Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Капсулювання їжі – інноваційний напрямок харчової галузі

 

Ми давно шукали можливість капсулювати амарантову олію для веганів в капсулу на рослинній основі з пектину чи агар-агару, а прийшли до альгінату натрію, який отримують з бурих водоростей.

Наразі перед нами стоять декілька завдань:

  • спільно з командою проекту Caps Food Systems в рамках R&D (науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи) додати амарантову олію до одного продукту із існуючого асортименту виробника;
  • спробувати капсулювати амарантову олію або білок;
  • додати ферментовані інгредієнти, збагачені метаболітами мікроорганізмів, що підвищить харчову цінність продуктів.

Я переконаний, що сучасні технології та обладнання можуть дати споживачеві цікаві та корисні продукти з натуральних інгредієнтів.

 

З сайту Caps Food Systems:

«Капсулюванню можливо піддавати продукти з різними технологічними властивостями: соки, соуси, молочні продукти, бульйони, відвари, алкогольні та безалкогольні напої, пюреподібні маси, жири та олії. Капсули мають правильну кулясту форму, а розмір варіюється від 1,5 до 10,0 мм в діаметрі.

Отримання традиційних та знайомих продуктів у новій товарній формі. Створення нової харчової форми продукту, що розширює можливості його використання: інтактність внутрішнього вмісту (можливість змішування з іншими харчовими інгредієнтами), моделювання харчової і біологічної цінності продукту (створення продуктів із заданим вмістом поживних речовин та визначеної енергетичної цінності), формування нових функціональних і товарознавчих властивостей».

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-