Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарант набирає силу: огляд літніх новин про унікальну культуру

Амарант — унікальна білкова рослина. Сьогодні вона стає все більш популярною. Її починають вирощувати все більше фермерів. Щоб ви могли переконатися в тому, що амарант дійсно культивують фермерські господарства України, ми підготували для вас коротку добірку новин про цю рослину.

Амарант на Львівщині

амарантова олія як універсальний засіб для зміцнення здоров'я

У Фермерському господарстві «Костів» (Золочівський р-н, Львівська обл.) вже не перший рік вирощують амарант, або як його ще називають щириця. Про це повідомляє видання Superagronom.com з посиланням на Zolochiv.net.

За словами фермера Богдана Костіва, цю рослину називають культурою третього тисячоліття. Вона багата якісним білком, жирами та іншими цінними речовинами.

У поточному році на полях господарства вирощують сорт Харківський-1, він за словами Богдана Костіва,  є універсальним. До цього також сіяли сорт Скіф.

Посів амаранту в Фермерському господарстві «Костів» проводять в травні, в залежності від погодних умов. Тоді як збирають урожай з настанням перших заморозків. За словами фермера, культура чутлива до грунтової кірки, друга проблема — бур’яни.

В Україні працює 15-ть підприємств, що спеціалізуються на переробці амаранту

Як повідомляє видання AgroPortal.ua, обсяг світового ринку амаранту і амарантової продукції досягає 0,5 мільярда доларів. До того ж, щороку цей показник зростає на 12%. На світовий ринок амарантової олії українські виробники постачають всього 1% олії від загального обсягу ринку.

Таку інформацію наводить керівник Асоціації виробників амаранту і амарантової продукції Олександр Дуда. Ці дані він повідомив під час проведення конференції «Нішеві культури. Проблеми і перспективи», ініціатором і організатором якої є ProAgro Group.

За словами Олександра Дуди, станом на літо 2018 року переробкою амарантового насіння і виробництвом амарантового борошна і амарантової олії в Україні займаються 15-ть підприємств. Ще два господарства спеціалізуються на виробництві амарантового чаю.

Крім того, в місті Дніпро функціонує сучасний центр з очищення насіння амаранту. З’явився на профільному вітчизняному ринку і такий вид продукції, як амарантова крупа. Підприємство з міста Миколаїв пропонує споживачам амарантові пластівці.

Як зазначив Олександр Дуда, у 2017 році фермерські господарства України посіяли амарант на площі в 250 гектарів. Однак в 2018 році ці показники збільшилися більше ніж у 3 рази — обробляється 800 гектарів амарантових посівів. Однак це ще не межа. Найбільші площі амарант в Україні займав 15 років тому — в 2003 році рослина займала 35 тисяч гектарів.

За даними Олександра Дуди, вартість однієї тонни товарного насіння амаранту досягає 25-ти тисяч гривень. Якщо мова йде про органічний амарант, то його ціна не нижча 35 тисяч гривень за тонну. При цьому, врожайність рослини не нижча, ніж 1,5 тонни з гектара.

В Україні успішно працює Асоціація виробників амаранту і амарантової продукції

У 2017 році була створена і зареєстрована Асоціація виробників амаранту і амарантової продукції. Директор Асоціації — Олександр Дуда. Сайт Асоціації — http://amaranth-association.com/. Адреса: Україна, м. Дніпро, Катеринославський бульвар, 2, оф. 526. Тел. +380963444438.

Як говориться в Статуті Асоціації — вона є громадською організацією. Так в Статуті описані цілі організації. Зокрема, це: «Основною метою діяльності Організації є сприяння розвитку аграрного сектору України в області координації дій сільгоспвиробників, які вирощують амарант, і переробників, які використовують насіння, шрот, борошно, олію, листя і суцвіття, зелену масу, в своєму технологічному процесі, надання допомоги членам у вирішенні проблемних питань».

Активна діяльність Асоціації стимулювала розвиток галузі, а також сприяла популяризації амаранту в Україні.

Один з провідних латифундистів України зацікавлений у вирощуванні амаранту

10 серпня на порталі Agroportal.ua з’явилася новина, що в вирощуванні амаранту зацікавлений один з провідних латифундистів України.

Як пише видання, в 2018 році значно збільшилися обсяги посівних площ під амарант. В тому числі, під органічний. Якого в Україні вже 30% від загального обсягу. Основна частка амарантового ринку припадає на приватні, маленькі господарства, які не мають повного набору техніки і інструментів, необхідних для повноцінного вирощування амаранту.

Видання в своїй публікації посилається на слова директора Асоціації виробників амаранту і амарантової продукції Олександра Дуду, який відзначає, що в даний момент не спостерігається технічний розвиток даної галузі сільського господарства України.

Як розповів виданню Олександр Дуда, у вирощуванні амаранту зацікавлений один з провідних українських латифундистів. Що це дає галузі? Дуже багато. Прихід такого великого гравця — це:

  • інновації та сучасна техніка;
  • новітні технології;
  • підвищення потенціалу врожайності;
  • стабільна сировинна база;
  • строгий контроль якості.

Як зазначив директор Асоціації, середня врожайність амаранту в 2018 році на полях України складе близько 2-х тонн з гектара посівної площі. Весь урожай піде на переробку. Основна мета — отримання амарантової олії, велика частина якої експортується за кордон. Також із зібраного врожаю в результаті переробки будуть отримані шліфована крупа і борошно, що використовуються згодом для виготовлення хлібобулочної продукції.

На завершення Олександр Дуда зазначив, що в даний момент Україна здатна переробляти близько 400 тонн товарного насіння амаранту щомісяця. Якщо говорити про експорт амарантової продукції, то найбільшою популярністю користуються українські амарантова олія і амарантова макуха.

Стало відомо, хто з латифундистів зацікавлений у вирощуванні амаранту

А вже 20 серпня видання Latifundist.com повідомила ім’я компанії, яка зацікавилася виробництвом амаранту. Це латифундист «AgroGeneration» — в планах цієї компанії вже в 2019 році засіяти 20 гектарів амарантом. Такий незначний, як для такої потужної організації, обсяг обумовлений тим, що спочатку компанія збирається відпрацювати технологію і випробувати два сорти амаранту: «Лера» і «Харківський-1».

Наводячи цю інформацію, видання Latifundist.com посилається на сайт Kurkul.com.

За словами Олександра Дуди, якщо латифундист «AgroGeneration» досягне запланованого економічного ефекту, то вже в 2020 році посівами під амарант планується зайняти до 1000 гектарів землі, що належить компанії.

Як розповідає А. Дуда, в «AgroGeneration» давно шукали культуру, здатну доповнити існуючу нині у латифундиста чотирипольну сівозміну. Одна з вимог до такої культури — її здатність приносити дохід у розмірі не менше 10-ти тисяч гривень з кожного гектара посівної площі і здатність покращувати родючість землі. Саме тому було прийнято рішення вибрати амарант.

Ми і далі будемо відслідковувати новини аграрного сектора України, що стосуються культивування амаранту і найближчим часом обов’язково поділимося ними з вами.

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-