Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарант для продовження життя: що розповідає доктор медичних наук Леонід Чулак

Властивості амаранту — воістину вражаючі. Хоча багато людей ставлять їх під сумнів, проте вже сьогодні є чимало і тих, хто сповна оцінив його цілющі якості. До того ж, вони постійно підтверджуються різноманітними дослідженнями.

Сьогодні ми поговоримо про чергові медичні висновки. Ще в 2014 році Інформаційне агентство «Одеса Медіа» опублікувало на своєму сайті інтерв’ю з Леонідом Чулаком. Це доктор медичних наук, заслужений діяч науки і техніки України, професор, директор університетської стоматологічної клініки ОНМедУ.

Тоді приводом для запису інтерв’ю став запуск лінії з виробництва амарантової олії. Саме про неї журналісти і говорили з Леонідом Чулаком. Ми не будемо просто копіювати весь текст інтерв’ю, а зробимо акцент на найбільш важливих моментах.

Чому виробництво амарантової олії актуальне

За словами Леоніда Чулака, необхідність у виробництві амарантової олії викликана тим, що людство здавна шукало різноманітні засоби і препарати, які здатні надавати позитивний вплив на здоров’я людини.

Деякий час для цього використовувалася фармацевтична продукція, однак вона далеко не завжди здатна забезпечити потрібний ефект без побічних дій на окремі органи.

При пошуку натуральних препаратів, здатних виступати не тільки в якості профілактичних, але і лікувальних засобів, проводилося маса досліджень. У тому числі амарантової олії. Як зазначає Леонід Чулак, вченими з Японії і США було встановлено, що амарант — саме той засіб, який здатний забезпечити необхідний ефект, але не нашкодити здоров’ю.

Лікувальні властивості амаранту: що саме потрібно знати про цю рослину

Як відомо, амарант широко використовували стародавні індіанський цивілізації — інки, ацтеки, майя. Зокрема, при лікуванні різноманітних інфекційних недуг. Якщо ж говорити про склад амаранту, корисних для здоров’я речовин, то Леонід Чулак говорить наступне: «Практично всі елементи таблиці Менделєєва, а також поліненасичені жирні кислоти: токоферол і токотрієноли, омега-3, омега-6 і омега-9. Весь цей комплекс речовин володіє потужними омолоджуючими, протиінфарктними і протиінсультними діями».

Однак найбільшу увагу доктор медичних наук акцентує на присутності природного вуглеводню сквалену. Раніше цю речовину, виявлену ​​японськими вченими, могли отримувати тільки з печінки глибоководної акули. Тепер же джерело сквалену доступне і на суші — зникла необхідність винищувати акул.

Професор відзначає: «Така рослина, як амарант, на сьогоднішній день успішно вирішує питання профілактики ракових захворювань». І все завдяки сквалену. Леонід Чулак розповів, що в ході численних досліджень було встановлено, що з віком в організмі людини все менше міститься сквалену. Адже саме ця речовина є відмінним природним компонентом з антиоксидантними властивостями.

Завдяки цій речовині в клітинах людського процесу відбуваються обмінні процеси. Коли кількість сквалену в організмі знижується, в клітини надходить менша кількість кисню, що призводить до ймовірних мутацій і неправильного їх поділу.

Як результат таких мутацій — поява внутрішньоклітинних онкологічних елементів. За словами заслуженого діяча науки і техніки України амарантова олія являє собою відмінне профілактичний засіб онкологічних захворювань: «Щоб не захворіти на рак, потрібно приймати амарантову олію протягом усього життя, від 500 до 1000 мілілітрів амарантової олії в рік. Звичайно, цей засіб не зможе повністю захистити від цієї хвороби, проте може попередити онкологічне захворювання, а також інсульти, інфаркти».

До того ж, як було встановлено в ході досліджень, ракові захворювання в більш пізньому віці розвиваються значно повільніше.

Як Леонід Чулак дізнався про амарант

Як розповідає професор, він проходив навчання в Університеті Денвера, що в Сполучених Штатах Америки. Саме там він і отримав багато знань про нові препарати та засоби. В тому числі, про лікувальну продукції, що виготовляється на основі амаранту.

