Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Амарантові вершки — технологія розробки та чим вони кращі молочних

Це – історія про збільшення біодоступності рослинних продуктів для організму людини та відповідність їх органічному походженню. Рослинні вершки  з бобових чи зернових культур вже можна купити у будь-якому супермаркеті України. Але, ті споживачі, що прискіпливо читають етикетки, не спішать їх купувати. Бо для них слово вершки, що поєднані з поняттям рослинні, у свідомості вкладаються так: густа вершкова консистенція; смак, що подібний до молочного; немає штучних домішок; відмітка про органічне походження; відсутність глютену і, як результат, можливість використовувати замість коров’ячого молока протягом довгого часу. Але, ознайомившись зі складом нині доступного рослинного молока, особливо розчаровує їх склад. І не дивно, що на такі сумніви покупців через деякий час повинно було з’явитись щось корисне у всіх відношеннях. Але — вироблене по технології, що ідеально розкриває букет корисних компонентів.

Подружжя Осипенко, що живуть та працюють на Херсонщині, вже не один рік займаються проблемами збільшення біодоступності ягід, горіхів, зернових, та інших їстівних культур. І на сьогодні вони досягли таких успіхів, що продають власну розроблені продукти з 100-процентною засвоюваністю, які виробляються на основі дійсно органічної сировини.

Осипенко Сергій Борисович – винахідник, академік Інженерної Академії наук, кандидат технічних наук, автор більше 5-ти десятків наукових винаходів підійшов до цієї теми дуже відповідально. Разом з іншими вченими він розробив обладнання на основі кавітаційного принципу подрібнення речей. «HTD-technology»® — запатентований метод перероблення вирощеного врожаю до клітинного рівня. Ягоди потрапляють у закриту ємність, де під гідротермодінамічною дією перемелюються до того стану, коли вони стають вже набором корисних хімічних сполук, що ідеально засвоюються людським організмом. Іншими словами, на великій швидкості виникає  процес тертя або кавітації, що й переводить продукт в гомогенізований стан. Найдивніше у цій технології те, що кількість та різноманіття поживних компонентів у кінцевій суміші зростає. За рахунок чого? Річ у тому, що перетирається не лише м’якуш ягід, а й малесенькі кісточки й шкурки, які не перетравлюються. З насіння вивільняються вітамінні комплекси, фітогормони, мікроелементи, поліненасичені жирні кислоти, поліфеноли, пектин та інші речовини, які так потрібні дорослому організмові.

Тетяна Олександрівна Осипенко, дієтолог та керівник компанії, що налагодила виробництво великого асортименту продукції, яка створена за допомогою технології  «HTD-technology»®, на власному прикладі пересвідчилася, настільки пасти, вершки та молочко стають більш корисними. Підприємство з відповідальністю ставиться до сировини, яка береться для створення цих смаколиків. Головний параметр – органічність, яка повинна бути підтверджена сертифікатами про походження та відсутність використовування при вирощуванні будь-яких хімічних добрив. Саме цей чинник дозволить надати споживачам не просто баночку смачної ягідної пасти, а додаткове природне джерело поживних речовин. Слід зауважити, що звичайні ягоди засвоюються нашою травною системою приблизно до 40%, а горіхи – на 20%. Усе інше не розщеплюється й наш організм, на жаль, недоотримує те, що потребує кожна клітина. Не проходить на достатньому рівні її живлення та вчасна регенерація. А ось продукція від інтернет-магазину «Жидкие фрукты» досягає вже засвоюваності до ста відсотків. Звичайно, що такі пасти, емульсії чи вершки стають скоріше біологічно активним додатком до раціону, а не відповіддю на примху поїсти щось смачненьке. Завдяки винаходу даної переробки розкривається на повну біодоступність того, що зростає на полях та у саду. А для подальшого збереження не треба використовувати консерванти чи якісь домішки.

Сьогодні асортимент компанії налічує до 80-и видів продукції, основою яких є горіхи, соєві боби, плоди фруктових кущів та дерев, зерно, насіння гарбуза та інше. А нещодавно з’явився й новий продукт – це амарантові вершки. І, що важливо, крім зерен амаранту й води до них нічого не додається. Амарант перетирається до дрібнодисперсної форми, тобто «наноподрібнений» в умовах без доступу кисню чи взаємодії з металами, як це буває при інших видах перемелювання. А потім додається артезіанська чиста вода. Тому ці вершки можна ще назвати «амарант у рідкій формі».

Купити вершки з амаранту

Чи можна амарантові вершки додавати у каву чи какао? Звичайно, можна. Але ще раз нагадаємо, що у такому вигляді амарант краще вживати окремо у якості поживної консистенції з культури, що відома своїм унікальним хімічним складом. Насіння амаранту перетворюється на збалансований набір речовин, що вже так зачекалися наші тіла. Понад 10 мікроелементів амаранту переходять в хелатну форму, точніше таку, що якнайкраще і швидше засвоюється організмом. Окремо нагадаємо про сквален в амаранты, який має найвище співвідношення серед відомих продуктів харчування.


Отже, амарант можна вживати досить різноманітними способами: варити кашу – з очищеного чи неочищеного зерна; приймати по кілька чайних ложок цілющої амарантової олії – як концентроване джерело сквалену; пекти випічку з амарантової муки; додавати в салати чи гарячі страви листя амаранту чи робити чаї з засушених; можна смажити поп-амарант та додавати зерно до домашніх кондитерських виробів; навіть – снідати амарантовою кашею з пластівців, просто заливаючи їх кропом. А тепер ви будете знати ще й про такий — один з найкорисніших варіантів вживання цінної культури XXI сторіччя. Який же смак у ніжних амарантові вершків? Він схожий на молочко молодої кукурудзи. Несподівано, правда ж? У природи все так – цікаво, несподівано й дуже корисно. Та не кожному вона довіряє розкрити свої таємниці. А от скористатися цими досягненнями може будь-хто. Треба лише бути допитливим та з розумом ставитись до збереження власного здоров’я.
Поки що рослинні амарантові вершки  можна купити на сайті компанії. Товар нішевий і щодо промислового виробництва у великих масштабах поки що мова не йде.

 

 

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-