Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарантовий дебют київської юристки

Знайомтеся, це Лариса Бойчук, юрист, яка спеціалізується на комерційному і трудовому праві. А ще вона минулого року вирішила спробувати посадити на невеличкій (пілотній) земельній ділянці у 20 соток амарант. Обрала сорт Лера. Посадила, доглядала, зібрала врожай – 300 кг зерна. 65-денна суха погода без дощу стала причиною не дуже великого врожаю. З частини зерна Лариса відразу зробила борошно. А ось результат лабораторного дослідження її амарантового дебюту, які вражають:

Показники Борошно амаранту цільнозернове Борошно амаранту знежирене, %
Масова частка вологи та летких речовин 10,90± 0,2 11,71± 0,2
Масова частка сирого протеїну 25,42± 0,5 7,15± 0,5
Масова частка сирої  клітковини 9,47± 0,2 2,06± 0,2
Масова частка сирого жиру 10,18± 0,2 1,98± 0,2
Масова частка сирої золи 8,56± 0,2 0,98± 0,2

 

А ще в Лариси дуже смачний і корисний амарантовий чай. У липні  вона зняла амарантовий лист і експериментувала з декількома способами його сушіння та ферментації.

Зараз сини Лариси  10 і 12 років із великим задоволення їдять матусину амарантову випічку замість магазинної. А це дуже корисно! Щоправда, нагодувати їх амарантовою кашею виявилося надскладним завданням. Ламати харчові звички дітей Лариса не збирається, просто експериментує з рецептами страв з амарантом, які сподобаються хлопчикам. Але сама вона вже не уявляє сніданку без чудо-каші.

До амарантової справи Лариса підійшла дуже серйозно. Зареєструвала торгівельну марку  Kiwich, розробила дизайн упаковки, провела лабораторний аналіз продуктів.

Вітаємо Ларису Бойчук з успішним амарантовим початком!

 

Амарант біля дому, на городі, земельній ділянці – це по силам майже кожному. Це дуже красиво у період цвітіння і дуже корисно протягом всього року. А залишки амаранту завжди можна продати, як у вигляді збіжжя, так і готове насіння. Про нові умови закупівля читайте тут.

 

   

На виставці «Зимовий Локаліст», яка відбулася  у  Ворзелі під Києвом 17 грудня 2023 року, Лариса Бойчук представила свої амарантові продукти. Допомагав у роботі на виставці молодший син Захар. Ведучий  телешоу «Орел і решка» отримав у подарунок цілющій амарантовий чай ТМ Kiwich.

 

    

Амарантові горішки від Лариси

Тісто: 1,5-2 склянки борошна амарантового, 0,8 склянки кукурудзяного борошна. 1 яйце, 200 г вершкового масла, сік однієї картоплини. Цукор на смак. Борошно амарантове обсмажити на середньому вогні, постійно помішуючи, 8-10 хв. Змішати всі сухі інгредієнти. Додати масло розтоплене, яйце, сік картоплини поступово, щоб досягнути консистенції м’якого тіста. Дати відстоятись 1 год. І далі – справа формочок 🙂 Смачного!

2 комментарияЗалишити коментар

Зацікавив рецепт горішків, хочу спробувати)

Слава, 30.01.2024

дуже цікавий досвід, дякую! як довелось доглядати за амарантом?

Сергй, 31.01.2024

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-