавах ЗСУ.

 

 Господар «Мистецького хабу» Юрій Соколовський

 

 

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-