За словами Леоніда Чулака, вже багато років амарант активно використовується в харчовій і фармацевтичній галузі таких країн, як:

 • США;
 • Ізраїль;
 • Польща і деяких інших.

Зокрема, тільки в Сполучених Штатах Америки в супермаркетах зустрічається понад 100 найменувань амарантової продукції:

 • цукерки;
 • хліб;
 • каші;
 • печиво і т.д.

Всі продукти мають відмінний смак. Але головне — вони несуть неймовірну користь людському здоров’ю. «Американці харчуються якісними продуктами, тому і живуть в середньому 80-85 років, в той час як у нас в Україні середня тривалість життя становить 60-65 років …», — додав Леонід Чулак.

Чи допомагає амарантова олія при лікуванні стоматологічних захворювань

Леонід Чулак не тільки професор та доктор медичних наук, а й директор університетської стоматологічної клініки ОНМедУ. Тому він, як ніхто інший, може розповісти про користь амарантової олії при лікуванні і профілактиці зубних захворювань.

«Спочатку амарантову олію я застосував у своїй лікарській діяльності. Цей засіб дав позитивні результати при лікуванні пародонтиту, артрозу, рецидивуючого афтозного стоматиту та інших захворювань», — розповідає лікар.

У медичній практиці в даний час амарантова олія успішно застосовується при лікуванні різноманітних захворювань. Зокрема, його призначають своїм пацієнтам:

 • педіатри;
 • терапевти;
 • ендокринологи;
 • гастроентерологи та інші фахівці.

Що обумовлено широким спектром дії цього натурального продукту. Він довів свою ефективність при виразці шлунка, пошкодженнях шкірного покриву, цукровому діабеті та інших захворюваннях.

А якщо поставляти амарантову олію з США, якщо вже вона там так поширена?

Леонід Чулак впевнений — амарантову олію потрібно виробляти в Україні! Тому що в США — вона дуже дорога. Так, за флакон ємністю 100 мілілітрів доведеться заплатити приблизно 100 доларів. Плюс — доставка в Україну, мито, інші податки приведуть до ще більшого подорожчання амарантової олії. Її мало хто зможе собі дозволити з українців.

Тому сьогодні так важливо розвивати саме власне виробництво амарантової олії.

Чи можна відрізнити підробку від справжньої олії?

Кожен продукт, що користується попитом, рано чи пізно починають підробляти. Це стосується і амарантової олії. Леонід Чулак розповів, як відрізнити підробку. В першу чергу він рекомендує почитати супровідний вкладиш, який обов’язково повинен бути в коробці з флаконом олії. У цьому вкладиші обов’язково повинна бути наступна інформація:

 • найменування компанії-виробника;
 • точний склад.

Крім того, вас повинна насторожити занадто низька цінова пропозиція. Якщо олія коштує набагато дешевше, ніж в середньому на ринку — це підробка.

У хорошої, високоякісної, натуральної і справжньої амарантової олії певні органолептичні властивості:

 • у неї приємний, ледь помітний горіховий смак;
 • колір — світло-коричневий, можливі зеленуваті нотки;
 • в цілому олія — досить прозора.

Справжня олія практично не має протипоказань. Тому у такої олії не буде якихось особливих побічних дій. (Хіба що у вас індивідуальна непереносимість компонентів амарантової олії — авт.).

Підводячи підсумок

Ця стаття — чергове підтвердження того, що амарант має дійсно відмінні властивості, корисні для людського здоров’я. Унікальний склад цього натурального продукту дозволяє захистити організм від цілого ряду захворювань.

Головне, купувати дійсно натуральний і справжній продукт. Купити амарантову олію за доступною ціною ви можете на нашому сайті у відповідному розділі «Магазин». На сайті — тільки перевірена і сертифікована продукція, тому можете не сумніватися в її автентичності та корисності. Доставка здійснюється у всі регіони України транспортними службами до пунктів видачі.

Також на сайті доступні амарантова крупа, амарантовий чай і інші продукти з цієї дивовижної рослини.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-