Високорентабельна культура дохід від 40 000 грн/га
продукція для повсякденного, дитячого, дієтичного та спортивного харчування
ефективні лікарські препарати Біологічно активні добавки
Унікальна косметика зберігає молодість та здоров'я шкіри
органічна продукція для здорового харчування
поживні комбікорми для тварин, птахів та риби

Участь у виставці CPhI

Наприкінці жовтня (24-26) видбулася визначна подія в галузі фармацевтики — найбільша світова щорічна виставка CPhI, що цього року проходила у Франкфурті-на-Майні (Німеччина). На виставці традиційно були присутні вітчизняні лідери галузі: «Дарниця», «Фармак», «БХФЗ», «Здоров’я». Також Україну достойно представили компанії «НПК Амарант» (Миколаїв), та «Алеф-Коен» (Київ-Харків) з різноманітними натуральними рослинними оліями, отриманими методами холодного пресування та низькотемпературної екстракції. В асортименті були представлені олії: амарантова, просяна, конопель, гарбуза, шипшини, аронії чорноплідної зародків амаранту, пшениці та кукурудзи. Також були презентовані мазі, спреї, гелі, гідрогелеві пов’язки для лікування опіків, ран, дерматитів, екстракт з листя амаранту, гінекологічні та урологічні супозиторії, дезінфікуючі засоби та ветеринарні препарати на основі амарантової олії.

Основний інтерес відвідувачів був спрямований на оцінку якості продукції та вивчення можливості її використання для виготовлення фармпрепаратів. Учасники зробили висновки, що подальше просування продукції на світовий ринок можливе за умов отримання сертифікату GMP. Також слід відзначити зацікавленість відвідувачів у питаннях розробки нових формул та інвестиційних можливостей.

В цілому враження від виставки дуже позитивне — подібні заходи ставлять перед учасниками нові висоти і спонукають до їх досягнення. Ми успішно конкуруємо з провідними світовими виробниками як за якістю рослинних олій, так і за ціною.

Наша команда на виставці.

амарант

 

Нема коментарівЗалишити коментар

Залишити коментар

-=Ваш E-mail ніхто не побачить=-